بازیهای موجود در بازار برای PC

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
بعد از اینکه Dark souls III حسابی منو نا امید کرد ، شدیدا نیاز دارم به یه بازی مشابه.
Lords of the fallen یه اصطلاح به نسخه ضعیف شده ی دارک سولزه با کلی ایرادهای اساسی ، که مطلقا به دارک سولز نمیتونه حتی نزدیک هم بشه ، بازم منو نا امید کرد.
فقط salt and sanctuary بود یکم حس دارک سولزی رو تو من زنده کرد اونم تو یه محیط دو بعدی.
بازی مشابه سراغ ندارید معرفی کنید؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوستان به نظرتون MGSV رو دانلود کنم یا Arma 3 Apex ؟
تو همین حجما یا کمتر بازیه اکشن باحال که تخیلی نباشه چی خوبه ؟
آرما 3 بیشتر مولتیپلیرش حال می ده. MGS V کلا همه چیش حال می ده و سطح کیفیش بالاتره:D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام:D
یه بازی معرفی کنید شبیه driver san francisco
یعنی بشه تو شهر ازاد رانندگی کرد و ماشین هاش هم واقعی باشن.nfs most wanted هم نمیخوام

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
چند تا بازی نقش افرینی رو معرفی کنید... قدیمی باشه...جدید باشه...استراتیژیک باشه مهم نیست فقط این مهمه که حس زندگی کردن بده )))))): گفتم زندگی یادش بخیر تو اسکایریم روز و شب ها بودم همون جا هم زندگی میکردم ))))): در ضمن dragon age inquisition رو برای بار هفتم تموم کردم... و Dark souls 3 رو هم یک مدت بازی کردم بعد یک مدت دیگه رفتم ادامشش بدم کلا نمی دونم کیم- کجا بودم- چی شده- کلا بیخیالش شدم:| ویچر 3 رو هم کلا حساب بازی کردنش از دستم پریده :D فال اوت 4 رو هم کلا دیگه خیلی زیاد بازی کردم:| هر چقدر هم میخوام بیخیالش بشم کلا نمیشه:| به غیر از این موارد بالا من واقعا بازی دیگه ای نمی شناسم که در حد یک عنوان نقش افرینی خوب باشه، اگه هست بگید اگه نه برم همون فال اوتمو بازی کنم.:D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
چند تا بازی نقش افرینی رو معرفی کنید... قدیمی باشه...جدید باشه...استراتیژیک باشه مهم نیست فقط این مهمه که حس زندگی کردن بده )))))): گفتم زندگی یادش بخیر تو اسکایریم روز و شب ها بودم همون جا هم زندگی میکردم ))))): در ضمن dragon age inquisition رو برای بار هفتم تموم کردم... و Dark souls 3 رو هم یک مدت بازی کردم بعد یک مدت دیگه رفتم ادامشش بدم کلا نمی دونم کیم- کجا بودم- چی شده- کلا بیخیالش شدم:| ویچر 3 رو هم کلا حساب بازی کردنش از دستم پریده :D فال اوت 4 رو هم کلا دیگه خیلی زیاد بازی کردم:| هر چقدر هم میخوام بیخیالش بشم کلا نمیشه:| به غیر از این موارد بالا من واقعا بازی دیگه ای نمی شناسم که در حد یک عنوان نقش افرینی خوب باشه، اگه هست بگید اگه نه برم همون فال اوتمو بازی کنم.:D

Torchlight 2
The.Incredible.Adventures.of.Van.Helsing.Final.Cut
Grim.Dawn

Mirrak

کاربر سایت
Jul 25, 2016
7
شاید بازیش کردی
Elder scrolls V skyrim
Dishonerd
Red Dead Redemption
Metal gear solid
Baldur's Gate II: Shadows of Amn
Mass Effect 2

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر