بازیهای موجود در بازار برای PC

poloton

کاربر سایت
Jul 23, 2012
144
سلام.نمیدونم اینجا جای سوال من هست یا نه,اگه نیست پیشاپیش عذرخواهی میکنم...سوالم اینه که من دنبال بازی walking dead بودم همونی که به نوعی goty (بازی سال) شد..ولی با جستجوهایی که کردم متوجه شدم این بازی 5 اپیزود داره به علاوه نسخه های دیگه ای مثل 400 days و... حالا من میخوام بدونم کدوم یکی از اینا goty شده؟ کدومشون از همه بهتره؟ هر کدوم از این 5 اپیزود یه بازی مجزاست آیا؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
سلام.نمیدونم اینجا جای سوال من هست یا نه,اگه نیست پیشاپیش عذرخواهی میکنم...سوالم اینه که من دنبال بازی walking dead بودم همونی که به نوعی goty (بازی سال) شد..ولی با جستجوهایی که کردم متوجه شدم این بازی 5 اپیزود داره به علاوه نسخه های دیگه ای مثل 400 days و... حالا من میخوام بدونم کدوم یکی از اینا goty شده؟ کدومشون از همه بهتره؟ هر کدوم از این 5 اپیزود یه بازی مجزاست آیا؟
بازی telltale games the walking dead که داستان کاملش از 5 اپیزود تشکیل شده گوتی شد!
400 days جدیدتره که روی همینی که گوتی شده نصب میشه.
هر دو امتیازات مشترکی و خوبی دارند اما بایستی اولین نسخه یعنی the walking dead رو تهیه کنید. اون رو با 5 اپیزودش برید خیلی خوبه. همین بازی با 5 اپیزودش بوده که گوتی شده

poloton

کاربر سایت
Jul 23, 2012
144
بازی telltale games the walking dead که داستان کاملش از 5 اپیزود تشکیل شده گوتی شد!
400 days جدیدتره که روی همینی که گوتی شده نصب میشه.
هر دو امتیازات مشترکی و خوبی دارند اما بایستی اولین نسخه یعنی the walking dead رو تهیه کنید. اون رو با 5 اپیزودش برید خیلی خوبه. همین بازی با 5 اپیزودش بوده که گوتی شده
ممنون از پاسخ..... پس من الان باید بازی the walking dead episode 1 رو برای شروع تهیه کنم؟ بعدش 4 تای دیگرو تا اپیزود 5؟ یا اون 4 تای دیگه dlc هستن؟؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ممنون از پاسخ..... پس من الان باید بازی the walking dead episode 1 رو برای شروع تهیه کنم؟ بعدش 4 تای دیگرو تا اپیزود 5؟ یا اون 4 تای دیگه dlc هستن؟؟

دوست عزیز
یه نسخه وجود داره که همه همه قسمت ها از 1 تا 5 توشه!
بعدش که تموم شد نسخه 400 DAYS رو بگیر.(این یه جور DLC هست)
موفق باشی

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
فقط اینجا رو داشته باشید تو دو روز نزدیک 10 تا بازی برای PC منتشر شده!! بیچاره PC مرده! :d

مُردش اینه معلوم نبود زنده ش چی می شد :d

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
فقط اینجا رو داشته باشید تو دو روز نزدیک 10 تا بازی برای PC منتشر شده!! بیچاره PC مرده! :d

مُردش اینه معلوم نبود زنده ش چی می شد :d

هر کی بگه PC مرده ثابت می کنه هیچی حالیش نیست! الان X360 و PS3 که پیر شدن و زورشون نصف PCهای متوسط هم نیست و قدیمی شدن و تا دو ماه دیگه جاشون تو وانت بازیافته مردن یا PC؟!
اتفاقا این کنسول ها هستن که می میرن! PC تا آخر می مونه!

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497

jan_sakht

کاربر سایت
Nov 30, 2012
9
با عرض سلام خمت دوستان . خاهشاً يه با معرفت ما رو كمك كنه ...

الان 2 روزه ADSL خريدم . با سرعت 512 مگ . ميخام بدونم بازي حرفه اي به صورت آنلاين ميتونم بازي كنم با كامپيوتر يا نه ؟ و اگه ميتونه بايد اورجينال بازي رو تهيه كنم يا چيزه ديگه اي ؟؟؟

الان بازي فيفا 11 رو ريختم نميشه بازي كرد . ساكر 2013 رو هم ريختم نميشه بازي كرد . كانتر رو هم نميتونم بازي كنم .

بايد چيكار كنم ...

تشكر ...

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
کسی تونسته این بازیو بازی کنه چجوریه؟؟؟
ارزش دانلود داره؟؟؟

بله. من دیروز دانلود و نصب کردم. گرافیکش بدک نبود موتورش UE3 هستش. گیم پلی هم به نظرم خوبه البته خب محدودیتهایی داره مثلا از هر بلندی ای نمیشه پرید. ولی مبارزاتش خوبه. امکان آپگرید اسلحه ها و قابلیتهای مختلف هم از نکات مثبتشه. شوخی های حرکتی و کلامی هم داره. البته چند نفره بازی کردن این بازی لذتش خیلی بیشتره. این بازی رو تا 4 نفر با هم میتونن بازی کنن. بدون شک هنوز به اون بازی دوبعدی سالها پیش نمی رسه ولی درکل بعد از اون بهترین بازی لاک پشتی ای هست که دیدم...

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
با عرض سلام خمت دوستان . خاهشاً يه با معرفت ما رو كمك كنه ...

الان 2 روزه ADSL خريدم . با سرعت 512 مگ . ميخام بدونم بازي حرفه اي به صورت آنلاين ميتونم بازي كنم با كامپيوتر يا نه ؟ و اگه ميتونه بايد اورجينال بازي رو تهيه كنم يا چيزه ديگه اي ؟؟؟

الان بازي فيفا 11 رو ريختم نميشه بازي كرد . ساكر 2013 رو هم ريختم نميشه بازي كرد . كانتر رو هم نميتونم بازي كنم .

بايد چيكار كنم ...

تشكر ...
اولا 512 مگ نه، 512 کیلو!
بعد، بله می تونید اکثر بازی ها رو با این سرعت کاملا روون انجام بدید. البته به کیفیت سرویستون هم ربط داره که پهنای باند رو کامل بهتون بده. سرعت پینگ هم تاثیر زیادی داره. ولی در کل با 512 فکر نمی کنم مشکلی داشته باشید.

بعضی بازی ها کرک آنلاینشون در میاد که باید اون کرک ها رو دانلود کنید و از اون ها استفاده کنید برای بازی آنلاین. بعضی هم علاوه بر کرک آنلاین به نرم افزار هم نیاز دارند.
ولی بعضی های دیگه آنلاینشون کرک نمی شه و حتما باید اوریجینال بخرید.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,255
کسی تونسته این بازیو بازی کنه چجوریه؟؟؟
ارزش دانلود داره؟؟؟

بازی در کل ارزش دانلود نداره. کمبوها بسیار کند هست. مشکلات گرافیکی هم که بماند ضمن اینکه تنظیمات بازی هم کلا منحصر به چند رزولوشن کاملا محدود میشه. خیلی سریع از بازی زده میشی.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
نام
ممد
کسی اینجا dlc quest رو بازی کرده؟؟
بازی خیلی جالبیه با حجم 11 مگ..
یه بازی 8 بیتی که وقتی شروع می شه ,کاراکتر فقط به یه جهت می تونه حرکت کنه!
بعد شما باید سکه جمع کنید و dlc های مختلف بخرید..حتی منو و موسیقی بازی رو به عنوان dlc باید بخرید!:d

screen3.jpg

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
سلام این TMNT Out of the shadows
من تا چپتر 2 تونستم برم و بعده اون از بازی میزنه بیرون...تو پی سی بازی میکنم....ویندوز سون میشه دلیلشو بگین/؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر