خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
تا چند وقت پیش هایفای راش بهترین بازی نسل بود ، کمپین میزدن که چرا نامزد بازی سال نشده حالا یه بازی کوچیک و سطح پایین شد :)) باحال تر از این فن بیس ندیدم :D
من نوشتم سطح پایین؟ گفتم بازی کوچیکه. غیر از اینه مگه؟ اسکوپ بازی AAA عه؟ فن بیس شما حرف میزاره تو دهن بقیه :D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
به زودی در فن بیس جعبه:

گیرز یکی از احمقانه ترین بازیای تاریخه
مستر چیف نگو مستر گی
کی گفته شما اینا رو درباره الی و پیتر پارکر و بقیه نخواهید گفت؟ و در ضمن من قرار نیست اینا رو درباره بازیامون بگم :D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
فعلا مایکروسافت از باتری قلمی بکشه بیرون، آینده گیمینگ پیشکش!
من فقط برای Hi-Fi Rush هایپم بقیه بازی ها زیاد برام مهم نیستند، چون اکثر بازی های ایکسباکس کیفیت در حد بوقه!:D
فقط ریمستر یمیک بار چندمی لست نه؟

• Love
Reactions: S0lid Snake

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
لعنتی بدیه این قضیه اینه که سوا کن جدا کن نداره ، درهم برات میریزه ، و خب توشون پلاسیده زیاده.
الان ۴ تا بازی داده دوتاش زرده
خوب دقیقا از بازیای قدیمی و کوچیک شروع کردن که یهو کامیونیتی منفجر نشه. همون مثال قدیمیه دیگه قورباغه رو می خوای بپزی یهو نمی ندازی تو آب جوش اول میندازیش تو آب سرد بعد زیرشو کم می کنی خودش زنده زنده می پزه بدون اینکه بفهمه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کی گفته شما اینا رو درباره الی و پیتر پارکر و بقیه نخواهید گفت؟ و در ضمن من قرار نیست اینا رو درباره بازیامون بگم :D
اولا که حالا شوخی داریم می کنیم به دل نگیرید. دوما بله در کامیونیتی سونی فن هم همه جور آدمی هست. چون من رو کوت کردی من خودمو می گم. اصلا لازم نیست تا اومدن اسپایدر من رو جعبه صبر کنی. من همین الان دارم می گم. اتفاقا برخی از دوستان سونی فن بخاطر مواضع من سایمو با تیر می زنن می تونی بپرسی:)

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
Mat Booty ? =)) این چه فامیلی داره مت ...
4 تا بازی که داره میاد بازی های بزرگی نیستن واقعا ولی مولتی پتلفرم شدن بازی های مولتی واقعا حرکت خوبیه
flight simulator هم میدادن خوب بود

• Like
Reactions: Little John

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,457
IMG_20240216_010413_592.jpg

تام هندرسون: اگر فکر میکنید که آنها فقط ۴ بازی را پورت میکنند و سپس دیگر اینکار را متوقف میکنند، من نمیدانم به شما چه بگویم.
آنها به معنای واقعی کلمه گفته اند که هر صفحه نمایش یک اکسباکس است.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
بات بات مایکرو 7 میلیارد هزینه نمیکنه که رو کنسول رقیب بازی بده :)) از این 7 میلیارد گویا فقط ردفال انحصاری میمونه
اون 70 میلیارد هم که هیچی تکلیفش مشخصه الان حتی بازی های XGS هم داره پورت میشه (نارگیل) چه برسه به اینا :D
ولی بدترین اتفاق تاریخ به نظر من میتونه نسخه PS5 هلبلید2 باشه ، فکر کن 6-5 سال تریلر ببینی هایپ باشی عکس پروفایل بزاری عکس دندون بزاری آخر برا کنسول رقیب هم بیاد :)) سوپر تروله رسما

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
View attachment 328622

تام هندرسون: اگر فکر میکنید که آنها فقط ۴ بازی را پورت میکنند و سپس دیگر اینکار را متوقف میکنند، من نمیدانم به شما چه بگویم.
آنها به معنای واقعی کلمه گفته اند که هر صفحه نمایش یک اکسباکس است.
اصلا اگه قرار بود فقط چهار تا بازی باشه اصلا چرا باید اینکارو بکنن؟ چرا باید پادکست بزارن ماله بکشن؟ جدا اگر کسی هست که فکر می کنه قراره به همین چهار تا بازی ختم شه که منم نمی دونم چی بگم

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
به غیر از grounded بقیه بازی ها همونایی هستند که میخواستم. نه هیلو برام مهمه نه استارفیلد. البته به فورزا هم علاقه دارم. ولی مطمئن باشید همشون به مرور پورت بشن

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,457

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,457
تام وارن:

برای کسانی که سوال می پرسند، مایکروسافت تأیید کرده است که 34 میلیون مشترک گیمپس اعلام شده شامل Xbox Game Pass Core یا همان (Xbox Live Gold سابق) است.

Microsoft’s Xbox Game Pass service grows to 34 million subscribers
The Verge:

واضح است که مایکروسافت از دستیابی به هدف بلندپروازانه خود یعنی 100 میلیون مشترک گیمپس تا سال 2030 فاصله دارد. مایکروسافت نرخ رشد 73 درصدی اشتراک گیمپس را برای یک سال مالی منفرد که در ژوئن 2022 به پایان رسید، هدف قرار داده بود، اما فقط به رقم 28 درصد رسید.

کنسول‌های Xbox Series S/X به خوبی سخت‌افزار PS5 فروخته نشده‌اند و این که مصرف‌کنندگان به گیمپس برای بازی Xbox Cloud در دستگاه‌های تلفن همراه هجوم نمی‌آورند. مایکروسافت همچنین سال گذشته شروع به تبدیل مشترکین Xbox Live Gold به Xbox Game Pass Core کرد و مایکروسافت تأیید کرده است که 34 میلیون مشترک شامل این مشترکان نیز می شود.

به گفته اسپنسر، هدف مایکروسافت این نیست که همه را به مشترک گیمپس تبدیل کند. اسپنسر در مصاحبه‌ای با The Verge می‌گوید : «هدف ما این نیست که همه را مشترک گیم پس کنیم . بارها گفته ام که شاید 10 تا 15 درصد از درآمد محتوا و خدمات ما درآمد مشترکین باشد. امروز گیمپس یک تجارت خوب برای ما است، اما به هیچ وجه طرحی وجود ندارد که بگوید "بسیار خوب، همه باید مشترک Game Pass شوند."

با این اوصاف، مایکروسافت همچنان امیدوار است که در نهایت Game Pass را، به ویژه در موبایل، توسعه دهد. این شرکت در حال ساخت یک فروشگاه بازی های موبایل ایکس باکس برای مقابله با اپل و گوگل است، اما تغییرات اخیر اپ استور اپل آنطور که مایکروسافت انتظار داشت پیش نرفته است. سارا باند، رئیس ایکس‌باکس می‌گوید : «سیاست جدید اپل گامی در جهت اشتباه است .

همچنین امیدواری تازه‌ای وجود دارد که به لطف تغییرات خط‌مشی اپل ، ممکن است یک برنامه بومی Xbox Cloud Gaming را در آیفون‌ها و آی‌پدها ببینیم . با این حال، به نظر نمی رسد که هنوز این اتفاق بیفتد. اسپنسر می‌گوید: «جایی برای کسب درآمد از بازی Xbox Cloud در iOS وجود ندارد. من فکر می‌کنم پیشنهاداتی که اپل ارائه می‌کند... به اندازه کافی برای ایجاد رقابت در بزرگترین پلتفرم بازی جهان پیش نمی‌رود. ما به همکاری با قانونگذاران و اپل و گوگل برای ایجاد فضایی برای ویترین های جایگزین ادامه خواهیم داد."

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر