بازگشت آلیس، جنون زیبا

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
5z4yzuin9u1iakawkx9.png

نزدیک به یک دهه است که بازی آلیس، ساخته‌ی American MacGee دل طرفداران را برده است و آنها را مدهوش خود کرده است. به تازگی نمایش از روند بازی در نمایشگاه GDC اجرا شده است که بسیار دلربا می‌نماید.
نام این تریلر "جنون زیبا" می‌باشد و پس از چندین دموی CG در این تیزر گیم‌پلی بازی Alice: Madness Returns نشان داده می‌شود.
sltcuhwfv432sae63xtr.jpg

در بازگشت جنون، آلیس راه خود را پیش می‌گیرد تا بر دیوانگی خود غلبه کند، در این راه برای یافتن قاتلین والدین به واندرلند و لندن سرک می کشد. آیا او می‌تواند بر احساسات خود غلبه کند؟ آیا می‌تواند قاتلین را بیابد؟
انتظار می‌رود در چهارشنبه‌ی پیش رو اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی منتشر گردد.
برای مشاهده‌ی تریلر به اینجا مراجعه کنید.

تعدادی تصویر از بازی و فضای هنری‌اش:
5fxtismdy70kf6zwg8q.jpg

ya004hxjykg08eod3789.jpg

c8v8gfds4c81ase950.jpg

9fm12dn0p9mogv86euuh.jpg

i0l7rw1e65ah6guz37i.jpg

دانلود تریلرهای گیم‌پلی:
قسمت اول | قسمت دوم [با تشکر از لقمان، افزودن اعتبار به Uchiha_Madara]

منبع

آخرین ویرایش:

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
با توجه به اون چیزی که من دیدم
گرافیک بازی بالا نبود ، پایین هم نبود در حد استاندارد که هنری بودن بازی بالا نبودن اونو جبران میکنه و gameplayش هم که خیلی ازش خوشم اومد (یه جورایی خاص بود)+آهنگها+محیط بازی دل چسپ بود
در کل بازیه متفاوتیه و از این ویژگیش خیلی خوشم اومد

دوتا gameplay از بازی تو قسمت (trailerهای جدید) گذاشتم میتونین برین اونجا و دانلود کنبن

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
عجیب و غریب مثل دفعه قبلی فقط گرافیکش تکنیکی اش خیلی جای کار داره هر چند که من چشمم اب نمی خوره زیاد عوض بشه.
دوتا gameplay از بازی تو قسمت (trailerهای جدید) گذاشتم میتونین برین اونجا و دانلود کنبن
این منتقد IGN چه قدر افتضاح بازی می کرد 100 رحمت به بچه 5 ساله یعنی اخرت نوب بود. دو تا دشمن نمی تونست بکشه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازي هيچ بويي از جزئيات نبرده !!
كافيه يه نگاه به سنگ زير پاي اليس توي دومين عكس بكنيد !!
من فکر کنم بازی خیلی رو گرافیک تمرکز نداره، بیشتر به داستان و گیم پلی و حس ترس تکیه داره.

• Like
Reactions: koorosh sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر