بازیهای موجود در بازار برای PC

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
Deadfall-Adventures-Deluxe-Edition.jpg

لینک های دانلودش اومد.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
بازی The Mysterious Cities of Gold Secret Paths-SKIDROW که در سبک ماجرایی و پازله و بازی Ashes Cricket 2013-RELOADED که شبیه ساز ورزش کریکته اومده! که میتونید از کلوب ( یا لینک در امضا) دانلود کنید!!

Ashes-Cricket-2013.jpg
The.Mysterious.Cities.jpg

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
دوستان اين موضوع شديدا ذهن بنده رو مشغول كرده و كلا سال ها فقط و فقط منتظر عنوان جديد GTA بودم و به تبعش از دنياي گيم دوري كردم.
امروز ١-٢ ساعت وقت صرف گشت و گذار تو وبسايت هاي خارجي و ايراني كردم اما موضوع برام مشخص نشد!
تو سايت رسمي رازور بازي گذاشته شده، در تاريخ ٣٠ نوامبر يعني حدود يك هفته پيش با حجم تقربا ٣٢ گيگا بايت:
Grand Theft Auto: V (PC) Razor1911 + RELOADED-MULTI-4 Torrent � Razor1911 – Cracks – Full Games PC & X360
و اين دوست هم گذاشته چند ماه پيش با حجم ٧.٥ گيگ :
GTA 5 Download GTA V – Skidrow Grand Theft Auto 5(Razor1911 7.5GB)
راستش من اينا رو ديدم شوكه شدم، اصلا فكر نمي كردم براي پي سي عرضه شه، حداقل نه حالا حالا ها! چه برسه الان.
تو دومين لينك كه كاربرا راضي بودن!! اولي هم تك و توك لانچ كرده بودن تا جايي كه من ديدم!
الان يعني گيم بدون ايراد و كامله و ارزش دانلود داره؟
ميشه دوستان نظرات ارزشمندشون رو به اشتراك بذارن؟
با تشكر.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان اين موضوع شديدا ذهن بنده رو مشغول كرده و كلا سال ها فقط و فقط منتظر عنوان جديد GTA بودم و به تبعش از دنياي گيم دوري كردم.
امروز ١-٢ ساعت وقت صرف گشت و گذار تو وبسايت هاي خارجي و ايراني كردم اما موضوع برام مشخص نشد!
تو سايت رسمي رازور بازي گذاشته شده، در تاريخ ٣٠ نوامبر يعني حدود يك هفته پيش با حجم تقربا ٣٢ گيگا بايت:
Grand Theft Auto: V (PC) Razor1911 + RELOADED-MULTI-4 Torrent � Razor1911 – Cracks – Full Games PC & X360
و اين دوست هم گذاشته چند ماه پيش با حجم ٧.٥ گيگ :
GTA 5 Download GTA V – Skidrow Grand Theft Auto 5(Razor1911 7.5GB)
راستش من اينا رو ديدم شوكه شدم، اصلا فكر نمي كردم براي پي سي عرضه شه، حداقل نه حالا حالا ها! چه برسه الان.
تو دومين لينك كه كاربرا راضي بودن!! اولي هم تك و توك لانچ كرده بودن تا جايي كه من ديدم!
الان يعني گيم بدون ايراد و كامله و ارزش دانلود داره؟
ميشه دوستان نظرات ارزشمندشون رو به اشتراك بذارن؟
با تشكر.
عزیز هیچ وقت به این لینکا حتی فکرم نکن!
چرت و پرت خالصن!

بنظرت GTA عرضه بشه اینقدر بی سر و صدا عرضه میشه؟؟؟ :D
همه عالم و آدم میفهمن!

اون لینک پایینی هم مال خیلی وقت پیشه! حتی قبل از اینکه بازی ساخته بشه! در نتیجه کاملا الکیه!
کامنت هاییم که گزاشته شده کار خودشونه که الکی میان کامنت میزارن میگن بازی قشنگ اجرا میشه و فلان و ...

بازی احتمال زیاد اوایل 2014 عرضه میشه! ولی این نسخه که این Razor قرار داده کاملا فیک هست و ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به دانلود کردن :)

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
Majidred2011@
ممنون از پاسخگويي شما، ضمن اينكه از ديگر دوستان هم تقاضا دارم فردا تو اين بحث شركت كنن چون يحتمل اكثرا خوابن الان.
بله منم كسي نيستم كه تورنت دانلود كنم و كلي گوگلينگ كردم و براي مثال يك مطلب از نگهبانِ مرحوم (!) :
فایل تورنتی که با ادعای نسخه کامپیوتری بازی GTA V سیستم هزاران بازی خور مشتاق را آلوده کرد - نگهبان
مي دونيد من تو دنياي گيم نبودم مدت ها براي همين نمي دونم سر و صدايي شده يا نه ولي تا جايي كه يادمه ٥ سال پيش كه ٤ اومد با همين پچ و كرك هاي رازور بالا آوردمش و شهريور هم من يه مقاله اي تو يه سايت انگليسي خونده بودم كه انگار يه ارگاني از راك استار بابت ليك شدن گيمش پوزش خواسته كه اون موقع من جدي نگرفتم ولي انگار الان ارتباط معنايي پيدايي كرده!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
بازی SteamWorld Dig که یکی از بازیهای خوب 3DS محسوب میشه برای PC اومده که میتونید از کلوب ( یا لینک در امضا) دانلود کنید!!

steamworld-dig.jpg

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
تمام شماره های بازی Tom Clancy's Splinter Cell رو آماده کردم! دوستانی که علاقه دارند میتونید از کلوب ( یا لینک در امضا) دانلود کنند!!

tom_clancys_splinter_cell.jpg

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
آقا خواهشا هر کی این بازی ها رو تجربه کرده هرچه سریع تر بگه به نظرش کدوم یکیش رو بخرم
tomb raider
bioshock
Remember me
metro last night
assassins creed
با تشکر

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا خواهشا هر کی این بازی ها رو تجربه کرده هرچه سریع تر بگه به نظرش کدوم یکیش رو بخرم
tomb raider
bioshock
Remember me
metro last night
assassins creed
با تشکر
نمیشه گفت کدومو ول کن کدومو بخر!
توی این بازی ها بهترین داستان رو Bioshock داره بدون رقیب!
اگه دنبال بازی اکشن ماجراجویی هستی Tomb Raider فوق العادس! و همینطور ACIV حرف نداره!
شوتر تقریبا ترسناک همMetro پیشنهاد میشه! واقعا خوب هست!
Rmember me هم زیاد تعریفی نداره و زیاد نمراتش جالب نبود و خودشم از نظر من اصلا خوب نبود!

بین اینا بنظر من Bioshock و Tomb Raider رو حتما باید بگیری بدون شک!
ACIV و Metro در درجه بعدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر