بازیهای موجود در بازار برای PC

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط leoman:
کسی جواب مارو نمیده
حداقل بگین چه جوری این فایل ها رو بازکنم

جواب سوال اولت اينه كه يا سيدي مشكل داره يا بازي با SP2 مشكل داره ( اگه SP2 داشته باشي )

جواب سوال دومت هم اينه : اينا فايلهاي كابينت هستند و فايلهاي ريسورس بازيها هستند كه بازكردنشون به دردت نميخوره ، ولي محظ اطلاع با برنامه winrar باز ميشن

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
نوشته شده توسط mostafa_cpp:
جواب سوال اولت اينه كه يا سيدي مشكل داره يا بازي با SP2 مشكل داره ( اگه SP2 داشته باشي )

جواب سوال دومت هم اينه : اينا فايلهاي كابينت هستند و فايلهاي ريسورس بازيها هستند كه بازكردنشون به دردت نميخوره ، ولي محظ اطلاع با برنامه winrar باز ميشن
مرسي مشكلم حل شد
مشكل از ويندوزم بود
مديا سنتر بود كردم sp2 حل شد

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط Death Knight:
بچه ها کسی این بازی رانندگی در تهران رو گرفته؟
چجوریه بازیش؟
مگه اومده بالاخره ؟
راستی
ولی کسی پچی برای درست کردن اسم بازیکنان و باشگاه ها در Pes 5 داره ؟ ( مخصوصا ایران )
مرسی

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Elvish Hero:
اینو بگم که بازی NeverEndکه یه Console-Type RPGهستش و الان برای پیسی تو بازار هستش زبونش آلمانیه سرتون شیره نمالن!
دمت گرم خوب شد گفتی میخاستم برم بخرمش
راستی این بازی gt legend چجوری ارزش خریدن رو داره یا نه گرافیکش چجوریه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در چند صفحه آخر این تاپیک یک سری بحث های کاملا زائد و تا حدودی نا مربوط با تاپیک زده شده است که بهتر دیدم یه تذکری به دوستان داده شود.
اول اینکه لطفا در اینجا از تبلیغ و یا حمایت هرگونه شرکتی (حتی اگر مال خودتان است) خودداری بفرمایید. اینجا محل تبلیغات شرکت های پخش بازی نیست بلکه فقط معرفی بازی هایی است که در بازار ایران آمده است. اسامی شرکت ها فقط باید در حد یک معرفی باشد نه جنبه تبلیغاتی به عنوان مثال من امروز رفتم بازی X را از شرکت Y خریدم و بازی مشکلی نداشت و جالبه بازیش. در صورت علاقه می توانید یه توضیح مختصر در مورد بازی هم بدهید.
دوم اینکه این تاپیک ربطی به تاریخ ریلیز بازی ها نداره و فقط برای بازی هایی است که در بازار ایران موجود هستند. برای تاریخ بازی ها فکر کنم تاپیکی با نام Release-Date وجود داشته باشه.

با تشکر

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
نوشته شده توسط Lich King:
دوم اینکه این تاپیک ربطی به تاریخ ریلیز بازی ها نداره و فقط برای بازی هایی است که در بازار ایران موجود هستند. برای تاریخ بازی ها فکر کنم تاپیکی با نام Release-Date وجود داشته باشه.

با تشکر

اشکان جون شرمنده
:(( :(( :((:( :( :(

اگه دیگه ریز دیت خواستم بزارم توی تاپیکش میزارم

دیگه تکرار نمشه
:cheesygri :cheesygri :cheesygri

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
خوب بچه ها !
یه بازی میخواستم معرفی کنم !
Torino 2006 مال المپیک زمستانی هست
من که از بازییش خوشم اومد حالا شما رو نمیدونم . 2 سی دی هستش .
==============================
در ضمن اون لینکی که امین داد واسه تصحیح اسم بازیکنا تو pes5 توش چیزی نداشت

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
از رئيس محترم شديدا عضر ميخوام.تقصيره من بود تاپيكو به بيراهه كشيدم.ولي خوب جدا هم ببينين هيچ بازي جديد الان تو بازار نيست ها...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر