بازیهای موجود در بازار برای PC

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
اگه با یه بازی دیگه هم خیلی حال کردید که تو لیست نبود هم بگید احتمالا فردا یکی از بازی های لیست رو میخوام بخرم لطفا هر چه سریعت بگید با تشکر از همه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
اگه با یه بازی دیگه هم خیلی حال کردید که تو لیست نبود هم بگید احتمالا فردا یکی از بازی های لیست رو میخوام بخرم لطفا هر چه سریعت بگید با تشکر از همه
Batman Arkham Origins
اگه نسخه قبلیشو بازی کرده باشی میدونی چه شاهکاریه!
اگه نسخه قبلیشو بازی نکردی برو Batman Arkham City رو بخر!

بنظر من از کل لیست بالا بهتر هست Arkham City !

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
آقا راستش من الان بین Bioshock: Infinite و tomb raider موندم اگه میشه دوستان از بین این دو تا یکی که به نظرشون بهتره بگن تا ساعت 10 اینا چون احتمالا فردا میخوام بخر
راستی چرا قیمت بایوشاک حدودا دوبرابر تام رایدر هست ؟
با تشکر از همه دوستان

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آقا راستش من الان بین Bioshock: Infinite و tomb raider موندم اگه میشه دوستان از بین این دو تا یکی که به نظرشون بهتره بگن تا ساعت 10 اینا چون احتمالا فردا میخوام بخر
با تشکر از همه دوستان

بین این دو تا, 100% بازی Bioshock: Infinite بهتره... tomb raider اصلا اون لارایی که میشناختیم نبود. بدترین tomb raider تمام دورانها بود.

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
آقا پولت رو با خریدن بایوشاک دور نریز...تام رایدر بخر یه چندساعت حال کن..!! بایوشاک باید انگلیسیت قوی باشه بفهمی داستانش درمورده چیه...چون فقط داستان داره بقیه ش چرت و پرته..!! تام رایدر ولی خیلی بهت حال میده ..دستت برای بازی کردن بازتره و آپشن های زیادی برای سرگرم کردنت داره.

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
اگه به یه شوتراول شخص کاملا متفاوت که مثل و مانندش رو تو عمرت بازی نکردی(البته اگه نسخه ی اول بایوشاک که 2007 اومد رو بازی نکرده باشی) با یکی از بهترین داستان های نسل هفتم و محیط خوفناک و جذابیت بی پایان علاقه داری حتما بایوشاک رو انتخاب کن. هرچند باید زبانت قوی باشه تا داستان رو متوجه بشی و مهم ترین رکن بازی هم داستانشه.

و اگه به یه اکشن سوم شخص ماجرایی بسیار متنوع و جذاب و لذت بخش علاقه داری حتما برو سراغ TR .

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
با تشکر از همه احتمالا tomb taider میخرم فعلا بعدا شاید bioshock هم خریدم راستی کسی نگفت چرا بایوشاک از تام رایدر حدود 9 تومن گرون تره راستی برای آخرین سوال شما برای خرید بازی کجا ها رو پیشنهاد میکنید؟(طرفایه ایران زمین و میلاد نور و اونورا)
خوهشا فقط هر چه سریعتر با تشکر از همه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
با تشکر از همه دوستان
من که میگم اصلا نمیشه یکیش رو بیخیال شد! هر دوش شاهکارن!

اگه شوتر با داستان عالی خیلی دوست داری تجربه نکردن بایوشاک یک اشتباه بزرگه!
اگه یک اکشن ماجراجویی با یک اتمسفر عالی دوست داری از دست دادن TOMB RAIDER هم اشتباه بسیار بزرگی!

- - -ویرایش - - -

بین این دو تا, 100% بازی Bioshock: Infinite بهتره... tomb raider اصلا اون لارایی که میشناختیم نبود. بدترین tomb raider تمام دورانها بود.
بر عکس تو من حالم از لارا های قبلی بهم میخورد ولی عاشق این لارا شدم!
خداییش نسخه های قبلی TOMB RAIDER خیلی دیگه معماهاش زیاد بود! :| همین UnderWorld ـش دوتا تفنگ تو جیبش بود تو کل بازی دو سه بار بیشتر به کار نمیرفت اونم واسه کشتن چارتا جک و جونور :D
ولی این لارا کلا شخصیت پردازیش متفاوت بود و همینطور سبکم تغییر داده بودن که من عاشقش شدم! واقعا شاهکار اکشن ادونچر نسل بود :x

ولی از نظر داستانی پیش بایوشاک هیچی نیست :D گرچه سبکش متفاوته!

- - -ویرایش - - -

آقا پولت رو با خریدن بایوشاک دور نریز...تام رایدر بخر یه چندساعت حال کن..!! بایوشاک باید انگلیسیت قوی باشه بفهمی داستانش درمورده چیه...چون فقط داستان داره بقیه ش چرت و پرته..!! تام رایدر ولی خیلی بهت حال میده ..دستت برای بازی کردن بازتره و آپشن های زیادی برای سرگرم کردنت داره.
توهین به یک بازی تو روز روشن؟ :D
فقط داستان داره بقیش چرت و پرته؟؟ گیم پلی نداره یعنی؟؟؟ شخصیت پردازی - موسیقی - صداگذاری شاهکار نسل!!! واقعا اینارو نادیده میگیری؟؟

داستان رو هم اگه انگلیسیت هم قوی نباشه راحت میتونی از این لینک بخونی!
http://baziwood.ir/1392/01/13/داستان-كامل-بازي-bioshock-infinite/
من دفعه اول که بازی رو رد کردم هیچی از داستان نفهمیدم و کلا نفهمیدم چرا به بازی اینقدر لقب شاهکار میدن! دفعه دوم داستان رو دنبال کردم و تازه فهمیدم شخصیت پردازی چقدر عمیق و عالی هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر