خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza
احتمالش هست این سیرکی که اینفلوئنسر های xbox راه انداختن همش برنامه ریزی شده توسط خود ماکروسافت بوده که مرگ بگیرن به تب راضی باشن .
اگر فردا جای همه عناوین فقط تعدادیشون پورت شد دوستان جا حس شکست از غارشون دران پایکوبی کنن :D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
بنظر من خود مایکرو به اینا گفته چه پستی بزنن و چطور مساله رو تو مدیا باز بکنن تا بوسیله اینا قضیه رو جلو ببرن.
این ادما همیشه طرفدارای سرسخت مایکرو بودن و مطمینا با مایکرو در ارتباطن.

من بنظرم یکی دو تا بازی معمولی(از لحاظ سر و صدا نه کیفیت) رو فعلا مولتی میکنن و بعدش میگن بقیه بازیها انحصاریه و نگران نباشین - ولی تغییر ات اصلی رو تو کوتاه مدت رو گیم پس شاهد خواهیم بود.

کلا خیلی وضعیت هیجان انگیزیه و من بشخصه تا دوشنبه نمیتونم صبر کنم .....
مایکرو سالهاست که با هیچ گیمی سر و صدای خفنی ایجاد نکرده ولی با این خبر هایپ خفنی به پا کرده :D

.​
مایکرو کلا پنج ساله با حواشی اسم خودشو انداخته سر زبونا :D
کل ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ که شده بود خبر دادگاه و ABK که من توییتر و تلگرام و همینجا رو باز میکردم همش شده بود خبر دعواهای حقوقی. یه لحظه با خودم میگفتم من گیمرم ، دانشجوی حقوقم چی هستم. شروع ۲۰۲۴ هم که ببین چه بازی راه انداختن :))
شما اصلا این سطح از اهالی رسانه و اینفئلونسر که حول مایکرو هستند رو نمونه اش را برای پلی استیشن یا نینتندو میبینی؟ ماشالا همشون هم سایت و چنل یوتیوب دارند.
اصلا یک ژورنالیست اسم و رسم دار حول سونی و نینتندو میینی بیان یه اطلاعاتی بدن ؟

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
این قضیه حتی کنسل هم بشه بار روانی خودش رو گذاشته من خودم هنوز کنسول نسل نو نگرفتم تو فکرم بود شاید برم واسه بازی های ایندی سری اس بگیرم ولی الان کلاهم بیافته اونور نمیرم بردارم. :D اعصابم رو که از سر راه نیاوردم:D
مطمئن هستم دیر یا زود این اتفاق میافته حتی تغییر سایت ایکس باکس هم به این شایعه ها دامن زد. ولی هر چی بشه به این مردک اسپنسر دیگه نمیشه اعتماد کرد یه روده راست تو شکمش نیست

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
وقتی میگم باید صبرکرد برای همینه .
این الان داره میگه استارفیلد نمیاد ولی بقیه بازیهای XGS میاد.

IMG_20240210_013713_937.jpg

قبول کنید مایکرو با این سکوتش رسما به شعور مخاطبانش توهین کرد وگرنه یه بیانیه و بیان مواضع چیه که نمیان همون روز اعلام کنند و میذارن یک هفته بعد تا این همه بحث پیش بیاد؟ واقعاً سودی میبرید از این داستان؟
الان واقعا برام سواله بعد این داستانا حالا هرچی نتیجش باشه آیا بازم برخی از فیل اسپنسر حمایت میکنن؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
مشکل بزرگتر ایکس باکس این همه اینسایدر و ایناست. نمیدونم این همه اینفلوعنسر و اینسایدر از کجا اومدن. ماشالا هر روزم یا پادکست دارن یا لایو دارن یا در حال توییت کردنن. بعد جالبه هرکدومم ساز خودشو میزنه =))

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
چیزی که صد در صد مشخصه و دیگه شایعه نیست عرضه انحصاری های اکس باکس روی پلی استیشن و نینتندو عه ! قبلا هم چند بار اشاره کرده بودن به این موضوع ! حتی مدیر مالی اکس باکس گفته بود که می خوان سرویس ها و بازی هاشون رو برای پلی استیشن و نینتندو بیارن
این اتفاق قرار نیست یه شبه بیفته ! قطعا به مرور زمان این کار رو می کنن

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
مشکل بزرگتر ایکس باکس این همه اینسایدر و ایناست. نمیدونم این همه اینفلوعنسر و اینسایدر از کجا اومدن. ماشالا هر روزم یا پادکست دارن یا لایو دارن یا در حال توییت کردنن. بعد جالبه هرکدومم ساز خودشو میزنه =))
این دیگه یک واقعیت تو دوران جدیده و باید باهاش کنار بیایم،
الانم تو این موضوع ملت تشنه حرف و خبر و حدس و گمانن، میلیون ها نفر، کودک و نوجوان و بزرگسال،

همین میشه که یک تیتر خوب، یک اجرای خوب = کسب درامد

فقطم ویدئوگیم نیست و همه چی رو شامل میشه...

*به مرور تعادل برقرار میشه بین درست حسابی و درب و داغون، تازه 10 15 20 ساله که این فضا برای "همه" فراهم شده و از اون حالت اختصاصی برای قشر های خاص خارج شده، البته اینجا تو گیمینگ که بحث ادم های متخصص تر هست و کمی فرق میکنه کلا اوضاع...

• Like
Reactions: samijavid

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
وقتی میگم باید صبرکرد برای همینه .
این الان داره میگه استارفیلد نمیاد ولی بقیه بازیهای XGS میاد.

View attachment 327912

قبول کنید مایکرو با این سکوتش رسما به شعور مخاطبانش توهین کرد وگرنه یه بیانیه و بیان مواضع چیه که نمیان همون روز اعلام کنند و میذارن یک هفته بعد تا این همه بحث پیش بیاد؟ واقعاً سودی میبرید از این داستان؟
الان واقعا برام سواله بعد این داستانا حالا هرچی نتیجش باشه آیا بازم برخی از فیل اسپنسر حمایت میکنن؟
بله، فقط کافیه اوضاع به این افتضاحی که شایعه شده نباش، ریسِت میشن تا شیرین‌کاری بعدی.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خیلی عجیبه وقتی شما یک گام بلندی تو تجارتت برمیداری هر چقدرم دید منفی نسبت بهش پیدا کنی دیگه قبل از دیدن قطعی نتیجه زیر میز که نمیزنی که.
بعد اون هزینه عظیم برای بیلیزارد اکتیویژن و اون همه حاشیه و مسائل قضایی هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده بیان کل استراتژی شرکت رو عوض کنن؟

نمیدونم والا از این شرکت هر چی بگید بر میاد ولی شخصا خیلی بعید میدونم ابعاد فاجعه اون حدی که تصور میکنید باشه.

• Like
Reactions: pouria.sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر