اینترنت GPRS همراه اول و ایرانسل

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب 2 تا از اپراتور های ایرانسل گفتن طرح ها حذف نشده و ارائه میشه!
اما هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده!
بزودی اعلام میشه طرح های جدید!

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
این بالاترین سرعت من در 2 روز گذشته است البته یه بار هم 2 ثانیه اومد رو 35 بعد دوباره روی 20. اصلا معلوم نیست چی کار دارن میکنن!
1359_19_2010_10_39_27_PM.png

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
باز خوش به حال شما من که با سرعت 2 دانلود میکردم:((
اقایون عزیز این برنامه جستجوی دکل نسخه java یا s60 v2 نداره:((
سلام دوست عزیز
سرعت شما خیلی پایینه مطمنی که دکلی که داری ازش اینترنت میگیری edge داره یا نه؟
دلیل دوم ممکنه فاصله از دکل باشه که اگر از دکل خیلی دور باشی سرعتت 5 تا 7 کیلو بایت کم میشه!
البته من خودم از دکل خیلی دورم ولی سرعتم هم خیلی پایین نیست
دلیل سوم، ممکن میزان برداشت اینترنت از اون دکلی که شما میگیرید خیلی زیاد باشه که فکر می کنم این دلیل مهم ترین دلیل باشه!
در مورد برنامه هم من خیلی گشتم اما نسخه java پیدا نکردم. s60 v2 هم بند اطلاعی ندارم که وجود داره برای این نسخه یا نه!

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام دوست عزیز
سرعت شما خیلی پایینه مطمنی که دکلی که داری ازش اینترنت میگیری edge داره یا نه؟
دلیل دوم ممکنه فاصله از دکل باشه که اگر از دکل خیلی دور باشی سرعتت 5 تا 7 کیلو بایت کم میشه!
البته من خودم از دکل خیلی دورم ولی سرعتم هم خیلی پایین نیست
دلیل سوم، ممکن میزان برداشت اینترنت از اون دکلی که شما میگیرید خیلی زیاد باشه که فکر می کنم این دلیل مهم ترین دلیل باشه!
در مورد برنامه هم من خیلی گشتم اما نسخه java پیدا نکردم. s60 v2 هم بند اطلاعی ندارم که وجود داره برای این نسخه یا نه!

اره اون دکل edge داره اخه من سرعتم 2 بود که بعد 1 دقیقه دیگه کلا دانلود نمیشه امکان داره همراه اول بهتر باشه(میدونم ircell بهتره ولی خوب شاید بایین تا سرعت 15 بتونم:(()

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
اره اون دکل edge داره اخه من سرعتم 2 بود که بعد 1 دقیقه دیگه کلا دانلود نمیشه امکان داره همراه اول بهتر باشه(میدونم ircell بهتره ولی خوب شاید بایین تا سرعت 15 بتونم:(()
اگه همراه اول در اوجایی که زندگی میکنی edge داره، سرعتت از 10 تا 22 متغییر! و میتونی استفاده کنی خودم اول از همراه اول استفاده میکردم بعد رو به ایرانسل اوردم.:d

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من الان میخوام دیگه از این اینترنت موبایلم استفاده کنم؟ کدوم سیمکارت برای اینترنت بهتره که همون سیمکارت بذارم توی گوشیم؟!
46.gif

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
در مورد edge modem باید بگم که از نظر سرعت زیاد فرقی نمیکنه البته این رو خودم هم امتحان نکردم!( در حد شنیده از دیگران میگم) و اکثر کسایی که میخرند بیشتر برای زیبایی و کوچکی و همچنین برای اینکه باتری موبالشون در امان بمونه!؟ چون در این روش که موبایل به رایانه وصل بشه مصرف باتری زیاده و همچنین کابل usb به باتری موبایل شارژ میرسونه! و دمای زیاد مودم موبایل هم در اثر استفاده ی زیاد و دانلود بیش از حد ممکنه به باتری صدمه بزنه و باعث شه که شارژ باتری زود تر تمام بشه!
با این تفاسیر خودتون باید تصمیم بگیرید که edge مودم خوبه یا بد!:d

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
من الان میخوام دیگه از این اینترنت موبایلم استفاده کنم؟ کدوم سیمکارت برای اینترنت بهتره که همون سیمکارت بذارم توی گوشیم؟!
46.gif
مطمنا ایرانسل حرف اول رو میزنه ولی توی این چند روز یه مقدار از سرعتش کم شده اگه توی منقطه ی شما دکلی که edge داشته باشه سرعتون از 16 تا 29-32 متغییر هست!:d

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
در مورد edge modem باید بگم که از نظر سرعت زیاد فرقی نمیکنه البته این رو خودم هم امتحان نکردم!( در حد شنیده از دیگران میگم) و اکثر کسایی که میخرند بیشتر برای زیبایی و کوچکی و همچنین برای اینکه باتری موبالشون در امان بمونه!؟ چون در این روش که موبایل به رایانه وصل بشه مصرف باتری زیاده و همچنین کابل usb به باتری موبایل شارژ میرسونه! و دمای زیاد مودم موبایل هم در اثر استفاده ی زیاد و دانلود بیش از حد ممکنه به باتری صدمه بزنه و باعث شه که شارژ باتری زود تر تمام بشه!
با این تفاسیر خودتون باید تصمیم بگیرید که edge مودم خوبه یا بد!:d

مطمنا ایرانسل حرف اول رو میزنه ولی توی این چند روز یه مقدار از سرعتش کم شده اگه توی منقطه ی شما دکلی که edge داشته باشه سرعتون از 16 تا 29-32 متغییر هست!:d

خوب من الان برام چند تا سوال پیش اومد؟
77.gif

خوب ایرانسل پس بهتره بعدش این سیمکارتها که فقط برای GPRS هست که ایرانسل زده چطوره؟ میارزه بخرم؟!
th_serio.gif

بعد از کجا بفهمم دکلی که نزدیکمونه EDGE هست یا نیست؟
46.gif

این مودم ٍEDGE قضیه اش چیه؟ چقدره؟ میارزه بخرم؟! چون برای همچین موردی میخوام بیشتر!
89.gif

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
در مورد سوال اول من دقیقا نمیدونم. و در مورد سوال دوم اگر دکل edge داشته باشه بالا ی انتن موبایل گوشی یک علامت E می اید و اگر GPRS باشه که G می اید.
در مورد سوال سوم فکر کنم پاسخ رو کامل توضیح دادم و اون مودم فقط مثل یک فلش مموری هست و سیم کارت میره توش بعضی از این EDGE مودم ها قابلیت ارسان و دریافت sms را هم دارند و این موضوع کاملا بستگی به سلیقه داره و در بعضی موارد افراد برای نیاز میخرن در کل قیمتش هم از 70 تا 90 و حتی تا 100 هزار تومان توی بازار یافت میشن البته من این قیمت ها رو حدودی گفتم. از نظر سرعت هم میگن خوبه چون تا به حال خودم استفاده نکردم نمی تونم درست به شما سرعتشون رو بگم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر