اینترنت فیبر نوری (تانوما)

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
مخابرات یه سرویس 300Mb داره که 340 تومن هست و 700 گیگ حجم داره

باید خودتون این طرح رو ازشون بخواید وگرنه چیزی نمیگن
البته من جدولش رو میدیدم حجم های دیگه هم داره ولی تعجبم از همون اول نمیگن اینم داریم خب شاید کسی از اول موقع ثبت نام بخواد اینو داشته باشه

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
البته من جدولش رو میدیدم حجم های دیگه هم داره ولی تعجبم از همون اول نمیگن اینم داریم خب شاید کسی از اول موقع ثبت نام بخواد اینو داشته باشه
جدی حجم های دیگه هم داره ؟ !
منظورم بیشتر از هفتصد گیگ هست

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
جدی حجم های دیگه هم داره ؟ !
منظورم بیشتر از هفتصد گیگ هست
بله تو جدول که هست حالا بفروشن یا نه رو نمیدونم تو قسمت جشنواره ها برو روی آیکون فیبر در خانه بزن قشنگ همه رو نشون میده (تو سایت اصلی البته تو پنل کاربری نیست )

• Like
Reactions: Adroit

normaluser

عضو جدید
Mar 24, 2024
7
از حیات چطور فیبرو میکش داخل ساختمان؟روی نمای ساختمان میارن؟از کجا استفاده میکنن?مودمی که خودشون میدن چیه؟هر مودم فیبر نوری میشه استفاده کرد؟

MO021

فروشنده
May 23, 2013
468
نام
Morteza
  • Like
Reactions: Adroit

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
دوست عزیز این برای مخابرات هست؟ اگه بله کدوم پلن رو شما گرفتید؟ up tp 300؟
و اینکه تهران هستید؟

درود به شما ، بله مخابرات هست . تهران نیستم
والا پلنش رو سردرنیاوردم آخرسر چی واسم فعال کردن . چون امروز صبح زنگ زدم گفتم سرویس رو نمیخوام لطفا هرچی هست بیاید جمع آوری کنید ، بعدش یه نفر از مرکز استان زنگ زد دیگه الباقی کارا رو کرد و سرویس با این کیفیتی که میبینید وصل شد گفت فعلا استفاده کنید

در پنل سایت مخابرات اینو نوشته

تانوما استاندارد ۵۰۰ گیگ ماهانه- قرارداد ۱۲ماهه- ۵۰Mb پس‌پرداخت​

• Like
Reactions: MO021

amirivv

عضو جدید
Mar 24, 2024
1
سلام این تعرفه تانوما مشهد چجوریه ؟ یه جا میزنه سرعت ۵۰مگ یه جا میزنه پهنای باند تا۳۰۰مگ من قاطی کردم
سوال من این برای گیم جوابه؟ پینگ چند میده؟ و کدوم طرح خوبه و اینکه سرعتش در حدی هست که۴نفر در حال استفاده باشند و کسی که بازی می‌کنه پینگش بالا پایین نشه

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دم در فیبرو به کابل rj45 تبدیل نمیکنن و بیارن داخل که توی خم شدن مشکلی نداشته باشه؟
فیبر تا پشت مودم باید بیاد در واقع درستش این هست غیر این باشه یه جورایی دیگه ftth نیست
مودم باید apc باشه یا upc؟جایی که فیبر به مودم میخوره آبیه یا سبز؟
apc یا upc بودن مودم به apc یا upc بودن پچ کورد فیبر بستگی داره پچ کورد upc یا همون آبی باشه مودم هم باید upc باشه و برعکس البته پچ کورد های یه سر apc یه سر upc هم هست ولی خب معمولا همون حالت اول انجام میشه ، مورد مهم بعدی به تجهیزات مرکز مخابراتی هم بستگی داره ، تو مخابرات تجهیزات بر اساس upc باشه شما بیای تو خونت apc استفاده کنی خیلی تاثیری نداره

• Like
Reactions: normaluser

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
کسی از ایرانسل فیبر نوری گرفته ؟

قیمت هاش که خوبه
پلن نامحدود شیش ماه و یک ساله هم داره.

سمت ما فیبر خوابوندن ولی فعلا نمیشه سفارش داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر