بازاریابی جهت خرید یا واردات live gold cards

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
سلام

بچه ها من خیلی راحت می تونم براتون کارت های گلد که برای live میشه استفاده کرد جور کنم.

چون هم کارت اعتباری دارم و هم شرایطش را

همون طوری که با آقای عمرانی فرد تلفنی صحبت شد،قرار شد یک تاپیک بزنم تا ببینم چند تا مشتری احتمالی داره و به اصطلاح بازار را سبک،سنگین کنیم;)

قیمتی هم که میتونم هر کارت را بدم خیلی کمتر از مغازه دارها و سایر کسانی هستش که این کارت هارو هر چند به صورت محدود می فروشن...

خلاصه منتظر نظرات شما خوبان هستیم:love:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
منظور ایشون از عمرانی فرد من هستم.ایشون قراره برای من کارت 12 ماهه رو بیارن به قیمت بسیار عالی.منم که دیدم اینطوریه به ایشون گفتم که تو سایت مطرح کنن.

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
منظور ایشون از عمرانی فرد من هستم.ایشون قراره برای من کارت 12 ماهه رو بیارن به قیمت بسیار عالی.منم که دیدم اینطوریه به ایشون گفتم که تو سایت مطرح کنن.

پرداخت شما را تا شب 100% اوکی می کنم و آکانت شما گلد میشه،الان دمه عید هستش و به فکر تسویه حساب با همکار ها هستیم;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یه سوال:فقط کارت واسه UC یا Pal میتونی بگیری یا واسه J رو که من دارم هم میشه؟
ربطی به ورژن دستگاه نداره .
مهم آدرسیه که هنگام ثبت نام میدی
مثلا اگه آدرس یه کشور اروپایی بدی باید کارتت حتما از یه کشور اروپایی خریده بشه .
یا اگه آدرس آمریکا و کانادا بدی باید از این کشور ها بخرن .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
شما ها می تونید یه کار دیگه هم بکنید.اونم اینه که یوزر نیم و پسوورد لایو رو بدین به ایشون ایشون از طریق سایت xbox.com فعالش میکنه.

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
البته فعلا فقط بازاریابی هستش،دوستم میگه که کارت هارو بفرست خونه ما که آمریکا هستش،من پشتش را باز میکنم و اون عدد 25 رقمی را بهت میدم،اینطوری دیگه نیازی به داشتن username و پسورد نیست...

اینطوری کاره من هم خیلی سبکتر میشه و طبعا قیمت ها هم بهتر میشه....

حالا اگه یک کارتی را در US بگیرم،با سایر region ها هم میشه استفاده کرد؟

کسی تجربه استفاده از کارت هارا داره؟

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
متاسفانه من خیلی از جریان آنلاین شدن با ایکس باکس اطلاع ندارم و کلان وقتش را ندارم که آنلاین بازی کنم،حتی adsl 512 kbit/s هم دارم...

بهرحال اگه بشه کارت هایی که در US خریداری میشه را در سایر region ها استفاده کرد،خیلی عالی میشه..

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بهرحال اگه بشه کارت هایی که در US خریداری میشه را در سایر region ها استفاده کرد،خیلی عالی میشه..

گفتم که ربطی به Region نداره

ربطی به ورژن دستگاه نداره .
مهم آدرسیه که هنگام ثبت نام میدی
مثلا اگه آدرس یه کشور اروپایی بدی باید کارتت حتما از یه کشور اروپایی خریده بشه .
یا اگه آدرس آمریکا و کانادا بدی باید از این کشور ها بخرن .

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
بله تلفنی با جناب عمرانی فرد صحبت کردم و معلوم شد که به ریجن ربطی نداره،ولی طرف باید اگه آدرسش Uk یا هر کشور اروپایی دیگه باشه،به Us تغییر بده که اینم نمیشه..

پس از این کارت هایی که در US میتونم بخرم فقط میشه با پروفایلی که از آمریکا یا کانادا هستش استفاده کرد..البته اگه اشتباه نگفته باشد.

بهرحال من هم دنبال یک سایت خوب برای خرید کارت های گلد برای Pal هستم،ولی خوب اگه میشد از کارت های UC در پروفایل های Pal va J استفاده کرد خیلی خوب میشد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فقط یک توصیه ایمنی رو قبل از هر گونه خرید توجه داشته باشید و اونم اینه که اصلا و به هیچ عنوان مشخصات credit card خود را در سایت xbox.com وارد نکنید و از طریق سایت چیزی نخرید و فقط سعی کنید کارت گلد تهیه کنید اونم از طریق سایت هایی مثل amazon.
دلیل اینکار اینه که ms یک کار بسیار عجیبی رو در سایتش انجام داده که خیلی ها رو هم شاکی کرده و اون اینه که وقتی شما مشخصات credit card رو وارد می کنید و گلد می خرید برای اکاننتون، پس از تمام شدن تاریخ اون عضویت گلد ms بدون اینکه به شما اطلاع بده و یا اجازه بگیره خودش مجددا از حساب شما پول برمی داره و اکانتتون رو شارج می کنه! به پشتیبان های ms هم که زنگ زدن در این مورد طرف گفته برین یه credit card جدید وارد کنید ولی باز فرقی نداره چون شما باید یه چیزی رو وارد کنید.

در ضمن region های کانادا و امریکا هم با هم فرق دارند!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یعنی کانادا پال هستش ؟
خیر، کانادا هم همون ntsc/uc هست. منظور من region این کارت ها بود نه ریجن کنسول. کارت های کانادا مخصوص خود کانادا هستند. شما به سایت xbox اصلی که مال us هست هم که برید نوشته هیچ کدام از این کارتا برای کانادا نیستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر