خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
بنظرم مایکروسافت نباید وارد این بازی میشد باید با سونی مستقیم رقابت میکرد مخصوصا الان که کلی استودیو بازیسازی دراختیار داره. اوج صنعت گیم سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ بود که این دوتا شرکت رقابت مستقیم و پا به پای هم داشتند.

ولی الان که وارد این بازی شده دیگه باید همه عناوینش رو Day 1 روی PS هم بده حتی گیرز و هیلو رو هم باید برای PS منتشر کنه. واقعا مالتی‌پلیر هیلو و گیرز حیف هست در انحصار اکس باکسی باشند که کسی نمیخره مخصوصا نسل جدید.

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,513
نام
Nightwing
جز گوردون توضیح داد که این صحبتها نظر شخصیه خودشه و هیچ منبعی نداره.

اگه این پیش بینی درست باشه که باعث گردن کلفتی ماکروسافت میشه نه جمع شدنش.
گردن کلفت در زمینه نرم افزار همیشه بوده همین الانشم هست ٬ صحبت سخت افزار که توش درجا زده سال هاست

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
439
واقعا این نسل پلی استیشن (حداقل تا الان)توی زمینه بازیهای انحصاری ضعیف عمل کرده و بیشتر ریمیک و ریمستر داده بیرون
اگر گیرز کالکشین و فورزا و یدونه استارفیلد مایکروسافت برای پلی استیشن ۵ بده شخصا خیلی استقبال میکنم!

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
واقعا این نسل پلی استیشن (حداقل تا الان)توی زمینه بازیهای انحصاری ضعیف عمل کرده و بیشتر ریمیک و ریمستر داده بیرون
اگر گیرز کالکشین و فورزا و یدونه استارفیلد مایکروسافت برای پلی استیشن ۵ بده شخصا خیلی استقبال میکنم!

اكس باكس بخر بجاي صبر واهي

• Like
Reactions: ALI_FURY

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
مایکرو گیرز رو داد سونی هم تو ظرفشون هل دایورز دو رو بریزه برگردونه. زشته خالی پس بدن.
برا بازی خوبا حالا عجله ای نیست بجاش سونی می‌تونه Quantum Error رو بفرسته رو گیم پس در و تخته هم با هم جور درمیاد استقبال میشه از بازی:D

• Smile
Reactions: (STALKER)

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
439
اكس باكس بخر بجاي صبر واهي
واهی که نیست با این اخباری که میاد تقریبا قطعیه منتشر میشن این بازیا مسئله فقط اینه که چه زمانی عرضه میشن؟
و به عنوان بخش اخر واقعا به نظرتون با وضعیتی که الان هست کسی چرا باید پلی استیشن نخره و به جاش بره ایکسباکس برداره؟
من خودم شاید پارسال وسوسه شده بودم که یدونه ایکسباکس سری اس هم کنار ps5 بخرم به خاطر بازیهای مفت گیم پس و استارفیلد و فورزا ولی با این اخبار همونکارم دیگه منطقی به نظر نمیاد!

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
واهی که نیست با این اخباری که میاد تقریبا قطعیه منتشر میشن این بازیا مسئله فقط اینه که چه زمانی عرضه میشن؟
و به عنوان بخش اخر واقعا به نظرتون با وضعیتی که الان هست کسی چرا باید پلی استیشن نخره و به جاش بره ایکسباکس برداره؟
من خودم شاید پارسال وسوسه شده بودم که یدونه ایکسباکس سری اس هم کنار ps5 بخرم به خاطر بازیهای مفت گیم پس و استارفیلد و فورزا ولی با این اخبار همونکارم دیگه منطقی به نظر نمیاد!

خوب مساله اينه هيلو و فورزا
هل بليد اوود اينديانا و فيبل چقدر واست مهمه

اينكه اينارو بصورت دي وان رو اكس باكس داري
منتهي اينكه اگه اينارو دوس داشته باشي و متتظر اومدن رو سوني باشي خيلي منطقي نيست
سياست اومدن همزمان كه تقريبا محاله
حالا اينكه تو هر سال بخوان يه تعدادي بدن رو سوني و اصلا اين استراتژي اول اجرا بشه دوم ادامه دار باشه خوب بعيده
منتهي با يه اكس باكس شما گيم پس رو داري و همه اينارو با خيال راحت
اونورم بازياي سوني رو داري

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,619
تازه هپتیک فیدبک هم داره :D اسلحه لنسر Gears of War باهاش بیشتر حال میده . برای اره کردن .
باتری هم نمیخواد

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
قاعدتا همه کیفیت رو به کمیت ترجیح میدن وگرنه که ترکیب گیم پس و سری اس قرار بود خاورمیانه رو به زانو دربیاره.
بازیای فرست پارتی مایکروسافت هم کیفیت بهتری اینور دارن (که با اومدن پرو اختلاف بیشتر میشه) و هم گزینه ای هست به نام هپتیک فیدبک که کلا تجربه بازیو متفاوت می‌کنه.
بماند که چیزی داریم به اسم فروش بازیا که بنده خداها استودیوهاشون از شروع نسل ۸ با این واژه کلا غریبن رو کنسولای Xbox :D تازه با اومدن امثال SOT دارن متوجه میشن فروش و کسب سود ینی چی. تا الان تنها چیزی که گیرشون میومد تعداد زدن دکمه دانلود از طریق صفحه گیم پس بوده.
خود مدیراشونم که مستقیم و غیرمستقیم از گفتن از خداشونه بازی بدن رو کنسول برتر نسل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر