خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام
ایشالا تاپیک به صفحه *8200 رسید، استارفیلد و ایندیانا و گیرز و هیلو هم روی سونی 5 منتشر میشن))
خلاصه که ناامید نشید و همینطور قوی برید جلو:D
نتیجه ۸۰ صفحه لودگی و دلقک بازی میشه اینکه پادکست تموم شده رفته ولی هنوز یه عده تو شایعات صفحه ۲۵ گیر افتادن :D
ای بابا به 4 تا بازی راضی شدین ؟ بد شد که. ولی عمو فیل گفت بعد عرضه این بازی ها we gonna learn from experience. یعنی شل کنید

همین های فای راش بازی سالتون بود یه رفیقت میگفت بازی نسله. به همین راحتی راضی شدید ؟ 😁

فعلا این 4 تا میاد تا استارفیلد وقت زیاده. نسخه کاملش با اکسپنشن هاش میاد شاید زدیم

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
باند آبی رنگ چه جولانی میدن. خوبه مدیر انجمن 4 پست بالاتر حرف قشنگ اسپنسر رو نقل کرده که: بیشتر از این 4 تا بازی ای درکار نیست. حالا بالا برین پایین بیاین تغییری نمیکنه.
نه ببین تو یه حالتی گیر کردن اینا، هم می خوان بگن امکان عرضه ی بیشتر هست درصورت گرفتنِ این پلن، هم از عواقبش می ترسن. به قول عمو فیل فعلا در حال یادگیریم!!

• Like
Reactions: HalfLife G

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
تام وارن: من خبر دارم که مایکروسافت قبلاً در حال بررسی آوردن Gears of War، Microsoft Flight Simulator و حتی بازی بعدی Doom به پلتفرم‌های رقیب بوده است. البته تصمیمات نهایی در مورد این بازی ها گرفته نشده است، اما مطمئناً بیش از این چهار بازی معرفی فعلی برای عرضه در پلتفرمهای دیگر وجود دارد. همانطور که این استراتژی در حال تکامل است، واضح است که تصمیمات جالبی در مورد آینده بازی های ایکس باکس و انحصار آن گرفته خواهد شد.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
تام وارن: من خبر دارم که مایکروسافت قبلاً در حال بررسی آوردن Gears of War، Microsoft Flight Simulator و حتی بازی بعدی Doom به پلتفرم‌های رقیب بوده است. البته تصمیمات نهایی در مورد این بازی ها گرفته نشده است، اما مطمئناً بیش از این چهار بازی معرفی فعلی برای عرضه در پلتفرمهای دیگر وجود دارد. همانطور که این استراتژی در حال تکامل است، واضح است که تصمیمات جالبی در مورد آینده بازی های ایکس باکس و انحصار آن گرفته خواهد شد.
آقا حرف مدیر بیزینس از وارن سرتره ها. no promises beyond that. باز باند آبی رنگ امیدوار شدن :D

• Like
Reactions: pbgame

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
من کاری به این بحث ثرد پارتی نشدن یا شدن اینا ندارم، فقط خواستم بعد دیدن پادکست بگم چرا اینا انقدر مشمئزکننده هستن؟ یعنی آدم مدل حرف زدن اسپنسر و تیمش رو می‌بینه دلش می‌خواد سریعا بره توالت! می‌دونم PR قراره فرمولاسیون شده باشه و شرکت‌های بزرگ دنیا قرار نیست به مصرف کننده واقعیت ماجرا رو به صورت مستقیم بگن، ولی واقعا نیازی هم نیست که انقدر منزجرکننده باشن. یعنی دلقک‌تر از این مردک نمی‌شه بود تو این صنعت!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
اصلا فکر نمیکردم اینقدر ریلکس با ناشر شدن مایکروسافت کنار بیاید. واقعا این سطح از ریلکس بودن نیازمند تمرین های فابیان مربی یوگا زن مایکل دی سانتا رو میطلبه. دستمریزاد

View attachment 328609

@z2s sas
@ravi
@John-117
@jijabig23
دوستان هنوز کنار نیومدن. الان تو فاز انکارن:D

—————
قضیه حرفای امشب اسپنسر، همون داستان قورباغه و آب جوشه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
آقا حرف مدیر بیزینس از وارن سرتره ها. no promises beyond that. باز باند آبی رنگ امیدوار شدن :D
والا فعلا هرچی وارن گفته دقیقا همون شده :D
همچین آدم نامعتبری نیست ،حداقل تو تاپیک های اکسباکس هزاران بار به حرفاش استناد کردید.
ولی خودمونیم ولی فیل اسپنسر رسما و با زبون بی زبونی ارزش انحصاری رو در آینده پایین میدونه و اومدن بازی‌های دیگه رو رد نمیکنه کار تمومه دیگه. نمیدونم به چی امیدوارید. به اینکه قضیه همین ۴ تا بازی باشه و دیگه ادامه ندن؟ اعلام استراتژی جدید کردنا لول. بیایید واقعیت رو بپذیرید

You mentioned that Starfield and Indiana Jones aren’t part of the four despite rumors, but will those ever come to PS5? Can you rule that out?

I don’t think we should as an industry ever rule out a game going to any other platform. We’re focused on these four games and learning from the experience.

learning from the experience.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
ولی یه نکته مهم این برنامه این بود که مت بوتی گفت 10 تا فرست پارتی بزرگ برای عرضه در 24 دارن که تو شوکیس جون نشونشون میدن!! ده تا!! مدیر ما هم تو کنفرانس دیروز گفت بازی نداریم، خیلی بیکارید بیایید با این بازی کنید. منظورم بازی های ترد پارتی انحصاری هست نه چیز دیگه.
با متر و معیار بوتی ( بازی های مولتی پلتفرم / انحصاری PC / بازی های اکتی و... ) سونی در همین 50 روز گذشته 3 تا بازی بزرگ عرضه کرده :D در 50 روز اینده هم 3 تا بازی بزرگ دیگه عرضه می کنه :D 1708031214860.png

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خیلی جالبه تو اون تاپیک دارن بازی خودشون رو میکوبونن 😁 تا حالا بود عنوان مولتی پلیر خاص و موفق الان شد نارگیل چینی لیگ 60 😁
من های فای راش چند مدت پیش رو xbox زدم خیلی هم خوشم اومد واقعا دوست داشتم پلاتش کنم یه روزی ولی اگه میدونستم رو فایو میاد صبر میکردم 😁
ولی خب سر بازی های دیگه این اشتباه نمیکنم

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
والا فعلا هرچی وارن گفته دقیقا همون شده :D
همچین آدم نامعتبری نیست ،حداقل تو تاپیک های اکسباکس هزاران بار به حرفاش استناد کردید.
ولی خودمونیم ولی فیل اسپنسر رسما و با زبون بی زبونی ارزش انحصاری رو در آینده پایین میدونه و اومدن بازی‌های دیگه رو رد نمیکنه کار تمومه دیگه. نمیدونم به چی امیدوارید. به اینکه قضیه همین ۴ تا بازی باشه و دیگه ادامه ندن؟ اعلام استراتژی جدید کردنا لول. بیایید واقعیت رو بپذیرید

You mentioned that Starfield and Indiana Jones aren’t part of the four despite rumors, but will those ever come to PS5? Can you rule that out?

I don’t think we should as an industry ever rule out a game going to any other platform. We’re focused on these four games and learning from the experience.

learning from the experience.
کلشو بنویس :D در ضمن حرفش غلط نیست. فقط موندم با اومدن اسپایدرمن و لست و بقیه میخواین چیکار کنین؟
اون قسمت but i dont هم ذکر میکردی :D

• Smile
Reactions: S0lid Snake

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
خیلی جالبه تو اون تاپیک دارن بازی خودشون رو میکوبونن 😁 تا حالا بود عنوان مولتی پلیر خاص و موفق الان شد نارگیل چینی لیگ 60 😁
من های فای راش چند مدت پیش رو xbox زدم خیلی هم خوشم اومد واقعا دوست داشتم پلاتش کنم یه روزی ولی اگه میدونستم رو فایو میاد صبر میکردم 😁
ولی خب سر بازی های دیگه این اشتباه نمیکنم
دارم مسخره میکنم آخه. از دید شما نارگیل چینی لیگ 60 عه. مگه اسمی نبود که خودتون گذاشتین؟ منم دارم از همون اسم برای مسخره کردن استفاده میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر