بازیهای موجود در بازار برای PC

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام دوستان .
2-3 تا سوال داشتم , نمی دونستم کجا باید بپرسم . امیدوارم که جای درستی پرسیده باشم .
1_ Guild wars factions الان تو بازار هست ؟ اگر هست کرک شده یا نه ؟
2_Battle field 2412 کی منتشر میشه ؟
3_Warhammer 40000 فقط آن لاین میشه بازی کرد یا نسخه ی داستانی هم داره ؟
ممنون .

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام دوستان .
2-3 تا سوال داشتم , نمی دونستم کجا باید بپرسم . امیدوارم که جای درستی پرسیده باشم .
سلام سعید جان
1- من خیلی دنبال این بازی گشتم ولی هیچ مارکی اش رو پیدا نکردم.پیش یکی از شرکت ها که رفتم گفت چون این بازی اساسا" آنلاین است نیاوردیمش...کرک هم فکر نکنم شده باشد.اگر نسخه اصلش رو می خواهی به محمدرضا ( Hellgate : London ) پی ام بزن.;)
2-

logo.jpg

UK RELEASE : 20-Oct-2006
جمعه 28 مهر ماه
NORDIC RELEASE : 19-Oct-2006
پنجشنبه 27 مهر ماه
US RELEASE : 17-Oct-2006
سه شنبه 25 مهر ماه

3- Dawn of War : Warhammer 40000 را نقدش رو داخل کلیک و بازی رایانه خواندم.گویا بخش جدا از آنلاین و سناریویی هم دارد.یک نسخه اضافه شونده هم سال پیش برایش عرضه شد به نام Winter Assault و یکی دیگر هم چند وقت دیگر می آید تحت عنوان Dark Crusade .....
این برای خود بازی Warhammer 40000 : Dawn of War :
http://www.tothegame.com/game.asp?id=3024
این برای Warhammer 40000 : Dawn of War-Winter Assault :
http://www.tothegame.com/game.asp?id=3971
اینم برای Warhammer 40000 : Dawn of War-Dark Crusade :
http://www.tothegame.com/game.asp?id=5183

--------------------------------------------------------------------------------------------------

میدونم این تاپیک جایش نیست ولی من یک معذرت خواهی بهتون بدهکارم. امیدوارم من رو ببخشید که در اونجا شما رو اشتباهی گرفتم و .... :blushing: ;)

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط Dante Is Alive:
سلام دوستان .
ممنون .

سلام

1: اساساً این بازی Online هستش (حتی Single ش)
اگه روزی WOW رو تونستی Offline بازی کنی اینم می تونی
البته یک برتری این بازی داره نسبت به WOW و اونم اینه که برا بازی کردن یکسره نیاز به شارژ اکانتت نداری چون مجانیه
نتیجه ی نهایی اینکه این تیپ از بازیها خریدنی هستن نه کرک شدنی

2: 10 اکتبر 2006 که میشه همون 18 مهر 1385

3:
Connectivity: Online, Local Area Network
Offline Modes: Competitive, Team Oriented
Online Modes: Competitive, Team Oriented
Number of Players: 1-8
Number of Online Players: 8 Online​

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
میگم انگار قراره بازی بعدازظهر سگی که براساس یکی از فیلمهای برادر تارانتینو ساخته شده همین روزها عرضه بشود.اگر جلوه ی خون اش مثل Sin City باشد چی میشه
بعد از ظهر سگی مال " آل پاچینو " هست .
فیلم تارانتینو اسمش " سگ دونی " هست و بازیگراشم خود تارانتینو . استیو باشمی . هاروی کایتل ... هستن .
فیلمش هم خیلی توپه .
کاشکی بازیشم مثل فیلمش باشه .
=====
میشه یکی یه توضیح کامل درباره بسته مکمل civilization IV بده ؟ ( چه چیزایی اضافه شده ؟ )

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
بعد از ظهر سگی مال " آل پاچینو " هست .
فیلم تارانتینو اسمش " سگ دونی " هست و بازیگراشم خود تارانتینو . استیو باشمی . هاروی کایتل ... هستن .
فیلمش هم خیلی توپه .
کاشکی بازیشم مثل فیلمش باشه .
منم می خواستم بگم که اسم "بعد از ظهر سگی" به گوشم خورده است ولی شاید فیلمش رو دیده باشم و یادم نباشد.
بازی ای که قراره بیاید براساس همین فیلم "سگ دونی" است که محمدرضا و پرهام بهش اشاره کردند و من معذرت میخوام که اشتباه گفتمش...تقصیر خودم هم نبود.یک احمق توی سرزمین گفت اسم بازیه که قراره بیاریم به فارسی میشه این ( بعدازظهر سگی ) و من روی اون حساب فکر کردم ...
چند تا عکس از بازی اش دیدم.گرافیک خوبی دارد و امیدوارم روند اش هم خوب باشد.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
منم می خواستم بگم که اسم "بعد از ظهر سگی" به گوشم خورده است ولی شاید فیلمش رو دیده باشم و یادم نباشد.
بازی ای که قراره بیاید براساس همین فیلم "سگ دونی" است که محمدرضا و پرهام بهش اشاره کردند و من معذرت میخوام که اشتباه گفتمش...تقصیر خودم هم نبود.یک احمق توی سرزمین گفت اسم بازیه که قراره بیاریم به فارسی میشه این ( بعدازظهر سگی ) و من روی اون حساب فکر کردم ...
چند تا عکس از بازی اش دیدم.گرافیک خوبی دارد و امیدوارم روند اش هم خوب باشد.
میشه یکی ته و توش رو در بیاره و ببینه که خود تارانتینو تو بازی مسئولیتی چیزی به عهدع داشته یا نه ؟
اگر خودشم تو بازیش همکاری داشته باشه باید خیلی بهش امیدوار بود .

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
میشه یکی ته و توش رو در بیاره و ببینه که خود تارانتینو تو بازی مسئولیتی چیزی به عهدع داشته یا نه ؟
اگر خودشم تو بازیش همکاری داشته باشه باید خیلی بهش امیدوار بود .
پرهام اینو جدی گفتی یا من نفهمیدم :confused: ...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
منظور پرهام این بود که بعد از اینکه کارگردان معروفی مانند پیتر جکسون روی ساخت بازی کینگ کونگ نظارت انجام می دهد و ثمره اش اینکه بازی کینگ کونگ بیشتر از یک بازی شبیه فیلم سینمایی می شود ، آیا کوئنتین تارانتینو هم روی ساخت بازی Reservoir Dogs نظارتی داشته که شاهد سبک خاص تارانتینویی در بازی باشیم یا نه ...

logo.jpg

تا اینجا که سرچ کردم خبری از حضور تارانتینو در روند ساخت بازی ندیده ام...

این دو تا مورد رو که جالب است پیدا کردم :

Full original soundtrack from the film – the Super Sounds of the Seventies brought alive with "Little Green Bag", "Stuck in the Middle with You" and more...
Features the voice and likeness of Michael Madsen as Mr Blonde​

این هم بقیه ی خصوصیات بازی :

Immerse yourself in one of cinema’s most influential pieces as you relive the Reservoir Dogs experience complete with Tarantino’s trademark style, violence and wit
The plot unfolds in a non-chronological order, switching between different events as you get the chance to play each iconic gangster
Psycho/Professional Rating system: Play styles are monitored and ratings calculated on your moralistic choices
Threat System: Includes hostage taking, manipulation and police opposition: the professional way to contain civilians without resorting to lethal force
Bullet Festival: Manage your character’s adrenaline levels to unleash devastating ‘crowd control’ techniques
High-speed driving action includes chase and escape

این نسخه که قراره داخل ایران عرضه بشود به احتمال زیاد نسخه UK این بازی هستش که در انگلستان و اروپای شمالی 8 سپتامبر ( 17 شهریور ) عرضه می شود.تاریخ عرضه نسخه US هنوز Q4 2006 مونده است...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
یه سوال درباره بازیه Titan Quest داشتم .
یه مشکلی باهاش دارم .
معمولا وارد بازی که میشم بعد 4 - 5 دقیقه یه dont send error میده و از بازی میپره بیرون .
میخوام ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا کلیه ؟
اگر کلیه پچی چیزی داره که مشکلش رو رفع کنه ؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
معمولا وارد بازی که میشم بعد 4 - 5 دقیقه یه dont send error میده و از بازی میپره بیرون .
پرهام جان ، شما موقع نصب بازی نرم افزار CureRom هم نصب می کنی و تنظیماتش رو انجام می دهی دیگر ؟ من که با نصب این نرم افزار ( که داخل DvD بازی بود راحت داخل بازی میشم و یک ساعتی هم بازی می کنم.

Reservoir Dogs هم گرفتم دیشب...4 سی دی بود که اول بایست ایمیجش رو نصب می کردی از روی سی دی ها و بعدش از روی ایمیج ( بدون Mount کردن در Deamon ) خود بازی را نصب می کردی.متاسفانه نسخه ی اولی که گرفتم قبل اجرای بازی همین Eror Reporting را پیغام می داد که فکر کنم مشکل از فایل Exe بازی باشد.میخوام از GCW دانلودش کنم و دوباره تست اش کنم.نسخه دوم هم که از این بازی گرفتم مثل نسخه ی اول سالم نبود.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
یه سوال درباره بازیه Titan Quest داشتم .
یه مشکلی باهاش دارم .
میخوام ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا کلیه ؟
اگر کلیه پچی چیزی داره که مشکلش رو رفع کنه ؟

سلام اقا پرهام گل.

راستش من باور نمیکنم کسی بازی Titan Quest رو تموم کرده باشه.یعنی اصلا باور نمیکنم.این بازی شدیدا مشکل کرش داره و با دو تا پچ که برای این بازی اومده هنوز این بازی مشکل داره.

اقا حامد هم فکر کنم تا حدودی دارن اشتباه میکنن.اون نسخه که با CureRom اجرا میشه مطمئن باش کرش میکنه.چون من اون نسخه بازی رو هم دارم. نسخه معمولی رو هم که تکین داده بیرون رو هم دارم و شاید حدود 6-7 تا کرک و ایمیج و ... رو از بازی گرفتم ولی بازی بازم کرش میشه.

حتی به سرم زده که نسخه اوریجینال بازی رو بگیرم.

در ضمن تیم Reloaded هم نسخه از اون رو دارم میبینم میتونم گیر بیارم شاید این نسخحه درست باشه.

اکثر سایت های تورنت در Comment هاشون که من دیدم به 80-90 رسیده بود همه از نسخه سالم و کرک اون حرف میزنن که هنوز که هنوزه نیومده.

نمیدونم یکی توی تاپیک بازی نوشته بود بازی رو تموم کرده !!!!!!!!!!!!!!! برای خودم هم جالبه که چه طور بازی رو تموم کرده.

چون بازی به زاحتی سیو نمیشه باید حتما وقتی به Fountain میرسی سیو کنی مگر نه وقتی بازی کرش بشه هر چی رفته بوده پر میشه.!!!!!!!!!!!!!!

من بازی رو از روی سیستمم پاک کردم و اصلا بی خیالش شدم.

این مشکل رو که شما دارین همه جاییه.توی تاپیک بازی هم ببینی همه از این مشکل نالیدن.

این بازی مشکل داره.

خداحافظ

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام اقا پرهام گل.

راستش من باور نمیکنم کسی بازی Titan Quest رو تموم کرده باشه.یعنی اصلا باور نمیکنم.این بازی شدیدا مشکل کرش داره و با دو تا پچ که برای این بازی اومده هنوز این بازی مشکل داره.

اقا حامد هم فکر کنم تا حدودی دارن اشتباه میکنن.اون نسخه که با CureRom اجرا میشه مطمئن باش کرش میکنه.چون من اون نسخه بازی رو هم دارم. نسخه معمولی رو هم که تکین داده بیرون رو هم دارم و شاید حدود 6-7 تا کرک و ایمیج و ... رو از بازی گرفتم ولی بازی بازم کرش میشه.

حتی به سرم زده که نسخه اوریجینال بازی رو بگیرم.

در ضمن تیم Reloaded هم نسخه از اون رو دارم میبینم میتونم گیر بیارم شاید این نسخحه درست باشه.

اکثر سایت های تورنت در Comment هاشون که من دیدم به 80-90 رسیده بود همه از نسخه سالم و کرک اون حرف میزنن که هنوز که هنوزه نیومده.

نمیدونم یکی توی تاپیک بازی نوشته بود بازی رو تموم کرده !!!!!!!!!!!!!!! برای خودم هم جالبه که چه طور بازی رو تموم کرده.

چون بازی به زاحتی سیو نمیشه باید حتما وقتی به Fountain میرسی سیو کنی مگر نه وقتی بازی کرش بشه هر چی رفته بوده پر میشه.!!!!!!!!!!!!!!

من بازی رو از روی سیستمم پاک کردم و اصلا بی خیالش شدم.

این مشکل رو که شما دارین همه جاییه.توی تاپیک بازی هم ببینی همه از این مشکل نالیدن.

این بازی مشکل داره.
خدا خیرت بده جوون .
76.gif
حیالم رو راحت کردی
76.gif

=====
راستی درخواست یه توضیح کامل در مورد اضافه شونده جدید civilization IV کرده بودم . یعنی اینجا هیچکش بازیش نمیکنه ؟
42.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر