خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یه زمانی قبل از اینکه مایکروسافت وارد کنسول سازی بشه خیلی قبل تر ازون بیل گیتس یه پیش بینی کرده بود. روزی فرا می رسه که یه شرکت یه محصول می سازه که دنیای مردم رو متحول می کنه و توی خونه همه میره. می گفت اون روز روزیه که اگر ما اون شرکت نباشیم قافیه رو باختیم.
بعد از موفقیت پلی استیشن 1 سران مایکروسافت فکر کردن که سونی همون شرکته و پلی استیشن همون محصول. اکس باکس ساخته شد تا سونی دنیا رو نگیره.

سالها بعد معلوم شد که پیش بینی بیل گیتس درست بوده ولی اون شرکت و محصول رو اشتباه حدس زده بودن. اون شرکت اپل بود و اون محصول هم آیفون. منتها دیر شده بود. مایکرو خیلی سعی کرد ویندوزفون و نوکیا هم تلاش هاش بودن. ولی در نهایت اپل و گوگل اون بازار را فتح کردن و تمام.

حالا مایکرو مونده و یه کنسولی که فکر می کردن قراره آینده دیجیتال دنیا باشه. ولی از سه تا کنسول ساز الان چهارمن. رقبای اصلیشون آمازون و گوگل و اپلن و فکر می کنن تو جنگی دارن میبازن که اصلا جنگشون نیست.
حالا اطلاع زیادی از ژن نوستراداموس بیل گیتس و پیشگویی هاش ندارم ... ولی وقتی اکس باکس رو معرفی کردن تو مصاحبه گفت که گیمینگ در آینده بازار بزرگی میشه و ما نمی‌خواهیم اجازه بدیم سونی همش رو ببلعه ...
ضمن اینکه اینم اضافه کنم خصوصا خدمت مارکت گپ پرستان و گرگ های وال استریت ... ارزش بازار سهام و مارکت گپ دو تا شرکت زمان اون مصاحبه خیلی متفاوت بود

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
نه
حالا اطلاع زیادی از ژن نوستراداموس بیل گیتس و پیشگویی هاش ندارم ... ولی وقتی اکس باکس رو معرفی کردن تو مصاحبه گفت که گیمینگ در آینده بازار بزرگی میشه و ما نمی‌خواهیم اجازه بدیم سونی همش رو ببلعه ...
ضمن اینکه اینم اضافه کنم خصوصا خدمت مارکت گپ پرستان و گرگ های وال استریت ... ارزش بازار سهام و مارکت گپ دو تا شرکت زمان اون مصاحبه خیلی متفاوت بود
این قضیه تو مصاحبه های خودشون بوده مازیار.
حالا یه نکته جالبم بگم. سونی تا پای خرید اپل هم رفته بود. هیچکس اصلا فکرشم نمی کرد قراره اپل یهو منفجر شه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
IGN : برند اکس باکس تو شرایط بحرانی قرار داره

View attachment 327785
والا اینجوری که اینا با این سرعت دارن اسم اکس باکسو از همه جا پاک می کنن و با اسم مایکروسافت گیمینگ جایگزین می کنن نمی دونم اصلا برندی باقی مونده باشه که بخواد تو بحران باشه یا نه؟ حالا منتظر باشیم ببینیم در این مصاحبه قراره چی بگن. ولی خدا ازشون نگذره خیلی اذیت کردن فناشونو

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اولین باری که من این عکسو دیدم پیش خودم گفتم عجب دلقکیه طرف. الان که می بینمش خندم می گیره. یعنی چقدر می تونی دلقک باشی که چنین عکسی رو منتشر کنی و قبل از اینکه حتی یدونه کرش بسازی نتنها بازیا رو مولتی کنی بلکه اصلا در استودیوشو گل بگیری. فارق از اینکه چی بشه یا نشه قبول کنید پت و مت باید بیان پیش ایشون کارآموزی

1707433672514.png

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
IGN : برند اکس باکس تو شرایط بحرانی قرار داره

View attachment 327785
من واقعا خوشحال نیستم. هیچوقت با ماکروسافت آبم تو یه جوی نمیره ولی نسل ۷ خیلی دان متریک و پیتر مور واسه این برند زحمت کشیدن. از اون نسل یه سری فن جذب کردن و یهو آفتی به اسم اسپنسر وارد شد و همه چی ساخته بود خراب کرد. باز هم میگم مطمئن هستم تو نبود رقیب ممکنه سونی آرومتر و بی ریسک تر حرکت کنه و دیگه حتی پروژه هایی که ما نمیدونیم رو کنسل کنه. نینتندو هم کلا یه سیاره دیگه هست و کلا بازار هدفش با سونی فرق داره.
خدا ازت نگذره اسپنسر حالا تکلیف این همه استودیو و ناشری که خریدن چی میشه.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
شایعه جدید:

فیل اسپنسر قراره از سمت خودش به عنوان CEO Xbox استعفا بده!!!
تنها شایعه ای که دوست دارم درست باشه که نه تنها اخراج بشه بلکه یه اختلاسی چیزی ازش دربیاد بره زندان مشنگ خان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر