بازاریابی جهت خرید یا واردات live gold cards

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
فقط یک توصیه ایمنی رو قبل از هر گونه خرید توجه داشته باشید و اونم اینه که اصلا و به هیچ عنوان مشخصات credit card خود را در سایت xbox.com وارد نکنید و از طریق سایت چیزی نخرید و فقط سعی کنید کارت گلد تهیه کنید اونم از طریق سایت هایی مثل amazon.
دلیل اینکار اینه که ms یک کار بسیار عجیبی رو در سایتش انجام داده که خیلی ها رو هم شاکی کرده و اون اینه که وقتی شما مشخصات credit card رو وارد می کنید و گلد می خرید برای اکاننتون، پس از تمام شدن تاریخ اون عضویت گلد ms بدون اینکه به شما اطلاع بده و یا اجازه بگیره خودش مجددا از حساب شما پول برمی داره و اکانتتون رو شارج می کنه! به پشتیبان های ms هم که زنگ زدن در این مورد طرف گفته برین یه credit card جدید وارد کنید ولی باز فرقی نداره چون شما باید یه چیزی رو وارد کنید.

در ضمن region های کانادا و امریکا هم با هم فرق دارند!
خیر قربان من بعد از خرید می تونم charge back کنم.

اینطور که شما میگید نیستش و من حساب دارم اونجا و کردیت هستش.

البته اگه بخوام آکانت ایکس باکس را شارژ کنم،بعد از هر پرداخت،billing info را عوض می کنم،ولی خوب مشکلی از بابت نکته شما نیستش.

در این جور مواقع میشه expiration date را ماه بعد انتخاب کرد تا سری بعد نتونه پول ورداره،مثلا اگه آکانت یک ماه گرفتید،میتونید expiration date را ماه بعد انتخاب کنید..اینطوری کاری نمی تونه کنه.

آخرین ویرایش:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
خیر، کانادا هم همون ntsc/uc هست. منظور من region این کارت ها بود نه ریجن کنسول. کارت های کانادا مخصوص خود کانادا هستند. شما به سایت xbox اصلی که مال us هست هم که برید نوشته هیچ کدام از این کارتا برای کانادا نیستند.

اگه اینطوری باشه باید از amazon.ca خرید کنم و آمریکا تحویل بگیرم.

این مایکروسافت هم خودش را مسخره کرده;)

بهرحال فعلا فقط برای پروفایل هایی که کشورشون را آمریکا انتخاب کردن میتونم با قیمت عالی کارت بیارم،در غیر اینصورت کارت های دیگر کشورها طبعا گرونتر میشه.

=========================

بهرحال موضوع تاپیک در مورد مشتری یابی جنس بودش،اگه کسی خریداره،اعلام کنه که تا ی هفته دیگه 10 تا میگیرم..

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
در ضمن من برای آقای عمرانی فرد که پروفایلش از انگلیس بود،نتونستم پرداخت کنم،چون کارت من از آمریکاست و کشور پروفایل ایشون ار انگلیس هستش و پرداخت decline شد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در این جور مواقع میشه expiration date را ماه بعد انتخاب کرد تا سری بعد نتونه پول ورداره،مثلا اگه آکانت یک ماه گرفتید،میتونید expiration date را ماه بعد انتخاب کنید..اینطوری کاری نمی تونه کنه.
در این موردی که من گفتم هیچ شکی ندارم! شما حتی اگه expiration date رو جوری بزارین که تموم شه اون خودش از حساب شما پول ور می داره مگر اینکه واقعا کارتتون expire شده باشه تو اون موقع.
اینطور که شما میگید نیستش و من حساب دارم اونجا و کردیت هستش.
شما برو ببین می تونی حسابتو از سایت billing.microsoft.com پاک کنی یا نه! اگه نتونی یعنی همه چیز هایی که گفتم!

در هر صورت شما یه کارت گلد 3 ماه + کارت 1600 پوینتی را چند و تا چه زمانی می تونی بدی؟

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
در این موردی که من گفتم هیچ شکی ندارم! شما حتی اگه expiration date رو جوری بزارین که تموم شه اون خودش از حساب شما پول ور می داره مگر اینکه واقعا کارتتون expire شده باشه تو اون موقع.

شما برو ببین می تونی حسابتو از سایت billing.microsft.com پاک کنی یا نه! اگه نتونی یعنی همه چیز هایی که گفتم!

ببین دوست عزیز من از طریق حسابم میتونم visa کارت generate کنم،بعنی برای هر پرداختی یک کارت می تونم بگیرم و هیچ هزینه ای نداره...
اگه مبلغ پرداختی 50 دلار باشه،یک کارت با 50 دلار موجودی میگیرم و همون ثانبه به صورت آنلاین generate میشه
با خوده کارت تابحال فقط یک بار پرداخت کردم،چون 3000 دلار اعتبار داره و تو سایت مایکروسافت هم نمیشه داد...

در مورد این موضوعی که مطرح می کنید هیچ مشکلی وجود نداره.

اگه میشه لینکی که مایکروسافت نوشته کارت های کانادا در آمریکا غیر قابل استفاده هستش را بدید.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اگه میشه لینکی که مایکروسافت نوشته کارت های کانادا در آمریکا غیر قابل استفاده هستش را بدید.
الان رفتم یه چرخ تو سایتش زدم پیدا نکردم. ولی من قبلا دیده بودم. (یا شایدم منظور جمله یه چیز دیگه بوده متوجه نشده بودم!)
من می رم تو forum های xbox هم جستجو می کنم ببینم کارت گلد canada و us یکی هست یا نه. تو لینک زیر طرف نوشته من کارت پوینت از امریکا خریدم و در کانادا کار نکرد:
http://forums.xbox.com/8241567/ShowPost.aspx

در هر صورت شما یه کارت گلد 3 ماه + کارت 1600 پوینتی را چند و تا چه زمانی می تونی بدی؟

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
الان رفتم یه چرخ تو سایتش زدم پیدا نکردم. ولی من قبلا دیده بودم. (یا شایدم منظور جمله یه چیز دیگه بوده متوجه نشده بودم!)
من می رم تو forum های xbox هم جستجو می کنم ببینم کارت گلد canada و us یکی هست یا نه. تو لینک زیر طرف نوشته من کارت پوینت از امریکا خریدم و در کانادا کار نکرد:
http://forums.xbox.com/8241567/ShowPost.aspx

برای هر دلار 1200 تومان محاسبه کنید.. من البته سعی می کنم تو اینترنت ارزانترین فروشنده کارت را پیدا کنم.هزینه ارسال کارت ها از فروشنده به دوستم در آمریکا هم رایگان هستش.

الان کارت 12 ماهه 45$ هستش که میتونم 55 تومان بدم.

آخرین ویرایش:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
اگه میشه دوستانی که کشورشون در آکانت xbox.com آمریکا هستش،اعلام کنن که یک تعداد بگیرم،حالا بعدا در مورد سایت کشور ها تصمیم گیری میشه،تو ebay میشه پیدا کرد و یا میتونید یک ID جدید با کشور آمریکا درست کنید تا بتونید از این کارت ها استفاده کنید،البته خیلی ها نمی خوان این کارو کنن :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر