بازیهای موجود در بازار برای PC

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
هنوز نسخه آزمایشی هستش و سازنده ها گفتن اگه بازی کردین شاید ازش متنفر بشین چون کامل بهینه و مشکلاتش رفع نشده . 5 -6 ماه دیگه نسخه نهاییش میاد

مطئمنی 5،6 ماه طول میکشه؟ تو استیم الان هست نسخه اولیش ولی ساپورت کیبورد رو نداره باید با کنترلر ایکس باکس بازی کرد ! :(

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,050
نام
علی
AlienRage.jpg

نسخه اسکیدرو و KaOs این بازی اومده که میتونید از کلوب دریافت کنید.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
دوستان اگه میشه چند تا موتور سواری که از کنار باشه معرفی کنید لطفا :x
یک چیری مثل Motorama که اون زمان بازی میکردیم یا همین Urban Trial Freestyle که چند روز پیش منتشر شد! واقعا عاشق این سبکم! الان چند تا از بازی های توپ که تازه منتشر شده رو ول کردم دارم اینو بازی میکنم از بس باهاش حال میکنم:x

اگه میشه توی این سبک یک چندتای دیگه معرفی کنید :x

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
یک چیری مثل Motorama که اون زمان بازی میکردیم یا همین Urban Trial Freestyle که چند روز پیش منتشر شد! واقعا عاشق این سبکم! الان چند تا از بازی های توپ که تازه منتشر شده رو ول کردم دارم اینو بازی میکنم از بس باهاش حال میکنم:x

Trials Evolution قطعا بهترینه. اگر بازی نکردی شک نکن، بی نظیره.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند

همین Urban Trial Freestyle از Trials Evolution تقلید کرده . Trials Evolution رو بگیر دیگه به هیچی نیاز نداری . خداست بازیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر