خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
بیشتر از اینکه خوشحال اومدن بازیای Xbox به اینور باشم که حقیقش بعید می‌دونم که تا این حد از حماقت رو ببینیم ازشون، شدیدا منتظر نقش آفرینی جدید اسپنسر جلو دوربین طی هفته آیندم که قطعا جزو شانسهای اصلی مراسم اسکار می‌تونه باشه.
قابل پیش بینیم هست که چی میگه. ما لایبرری دیجیتال بازارو نسل قبل از دست دادیم و اگه هلبلید ۱۱ از ۱۰ هم بگیره حریف سونی نمیشیم و در حالی که داره اشکاشو پاک میکنه، دیالوگ طلایی رو بر زبون میاره و میگه که ما انحصار طلب نیستیم و کنسول امپراتور هدف بعدی ما در عرضه بازیامونه. در ادامه هم دروغ های همیشگیش رو میگه تا فنای گیمرنمایی مثل بابک ذوق کنن و بعد چند روز قائم شدن بیان بیرون و اسکرین شات بذارن تو این تاپیک.
__
در وصف این فنها هم که یه عده میگن مقصر نیستن، کافیه یه سر به تاپیک کناری بزنن تا ببین که چطور کسایی رو همچنان میشه دید که حتی یه ذره هم حاضر به انتقاد از وضعیت مایکروسافت نیستن. کسی که یادمه یکی از کیفیت Gears 4 انتقاد کرد و همین ایشون طلبکارانه اومد گفت نخیر گیرز همچنان در اوجه و دلیل متای پایینشم اینه که اسم سونی نخورده روش. امثال گیرز ۴ رو حتی اسپنسرم گردن نمیگیره ولی اینا اجازه نمی‌دن که کسی از بازی انتقاد کنه.
حالا همینا کافیه آبدارچی سونی چای سرد سرو کنه تا خبر بزنن که سونی دچار فروپاشی درونی شده.
خلاصه که اگرم مایکروسافت برنامه ای داشته باشه، با وجود دروغگویی مثل اسپنسر هفته دیگه یجوری شرایطو‌ به نفع خودشون بروز میدن که اینجا تو بازیسنتر براش تقدیرنامه از جنس آب طلا درست میکنن.
بابکم که میگید چرا نیست صبر کنید با اسکرین همه برمیگرده. منتهی الان جرات عرض اندام نداره چون براش صرف نمیکنه از مایکروسافت بد بگه. بالاخره پای واریز سهام درمیونه:-j
__
تنها نگرانیمم اون رفیقمونه (!) که همیشه با متا فورزا هورایزن و شبیه ساز پرواز وارد میدون میشد. الان ۱ درصد اونا مولتی بشن میخواد چیکار کنه این؟ کلا هم چندسالی بود که همین ۲ بازی رو علم میکرد:))

آخرین ویرایش:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
من هنوز باورم نمیشه چنین داستانی اتفاق افتاده و مایکرو و ایکس باکس شکست رو قبول کردند. وای به حال فن هاش.

روزگار تاریخیی رو داریم میگذرونیم. اگر تایید بشه موضوع مولتی پلتفرم و ناشر شدن ایکس باکس پیش بینی میکنم ps5 رکورد فروش ps4 و ps2 رو بشکنه.

احتمالا نسل رو هم با اومدن ps5 pro تا 2029 ادامه بدند.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
چند روزه همه جور حرفی به فن های xbox زده میشه اونم بر اساس یه سری شایعات :D

این چند وقته خیلی تحت فشار بودین و من نگران روزی هستم شایعات درست نباشه :D

• Like
Reactions: reach usa

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,595
نام
mohammad
حالا هر چی میشه امیدوارم رقابت هنوز یجوری وجود داشته باشه وگرنه سونی پوست همه رو می‌کنه
رقابت سونی و مایکی تو نسل هفت جذاب بود، وگرنه این مایکی فعلی، نه باعث بدتر شدن سونی شده نه بهتر شدنش!

با مدیریت بهتر بله رقابت خیلی هم خوبه، ولی نبود همچین رقیبی با این نگرش خیلی بهتر از بودنشه!

اتفاقا منم بدم نمیاد با مدیریت بهتر رقابت تنگاتنگ بشه، ولی اگه می خواد همین وضع پیش بره، ترجیح میدم سونی تو کنسول های بالارده بی رقیب باشه یا حداقل رقیبش دیگر کمپانی ها باشند!

و چون تو دید سرمایه داری هیچوقت بازارت محدود نباید باشه هموطنور که الان سونی به فکر موبایل و pc هست، بدم نمیاد سونی مستقیم بخواد با خوده نینتندو رقابت کنه و توسعه بازی های خلاقانه رو پیش بگیره تا بتونه تو بازار اونم یک دستی ببره! نه اینکه گرفتار رقابتی با برندی بشه که همچین نگرشی داره...!!!!!!!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
ماکروسافت خیلی وقته که اون درک واقعی از یه گیمر رو فراموش کرده.منی که به خاطر دیدن gears of war و اون مرحله ی برفیش تو کلوپ و باوجود داشتن ps3 و با جیب خالی رفتم با قرض و سختی ۳۶۰ گرفتم که بتونم gears رو هم بازی کنم،الان دارم تو این تاپیک ایکس باکس رو مسخره میکنم و شکلک خنده میزارم.خداییش اینا همش گریه دارن نه خنده

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
کلت ایست وود تو پادکستش گفته یکی از مدیران مایکرو بهش گفته هفته دیگه به کارای این هفتتون می خندین.

@only sony
رامین داداش اون غاره بود گفتی در سی کیلومتری شهرتون هست لوکیشن می دی؟🤣
اگه واقعا شایعه بوده چرا با یه توئیت تکذیب نشد؟ یه هفته ملت رو علاف کرده که یه تکذیب کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر