بازیهای موجود در بازار برای PC

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
علی جون فکر نکنم بتونی dirt رو اجرا کنی من با گرافیک 7600gt اکثر تنظیمات رو میارم پایین تا بتونم بازی رو اجرا کنم رمت هم کمه. تازه فکر کنم تو اجرای lost planet هم مشکل داشته باشی.
یا علی مدد

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان اگه امکان داره این سوال منو جواب بدید من سیستمم اینه میخواستم ببینم بازیهای چطوری میتونم اجرا کنم نمی خوام روی حد بالاشون هم باشه همین که یه رزولوشن خوب مناسب بازی بیاد و بشه واقعا بازی کرد نه نگاه منظورمو که حتما میدونید!
رم و cpu ت بد نیست ولی خوب هم نیست بیشتر مشکل بخاطر کارت گرافیکت هست این نظر منه تو اون بازیها هم graw2 و driver رو میتونی راحت بازی کنی ولی lost planet رو احتمالا به مشکل بخوری dirt رو هم نمی دونم چون بازی نکردم.

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
cpu:intel core 2 duo e6700
main board:biostar tforce p965
ram:2x1gig transcend 800
VGA:XFX GeForce 8800 GTS 640
با اينا كل بازيها را توي تنظم خيلي بالا ميتونم بازي كنم؟

------------------------------------------------------------------------------
بله- با این مشخصات حتی می تونی crysis رو هم روی تنظیمات بالا بازی کنی. در کل خیالت دو سه سال از لحاظ کشیدن بازی ها راحته.

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
با سلام
دوستان اگه امکان داره این سوال منو جواب بدید من سیستمم اینه میخواستم ببینم بازیهای چطوری میتونم اجرا کنم نمی خوام روی حد بالاشون هم باشه همین که یه رزولوشن خوب مناسب بازی بیاد و بشه واقعا بازی کرد نه نگاه منظورمو که حتما میدونید!

این سیستمم :
CPU:Intel3.2 (1mb cash)
VGA: GeforceFX 7300 LE XFX
RAM: 2x512Apacer

این بازیها:
lost planet
driver parallel lines
colin mc rae dirt
GRAW 2

---------------------------------------------------------------------------------
با این سیستمی که تو داری فقط driver parallel lines رو می تونی با فریم خوب بازی کنی.و دلیل اینکه نمی تونی بقیه بازی ها رو راحت بازی کنی پایین بودن کارت گرافیکت هستش. و به نظر من باید کارت گرافیکت رو عوض کنی و یه کارت بالا تر بگیری.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
با اينا كل بازيها را توي تنظم خيلي بالا ميتونم بازي كنم؟
آره اکثر بازیها رو می تونی با تنظیمات بالا بازی کنی بطور کلی سیستم توپیه.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
دوستان ممنون از شما که پس من قید لاست پلانت رو بزنم؟
کارت گرافیکم مگه 7300 نیست یعنی از 6600 هم کمتره حتما چون Le هست الان کارت گرافیک خوب چیه؟که من بتونم بخرم زیر 70 هم باشه!!

بعد سایتی هست که مشخصات سیستمم رو بگیره و بگه که بازی چطور روش اجرا میشه یه چیزی شنیده بودم من.
ممنون از توجهتون.

یه فروشگاه بازی هم که ارزون و خوب البته dvd هم باشه یهم معرفی کنید ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
شاید سوالم زیاد به تاپیک ربط نداشته باشه ولی بهترین از اینجا پیدا نکردم . میخواستم بدونم شما مغازه ای سراغ ندارین که آرشیو بازیهای قدیمی رو داشته باشه من دنبال بازی Red Alert 2 هستم لطفا یه چندتا آدرس بدید ممنون میشم . :blushing:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
شاید سوالم زیاد به تاپیک ربط نداشته باشه ولی بهترین از اینجا پیدا نکردم . میخواستم بدونم شما مغازه ای سراغ ندارین که آرشیو بازیهای قدیمی رو داشته باشه من دنبال بازی Red Alert 2 هستم لطفا یه چندتا آدرس بدید ممنون میشم .
بعید می دونم گیر بیاری ولی باز یه سر پایتخت طبقه سوم برو شاید تونستی پیدا کنی.

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
شاید سوالم زیاد به تاپیک ربط نداشته باشه ولی بهترین از اینجا پیدا نکردم . میخواستم بدونم شما مغازه ای سراغ ندارین که آرشیو بازیهای قدیمی رو داشته باشه من دنبال بازی Red Alert 2 هستم لطفا یه چندتا آدرس بدید ممنون میشم . :blushing:

ببين خيابون دامپزشكي بعد از رودخانه (شهيدان) يه لوازم تحريري هست كه بازي هم مي فروشه من يكي دو بار اين بازي رو اونجا ديدم ولي چون ديگه تو تهران نيستم مطمئن نيستم هنوز داشته باشدش.
يه سري هم به پاسا‍‍ژ مسجد حضرت علي اكبر توي خيابون هاشمي بزن اونجا هم بازي هاي قديمي داره.
ولي باز هم بگم مطمئن نيستم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر