بازیهای موجود در بازار برای PC

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
هنوز خود راکستار تایید رسمی نکرده!

فقط ای کاش توی همین 2013 میدادنش بیرون!

داداش مجید حتما بازی GTA V برای PC میاد
تا وقتی یه سری خورده فروش و............. میگفتن , میگفتیم احتمال داره نیاد شایعس
ولی وقتی رئیس شرکت بزرگ اینتل پا پیش میزاره میگه بازی در اینده منتشر میشه (یه عده به سمت کنسول غش کردن ) دیگه رد خور نداره تو سه ماه اول 2014 میاد

حال هوای دم عیدو خیلی دوست دارم امیدوارم تو تعطیلات عید بیاد که حسابی میچسبه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,374
نام
Majid
داداش مجید حتما بازی GTA V برای PC میاد
تا وقتی یه سری خورده فروش و............. میگفتن , میگفتیم احتمال داره نیاد شایعس
ولی وقتی رئیس شرکت بزرگ اینتل پا پیش میزاره میگه بازی در اینده منتشر میشه (یه عده به سمت کنسول غش کردن ) دیگه رد خور نداره تو سه ماه اول 2014 میاد

حال هوای دم عیدو خیلی دوست دارم امیدوارم تو تعطیلات عید بیاد که حسابی میچسبه
اومدنش که من از همون اولی که استارت ساخت بازی زده شد مطمئن بودم میاد ولی میگم ای کاش زودتر از 2014 میومد :(
اوه تعطیلات عید نگو :| وسط مسافرتم :| فکر کن GTA V بیاد بعد تو توی مسافرت باشی! چه حسی بهت دست میده؟ :D

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
اومدنش که من از همون اولی که استارت ساخت بازی زده شد مطمئن بودم میاد ولی میگم ای کاش زودتر از 2014 میومد :(
اوه تعطیلات عید نگو :| وسط مسافرتم :| فکر کن GTA V بیاد بعد تو توی مسافرت باشی! چه حسی بهت دست میده؟ :D

مسافرت ؟ من از همین الان به رئیس شرکتمون گفتم بازی gta v بیاد یه هفته مرخصی اجباری میگیرم :))
تو عید هم باشه همه رو میفرستم مسافرت تکو تنها تو خونه زندگی میکنم با بازی :biggrin1:

........................

راستی دوستان Gas Guzzlers Extreme عجب بازیه شاخیه حتما تجربش کنید .

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
هرکس بازی Mark of the ninja رو بازی نکرده نصف عمرش در فناست برید دانلود کنید بازی کنید واقعا بازی قشنگی هست متای 8 کمش هست باید 9 بدن بهش برید سریع تا تموم نشده

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
بازی Viscera Cleanup Detail Shadow Warrior-FTS اومده که مینی گیم از Shadow Warrior هستش! لینک دانلود در کلوب (یا لینک در امضا)!

Viscera.Cleanup.Detail.jpg

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
Gas.Guzzlers.jpg

Gas Guzzlers Extreme-RELOADED اومده که میتونید از کلوب ( یا لینک در امضا) دریافت کنید!!
پسر من چشمام ضعیف شده این بازی رو ندیدم چند وقت پیش یه تریلر ازش دیدم امروز داشتم تورنت و چک میکردم بهش برخورد کردم نگو توی این تایپک چند روز پیش گفتن من ندیدم کور شدم رفت پسر
هرکی عاشق سبک car comabt حال میکنه اینو حتما بزنه دندوناش بریزه

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
پسر من چشمام ضعیف شده این بازی رو ندیدم چند وقت پیش یه تریلر ازش دیدم امروز داشتم تورنت و چک میکردم بهش برخورد کردم نگو توی این تایپک چند روز پیش گفتن من ندیدم کور شدم رفت پسر
هرکی عاشق سبک car comabt حال میکنه اینو حتما بزنه دندوناش بریزه

یزن یزنه توی مپه ؟ یا مثل blur هست ؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
یزن یزنه توی مپه ؟ یا مثل blur هست ؟

اره سه جور میتونی بازی کنی یکی بدون اسحله یکی با اسحله یکی دیگه هم زدن با ماشین توی همه موارد باید اول بشی گرافیک بازی و افکت های خوبی داره هوش مصنوعی خوبی هم داره از پشت میزنن یا جا خالی میدن ماشن های رقیب و میگم واقعا نفس گیر هست من سه ساعت داشتم بازی میکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر