خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
حالا به دور از ترول و اين داستانا من به نظرم اگه عناوين پرچم دارى مثل گيرز و هيلو و فورزا كه ip اورجينال برند ايكس باكس هستن مولتى نشن كه نميشن قطعا،من همچين به نظرم اتفاق عجيب غريبى نيفتاده :D
اصلا از اول مشخص بود وقتى شما مياى ٧٠ مليارد دلار ميدى يه كمپانى رو ميخرى كه هميشه همه درامدشم رو عناوين با عرضه گسترده بوده اصلا هيچ رقمه راه نداره بياى همه چيشو اختصاصى كنى اونم رو پلتفرمى كه مخاطب زيادى نداره و حتى اگه بخواد رشد هم بكنه با اين كار بازم اين هزينه رو بهت برنميگردونه.
باز حالا بتزدا معمولا بازياى معروفش بيشتر روى pc مخاطب داشتن ولى اكتيويژن نه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
حالا به دور از ترول و اين داستانا من به نظرم اگه عناوين پرچم دارى مثل گيرز و هيلو و فورزا كه ip اورجينال برند ايكس باكس هستن مولتى نشن كه نميشن قطعا،من همچين به نظرم اتفاق عجيب غريبى نيفتاده :D
اصلا از اول مشخص بود وقتى شما مياى ٧٠ مليارد دلار ميدى يه كمپانى رو ميخرى كه هميشه همه درامدشم رو عناوين با عرضه گسترده بوده اصلا هيچ رقمه راه نداره بياى همه چيشو اختصاصى كنى اونم رو پلتفرمى كه مخاطب زيادى نداره و حتى اگه بخواد رشد هم بكنه با اين كار بازم اين هزينه رو بهت برنميگردونه.
باز حالا بتزدا معمولا بازياى معروفش بيشتر روى pc مخاطب داشتن ولى اكتيويژن نه.

این صحبت های منسوب به سارا باند راست باشه کلا مالتی پلتفرم میشن میره پی رد کارش. هرچی دارن رو همه پلتفرم ها میاد. فقط سوالی که برای من وجود داره نحوی امدنشون هست. فیزیکی عرضه میشه؟ دیجیتالی میاد؟ مثلا میشه رفت رو PSN و Hi FI Rush خرید؟ یا مطابق با تئوری من یه فرم متحول شده ای از گیم پس قراره رو PS هم بیاد؟

پ.ن: ظاهرا سونی رو حساب همین انحصاری های مایکرو که قراره رو PS بیان فرست پارتی هاشو انداخته سال بعد:D دیده امسال خیلی شلوغ میشه:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
این صحبت های منسوب به سارا باند راست باشه کلا مالتی پلتفرم میشن میره پی رد کارش. هرچی دارن رو همه پلتفرم ها میاد. فقط سوالی که برای من وجود داره نحوی امدنشون هست. فیزیکی عرضه میشه؟ دیجیتالی میاد؟ مثلا میشه رفت رو PSN و Hi FI Rush خرید؟ یا مطابق با تئوری من یه فرم متحول شده ای از گیم پس قراره رو PS هم بیاد؟

پ.ن: ظاهرا سونی رو حساب همین انحصاری های مایکرو که قراره رو PS بیان فرست پارتی هاشو انداخته سال بعد:D دیده امسال خیلی شلوغ میشه:D

والا من اصلا نميتونم تصور كنم كه هيلو يا گيرز بيان رو پلى استيشن اصلا عين فحش ناموسيه اين ديگه :D

• Like
Reactions: Helghast

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
والا من اصلا نميتونم تصور كنم كه هيلو يا گيرز بيان رو پلى استيشن اصلا عين فحش ناموسيه اين ديگه :D
و اگر واقعا اینطور باشه دیگه هیچ دلیلی وجود نداره کسی بره ایکس باکس بخره :|

آقا این ایکس باکس ها باد نکنه رو دستمون... جدی جدی قیمتش با کله میره تو دیوار

همین الان ایکس باکسم داره نگام میکنه میگه:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534

ایکس باکس از روز اولم تنها مزیتش همین تو دیوار بودن قیمتش بود :D نکنه Series X رفتی خریدی؟ :D

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
ولی به نظرم مایکروسافت عجله کرد اگر 2 3 سال صبر میکردن و کل بازیا بتزدا و اکتیویژن انحصاری میشد تغییرات وسیعی تو وضعیت ایکس باکس رخ میداد بخصوص برای نسل بعد که قطعا حتی به نظرم وضعیت به 50 50 میرسید راحت ولی مشخصه مدیرا بالایی مایکروسافت دیگه حوصلشون سر رفته بود و کلا زدن زیر میز اسپنسر این وسط بدون شک بیشترین حرص میخوره تو عکسش هم معلوم بود چقدر داغون ناامید تازه داشت به هدفی که ده ساله زور میزنه برسه نزدیک میشد که کلا زدن جمع کردن همه چیو

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
ایکس باکس از روز اولم تنها مزیتش همین تو دیوار بودن قیمتش بود :D نکنه Series X رفتی خریدی؟ :D
چند سالی میشه خریده بودم، با بچه ها دسته جمعی گرفتیم که خیر سرمون تایم خالیمون دور هم جمع شیم :D

از اون زمان که خریدیم به هوای کوآپ و انحصاری ها رفتیم بگیریم که کلا ایکس باکس به خشکسالی خورد! :))

• Smile
Reactions: SiminSecret

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی

واقعا باید از مایکرو تشکر کرد که با انتشار بازیاشون رو ps5 به سونی اجازه داد تا بتونه زمان بیشتری رو به ساخت و پالیش بازیهای بزرگش اختصاص بده :D

یه بحثی هم بنظرم رسید اینه که درسته مولتی پلتفرم شدن اکثر بازیهای مایکرو به مذاق xb فن ها خوش نمیاد(البته فعلا، چون احتمالا در آینده از همین استراتژی هم تعریف و تمجید خواهند کرد مثه همیشه:D) و اگر مایکروسافت یه ناشر بشه احتمالا سوداوری بیشتری خواهد داشت، ولی اینم باید در نظر گرفت که اگر همین نحوه مدیریت رو ادامه بدن احتمالش هست در نهایت یه ناشر مثه ea بشن نه بیشتر.
منظور اینکه صرفا با ناشر شدن کار تموم نمیشه و باید رو نحوه مدیریت بخش سرگرمیشون تجدید نظر اساسی بکنن.​

.

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354

بابا اگه اینجوری باشه کلا VS از بین میره و عملا دیگه فروم های اینچنینی جذابیتشون صفر میشه . منه سونی فن هم مثلا با نینتندو اصلا vS ندارم و کلا نینتندو خوبه و دوس داشتنی .

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
چند سالی میشه خریده بودم، با بچه ها دسته جمعی گرفتیم که خیر سرمون تایم خالیمون دور هم جمع شیم :D

از اون زمان که خریدیم به هوای کوآپ و انحصاری ها رفتیم بگیریم که کلا ایکس باکس به خشکسالی خورد! :))
من انحصاری و اینا برام مهم نبود چون سالها پی سی گیمر بودم صرفا رفتم ارزون ترین کنسول نسل رو خریدم واسه اینکه دیدم اوضاع اقتصادی خیلی خرابه :))

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا

اگه بخواد به شكل كنونى گيم پس بياد كه بازم ازش پولى در نمياد به نظرم يا گيم پس يه استور بشه يا اينكه به طور كلاسيك بازيا فيزيكى يا ديجيتال قابل خريد باشن.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
طبق گفته تیک-تو (Take-Two)، فروش Xbox Series S|X تاکنون حدود ۲۲.۲ میلیون دستگاه بوده؛ در حالی که PS5 تنها در سال ۲۰۲۳ حدود ۲۲.۷ میلیون دستگاه فروخت که از فروش مادام‌العمر کنسول‌های Xbox بیشتر است.

مایکرو حق داره بره سمت ناشر شدن

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
طبق گفته تیک-تو (Take-Two)، فروش Xbox Series S|X تاکنون حدود ۲۲.۲ میلیون دستگاه بوده؛ در حالی که PS5 تنها در سال ۲۰۲۳ حدود ۲۲.۷ میلیون دستگاه فروخت که از فروش مادام‌العمر کنسول‌های Xbox بیشتر است.

مایکرو حق داره بره سمت ناشر شدن
سوالی که هیچ وقت جواب داده نمیشه چرا اسپنسر اخراج نمیشه؟

• Like
Reactions: vaan 2 and rezvideo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر