اینترنت ملی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فلسفه و اهداف بلند مدت اینترنت ملی:
اگر ما ۲ توپ داشته باشیم یکی توپ فوتبال دیگری توپ پینگ پنگ اینترنت جهانی ، چیزی که ما اکنون استفاده میکنیم را توپ فوتبال فرض کنیم و اینترنت ملی را توپ پینگ پنگ هدف نهایی جابجایی این دو با هم است یعنی به مرور زمان هدف بر این است که اینترنت ملی به حجم اصلی اینترنت در داخل کشور تبدیل شود و اینترنت جهانی به توپ پینگ پنگ و استفاده کم تمامی ارگانهای دولتی و تمامی کاربران خانگی باید از اینترنت ملی استفاده کنند که شامل اینترنت محلی با دسترسی بسیار بسیار محدود و کنترل شده به اینترنت جهانیست و اینترنت جهانی فقط برای استفاده ارگانها و شرکتهای بین المللی و قیمت بسیار بسیار بالا که هیچ کاربر خانگی قدرت استفاده از آن را نداشته باشد .
اگه اینطوری بشه تو روز روشن دولت داره کل تکنولوژی رو از ما میگیرهه و ارتباطمون رو با خارج قطع میکنه ! مگه ما زندانی یا برده اینا هستیم که همچین کاری رو باهامون کنن ! اصلا امکان نداره ! بخوانم نمیتونن !

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
یه مطلبی تو مجله ای نوشته بود خیلی جالب بودش، خلاصه اش این بود که این واژه اینترنت ملی خیلی بی معنیه! اینترنت یه شبکه جهانیه حالا یعنی چی اینترنت ملی؟ شبکه جهانیه ملی؟ :)) بعد می گفت اینا با افتخار دارن میگن این اینترنت ملی 70% نیاز کاربران رو براورده میکنه، بعد مجله جواب داده بود که خود اینترنت 100% نیاز رو پاسخگو هست حالا شما اینو کردید 70% افتخارم میکنید! :))

خدا رحم کنه، یه خبر خوندم که یه ایمیل ایرانی هم را انداختن (یک اسم مزخرفیم داشت، الان یادم نیست)، به نظرم اینترنت بعد این قضایا اینقدر گرون میشه (یا دنگ و فنگ پیدا میکنه) که امثال من و شما نتونیم حتی ایمیل هم باهاش چک کنیم (در واقع در دسترس من و شما نباشه اصلا) برای همینم ایمیل ایرانی درست کردن! :|

خلاصه که در یک کلام "ر...دن" :|

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من خودم از مخابرات میگیرم (اصفهان) بعد سایتا گوگلی رو یا باز نمیکنه حتی خود گوگل یا کند باز میکنه ! زنگ زدم میگم چرا پشتیبانیش در میاد میگه گوگل دشمنه :D !
جالبتر اینه پرتال خودشون واسه چک کردن حساب هم باز نمیکنه !

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
حالا یکی نیست بگه این اینترنت مگه چیه؟مگه داریم باهاش چه میکنیم که بده واس مملکت؟!بعد توقع دارن از دنیا عقب نباشن!
اینترنت ملی با سرعت 4 مگ رو میخوایم چیکار؟!

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام اقا چی از پی ان من مجدد وصل شده ولی سرعتش خیلی پایینه یعنی یه FB کلی طول میکشه تا کامل لود شه صفحه.
یه چک کنید ببینید برای شما هم همینه یا نه

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
اخرش ی اینترنت ملی درست میکنن کنارش هم ی ISP باز میشه با قیمت های فضایی که اینترنت بین المللی ارايه بده ! که عملا تعداد زیادی براشون صرف نکنه ازش استفاده کنن. اون عده از ما بهتران هم که استفاده میکنن میشه ی منبع درامد عالی برای دولت . اخه ی روز یک گفت میخوام خونه ام رو بفروشم .همه بهش گفتن نه نفروش . گفت ی قیمتی میدم که کسی نخره .

Just 13est

کاربر سایت
Aug 16, 2011
2
همش چرته .. باور كنيد خودشون هم نمي دونن دارن چيكار مي كنن !

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام اقا چی از پی ان من مجدد وصل شده ولی سرعتش خیلی پایینه یعنی یه FB کلی طول میکشه تا کامل لود شه صفحه.

برا منم اينجوري شده!!!

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام بر همه
می بینم که بعضی از دوستان عقده هاشون فعال و عقده گشایی هاشون شروع شده. اینترنت ملی چه داستانیه؟ کی گفته قراره اینترنت ملی بشه (هر چند که بشه، بهتر) اما یه سری افراد که اطلاع درست ندارن شما رو هم گیج کردن. اولا چیزی به نام اینترنت ملی وجود نداره و اون اینترانت ملی هست. اینترانت ملی هم از اسمش معلومه. این در کنار اینترنت فعلی ما قرار می گیره و فقط برای افزایش سرعت در دسترسی به اطلاعات داخلیه.
در نتیجه تا جایی که من می دونم چیزی به نام اینترنت ملی وجود نداره و اینترانت ملی درسته.
به نقل از مهر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز به کار شبکه ملی اطلاعات یا شبکه ملی اینترنت تا 3 ماه دیگر خبر داد و گفت: «با وجود این شبکه، پهنای باند مورد نیاز داخل از پهنای باند دسترسی به شبکه جهانی اینترنت تفکیک شده و محدودیت سرعت دسترسی به اینترنت برداشته می‌شود.»
فارسیش یعنی این شبکه از اینترنت جداست و اینترنت به جای خودش می مونه
اما یه چیزی رو باید یاد آوری کنیم
اونم اینه که این سایت، سایت مربوط به بازی های رایانه ای است. آقایان و خانم هایی که عقده های سیاسی دارن و می خوان به هر بهونه ای یه توهین به کشور بکنن و از بالا تا پایین رو آبکشی کنن می تونن تشریف ببرن به همون سایت های صهیونیستی که سال نو یهودی رو جشن می گیرن

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام بر همه
می بینم که بعضی از دوستان عقده هاشون فعال و عقده گشایی هاشون شروع شده. اینترنت ملی چه داستانیه؟ کی گفته قراره اینترنت ملی بشه (هر چند که بشه، بهتر) اما یه سری افراد که اطلاع درست ندارن شما رو هم گیج کردن. اولا چیزی به نام اینترنت ملی وجود نداره و اون اینترانت ملی هست. اینترانت ملی هم از اسمش معلومه. این در کنار اینترنت فعلی ما قرار می گیره و فقط برای افزایش سرعت در دسترسی به اطلاعات داخلیه.
در نتیجه تا جایی که من می دونم چیزی به نام اینترنت ملی وجود نداره و اینترانت ملی درسته.
به نقل از مهر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز به کار شبکه ملی اطلاعات یا شبکه ملی اینترنت تا 3 ماه دیگر خبر داد و گفت: «با وجود این شبکه، پهنای باند مورد نیاز داخل از پهنای باند دسترسی به شبکه جهانی اینترنت تفکیک شده و محدودیت سرعت دسترسی به اینترنت برداشته می‌شود.»
اونم اینه که این سایت، سایت مربوط به بازی های رایانه ای است. آقایان و خانم هایی که عقده های سیاسی دارن و می خوان به هر بهونه ای یه توهین به کشور بکنن و از بالا تا پایین رو آبکشی کنن می تونن تشریف ببرن به همون سایت های صهیونیستی که سال نو یهودی رو جشن می گیرن

حالا اون موقع که این کار رو کردن نتونستی یه آهنگ دانلود کنی وقتی نتونستی یه دست فیفا انلاین بزنی اون موقع که شلوغی ساعت شبانه به روزانه کشیده شد اون موقع است که بهت سلام میکنم

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش

وصل شده ولی سرعتش رو خیلـــی کم کردن لعنتی ها

می بینم که بعضی از دوستان عقده هاشون فعال و عقده گشایی هاشون شروع شده. اینترنت ملی چه داستانیه؟ کی گفته قراره اینترنت ملی بشه (هر چند که بشه، بهتر

اینترنت ملی این همه خرج کنی که چی؟همین خرج رو می کردن واسه اینترنت الان وضعیت ما این نبود! هم داخل رو داشتی هم خارج وقتی میایی 2 تا شبکه راه میندازی یعنی قراره یه اتفاقی واسه اون یکی بیفته

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
من نمی دونم بالاخره قراره اینا چیکار کنن ولی به این ایمان دارم اگه یه روز اینترانت ملی بدم دستم و بگن اون اینترنت دیگه رو لولو برد یه کارایی میکنم که گریه شون بگیره.شکر خدا خیلی هامون سواد اینو داریم حداقل

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
سلام بر همه
حالا نیست هر حرفی زدن تا حالا درست بوده و عمل کردن بهش!!!
به چی داری آخه استناد میکنی؟!!! به چیزی استناد کن که اعتباری داشته باشه!
چند سال پیش بود گفتن قیمت اینترنت رو می خوان بیارن پایین، چند سال گذاشته ارزون که نشده هیچ گرونترم شده!
یه جاهایی کارای درستی کردن یه جاهایی هم نادرست و در حال حاظره به نظرم نادرستهاشون بیشتر بوده
اصلا همین "شبکه ملی اینترنت" که تو خبرت بود رو میشه دقیقا تعریف کنی؟!
تعریف اینترنت تو ویکی اینه:
"The Internet is a global system of interconnected computer networks that use the standard Internet Protocol Suite (TCP/IP) to serve billions of users worldwide"
http://en.wikipedia.org/wiki/Internet
حالا چطور این واژه که تعریف جهانی داره ملی میشه؟!!!
ما که از خدامونه اینترت رو بدتر از اینی که هست نکنن اینترانت هم بیارن کنارش! اگه این کارو کردن که خدا اجرشون بده!

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر