بازیهای موجود در بازار برای PC

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
فیفا 14 برای پی سی میاد ؟؟
بله میاد ولی نسخه هماهنگ با Xbox 360 و PS3 یعنی نسخه نسل فعلی
نسخه نسل بعدی یعنی نسخه PS4 و Xbox one کلا با نسخه PC فرق داره و انجینش کاملا متفاوته! که واسه PC نمیاد!

ami12

کاربر سایت
Jul 1, 2013
5
سلام به همه دوستان.من تازه میخوام به جمع اضافه شم. من چند تا بازی به سبک COD (اول شخص جنگی اکشن) میخوام.گشتم مثل اینکه Bioshock Infinit خوبه نه؟ اگه بازی ها رو معرفی کنین ممنوم میشم. بعد توی ورزشی ها NBA رو میخوام اسم بازی رو بگید.مرسی

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دوستان این سوال رو نمیدونستم از کجا بپرسم اومد اینجا پرسیدم.
چند تا بازی گرفتم کاور نداره سایتی هست بشه کاور بازی های PC رو دانلود کرد پیرینت گرفت؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
دوستان این سوال رو نمیدونستم از کجا بپرسم اومد اینجا پرسیدم.
چند تا بازی گرفتم کاور نداره سایتی هست بشه کاور بازی های PC رو دانلود کرد پیرینت گرفت؟
تو گوگل باید بگردی . سایت به خصوصی نیست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
سلام به همه دوستان.من تازه میخوام به جمع اضافه شم. من چند تا بازی به سبک COD (اول شخص جنگی اکشن) میخوام.گشتم مثل اینکه Bioshock Infinit خوبه نه؟ اگه بازی ها رو معرفی کنین ممنوم میشم. بعد توی ورزشی ها NBA رو میخوام اسم بازی رو بگید.مرسی
بازی های Battlefield - Arma و Medal of Honor و ... ! اینا در سبک CoD هستن!
Bioshock Infinite در سبک CoD نیست و سبکش Sci-fi First Person shooter هست! این حالت فانتزی و تخیلی داره البته مثل CoD اول شخص شوتر هست! و اگه میخوای بگیریش حتما بگیرش! چون یکی از شاهکارای نسله!! هم از نظر گیم پلی هم از نظر داستان!
بازی های Metro Last light و Call of Juarez Gunslinger اینا هم جدیدا اومده که اول شخص شوتره! و بسیار زیبا هم هستن!

ami12

کاربر سایت
Jul 1, 2013
5
بازی های Battlefield - Arma و Medal of Honor و ... ! اینا در سبک CoD هستن!
Bioshock Infinite در سبک CoD نیست و سبکش Sci-fi First Person shooter هست! این حالت فانتزی و تخیلی داره البته مثل CoD اول شخص شوتر هست! و اگه میخوای بگیریش حتما بگیرش! چون یکی از شاهکارای نسله!! هم از نظر گیم پلی هم از نظر داستان!
بازی های Metro Last light و Call of Juarez Gunslinger اینا هم جدیدا اومده که اول شخص شوتره! و بسیار زیبا هم هستن!

مرسی از پاسختون فقط برای Basketball گیمی با سطح بالا عرضه نشده؟
و یه چیز دیگه Grid 2 در گرافیک چجوریه؟ بهتر از اونم اوومده ؟ گرافیک فقط مد نظرمه تو racing.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
مرسی از پاسختون فقط برای Basketball گیمی با سطح بالا عرضه نشده؟
و یه چیز دیگه Grid 2 در گرافیک چجوریه؟ بهتر از اونم اوومده ؟ گرافیک فقط مد نظرمه تو racing.
بهترین بسکتبالی که میتونی پیدا کنی NBA2K که مثل فوتبال میمونه هر سال جدیدش میاد!
بازی GRID 2 هم از گرافیک خیلی خوبی برخورداره! اگه منظورت فقط سبک Racing ـه که Need For Speed هم هست ولی این نسخه آخریش زیاد چیز خاصی نداشت! Dirt هم در سبک همین Grid هست که سازندش هم همونه و کلا شبیه همونه و بازی خیلی خوبیه! گرافیک اینایی که گفتم همش عالیه!

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
یکی دوتا بازی میخوام تو سبک Heavy Rain یدونه قبلا هم اومده بود تو سبک همین بود جریان یه قاتل چند شخصیتی بود از رستوران شروع میشد اسمش یادم نمونده
میشه معرفی کنین دانلود کنم
ممنون

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
یکی دوتا بازی میخوام تو سبک Heavy Rain یدونه قبلا هم اومده بود تو سبک همین بود جریان یه قاتل چند شخصیتی بود از رستوران شروع میشد اسمش یادم نمونده
میشه معرفی کنین دانلود کنم
ممنون

اون بازی که شما میگی اینه

Fahrenheit_pc_boxart.jpg

اسمش Fahrenheit هست

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
اون بازی که شما میگی اینه

Fahrenheit_pc_boxart.jpg

اسمش Fahrenheit هست

بله دقیقا خیلی باحال بودن این دوتا سبک بازیشون با تمام بازیهایی که کردم متفاوت بود میشد بعضی جاها حتی جریان بازی رو تغییر داد
هست بازی مشابه اینها ؟ اگر بله لطفا معرفی کنین ممنون

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بله دقیقا خیلی باحال بودن این دوتا سبک بازیشون با تمام بازیهایی که کردم متفاوت بود میشد بعضی جاها حتی جریان بازی رو تغییر داد
هست بازی مشابه اینها ؟ اگر بله لطفا معرفی کنین ممنون
کار های دیوید کیج اینطورین کلا. اگه دوستی رفیقی یا خودت PS3 داری حتما Heavy Rain یا بازی بعدیش که هنوز نیومده, Beyond رو بازی کن.

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
Heavy Rain
بازیش کردم که بالا نوشتم
چندسال بعد Fahrenheit اومد اونم فقط رو پی اس 3 منم به خاطر همین بازی گرفتم پی اس 3 رو
ممنون

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
سلام.
من میخوام مقادیر متنابهی بازی بخرم. میخواستم یه فروشگاه اینترنتی یا غیر اینترنتی(تو مشهد) معرفی کنین که بازی هاش با کمترین مشکل نصب بشه.قیمتش هم مهم نیست.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام.
من میخوام مقادیر متنابهی بازی بخرم. میخواستم یه فروشگاه اینترنتی یا غیر اینترنتی(تو مشهد) معرفی کنین که بازی هاش با کمترین مشکل نصب بشه.قیمتش هم مهم نیست.
فروشگاه اینترنتی پخ شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر