بازسازی Silent Hill P.T با انجین Unreal Engine 4 توسط یک طراح

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
12qt1P2-672x372.png

کاربری از Polycount به نام djoexe هم اکنون در حال بازسازی پروژه‌ی Silent Hill P.T این‌بار برروی Unreal Engine 4 است. در حالی که این پروژه فعلاً تمام نمی‌شود. ( به وضوح مشهود است که انسداد محیط از دست رفته و محیط آن به مرحله نهایی نرسیده است، در حالی که وضوح و روشنایی بازی هنوز تیز و پر سرعت نشده است. ) djoexe, تعدادی عکس که نشان دهنده‌ی پیشرفت بازی تا به حال است را منتشر کرد. Unreal Engine 4 از پتانسیل بالایی برخوردار است، به طوری که گرافیکِ آن خیلی به نسخه دموی این بازی شباهت دارد.
تصاویر:

منبع

Last edited by a moderator:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بقیه موارد رو کاری ندارم اما در نورپردازی ندیدم رو دست FOX ENGINE

تازه این نسخه بازی بازی بوده P.T، تکسچرها و بازتابشون رو هر کدوم از اشیا اتاق خیلی واقعی هستن طوری که هر در رو که باز می کنی و وارد میشی یک لجظه احساس می کنی این یه فیلم ِ که داری می بینی .. جمله اول رو هم می تونید به عنوان یه فکت در نظر بگیرید :D

فاکس انجین صرفا برای هماهنگ کردن سازنده های ژاپنی با دهه 2000 ساخته شده, انشالله ورژن بعدیش که اومد میشه با UE 4.0 و امثالهم مقایسش کرد
yahoo_4.gif

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
این همه بازی با آنریل انجین برای کنسولهای سونی اومد، یعنی هنوزم هم فنهای ایکسباکس این انجین رو شرف کنسولشون حساب میکنن که این مدلی ازش دفاع می کنن :-j ؟
پ.ن: بزرگترین علامت سوال نسل قبل برای من همین بود!!!:D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
این همه بازی با آنریل انجین برای کنسولهای سونی اومد، یعنی هنوزم هم فنهای ایکسباکس این انجین رو شرف کنسولشون حساب میکنن که این مدلی ازش دفاع می کنن :-j ؟
پ.ن: بزرگترین :.8/لامت سوال نسل قبل برای من همین بود!!!:D
واسه خودت سوال ایجاد نکن الکی. اون همه بازی ای که با این انجین واسه سونی ساخته شد کدومش به اندازه Gears of War بود؟ :-/
علاقه فن های xbox به این انجین فک می کنم بیشتر به خاطر همین گیرز و همخونی بیشتر این انجین با کنسول مایکروسافته

حالا از اون ور هم طرفدارای سونی هستن و عشق به MGS و برادر کوجیما :d کس دیگه پشت این انجین بود مثلا کلیف بلزنسکی الان این انجین رو زیر فحش گرفته بودن :d
هرکی سمت خودش دیگه :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واسه خودت سوال ایجاد نکن الکی. اون همه بازی ای که با این انجین واسه سونی ساخته شد کدومش به اندازه Gears of War بود؟ :-/
علاقه فن های xbox به این انجین فک می کنم بیشتر به خاطر همین گیرز و همخونی بیشتر این انجین با کنسول مایکروسافته

حالا از اون ور هم طرفدارای سونی هستن و عشق به MGS و برادر کوجیما :d کس دیگه پشت این انجین بود مثلا کلیف بلزنسکی الان این انجین رو زیر فحش گرفته بودن :d
هرکی سمت خودش دیگه :d

انتظار که ندارین شرکت های دیگه به اندازه خود اپیک که موتور خودساخته شون هست بتونن از انجین کار بکشن؟! در ضمن Arkham City از عناوین بسیار زیبای آنریل بود که تو حالت Open World هم ساخته شده بود.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
انتظار که ندارین شرکت های دیگه به اندازه خود اپیک که موتور خودساخته شون هست بتونن از انجین کار بکشن؟! در ضمن Arkham City از عناوین بسیار زیبای آنریل بود که تو حالت Open World هم ساخته شده بود.
خوب من حرفی نزدم که. می گم هرکی سمت خودش رو میگیره دیگه! مقایسه دو تا انجین مسخرست!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب من حرفی نزدم که. می گم هرکی سمت خودش رو میگیره دیگه! مقایسه دو تا انجین مسخرست!

حالا من صفحات قبل رو نخوندم و نمیدونم منظورت از طرف گرفتن چیه اما چرا نمیشه انجین ها رو با هم مقایسه کرد؟

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
ب نظر من بازسازی این عنوان ترسناک با آنریل انجین 4 درسته ک کیفیت بازی رو بالا برده ولی کمییت رو پایین آورده یعنی اگر ب عکس ها دقت کرده باشین از ترس و جو خود خانه ی قدیمی کمتر شده و ب یک خانه لوکس و بی ترس تبدیل شده برای عنوان های ترسناک اون فضا و جو محیط خانه مهمه ک با آنریل 4 این مهم ایجاد نشده

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
سلام
ب نظر من بازسازی این عنوان ترسناک با آنریل انجین 4 درسته ک کیفیت بازی رو بالا برده ولی کمییت رو پایین آورده یعنی اگر ب عکس ها دقت کرده باشین از ترس و جو خود خانه ی قدیمی کمتر شده و ب یک خانه لوکس و بی ترس تبدیل شده برای عنوان های ترسناک اون فضا و جو محیط خانه مهمه ک با آنریل 4 این مهم ایجاد نشده
دقیقا یکی حرف دل منو زد.با همون انجین فوقوالعاده داشتن پیش میرفتن.امیدوارم این کارشون لطمه به اتمسفر بازی نزنه.:d

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
فاکس انجین صرفا برای هماهنگ کردن سازنده های ژاپنی با دهه 2000 ساخته شده, انشالله ورژن بعدیش که اومد میشه با UE 4.0 و امثالهم مقایسش کرد

gtlbi7fnqesdx657elum.jpg
Triple LoL :|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دقیقا یکی حرف دل منو زد.با همون انجین فوقوالعاده داشتن پیش میرفتن.امیدوارم این کارشون لطمه به اتمسفر بازی نزنه.:d

سلام
Captain here. کسی بازسازی نکرده، یه بنده خدایی اومده بازی رو خودش یه بار دیگه با UE4 بسازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر