اینترنت فیبر نوری (تانوما)

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
امروز کی بدنیا اومده پینگ اومده رو 90 89
دوستان اگه از یه شرکت FTTH بگیریم و بیان و سیم کشی از دم بلوک یا خونه تا مودم رو انجام بدن و بعدها بخوایم شرکت رو عوض کنیم و از یه جای دیگه نت بگیریم بازم باید مجددا سیم کشی انجام بشه یا از همون سیم کشی قبلی میتونن استفاده کنن؟
فیوژن کاری شما سر جاشه
کاری که میکنن احتمالا سیم شما را به FAT شرکت دیگه وصل میکنن
حدس زدنش سخت نیست

• Like
Reactions: Sport

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
این اینترنت تانومل ، جلوی همه قندشکن ها را گرفت
700 گیگ در ماه حجم میدن فقط به درد این میخوره که تست سرعت بگیری بقیه کاربرای فضای مجازی بسوزن .

این با نیویورک :

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان من فیبر نوری های وب دارم.

تو دو ماه اخیر ۱۰۰٪ افزایش قیمت داشته :/

الان شده ۱۰۰ مگ ۵۰۰ گیگ بین‌الملل ماهی ۳۸۰
سلام. کیفیتش چطوره؟ میشه باهاش آنلاین بازی‌ کرد؟ بعد به فیل.رشکن و اینا هم وصل میشه؟

• Cool
Reactions: cheofox

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
دوستان از زمان اتفاقات شهریور پارسال و رستاخیز زامبی ها چه فیل شکن های خارجی پولی وصل میشه
لطفا اگه میدونید دریغ نکنید اطلاعات ..
عرزشی نیستم
منظورم v2ray و این خزبعلاتی که روی vps سرور ستاپ میشه نیست .

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
من اینترنت فیبر نوری دارم، تست سرعت میگیرم حدود ۱۴۰ تا سرعت دانلودشه، ولی موقع دانلود بازیای پلی استیشن شاید نهایتا ۱۶ تا باشه، DNS رو هم عوض کردم فرقی نمیکنه☹️

• Like
Reactions: cheofox

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
من اینترنت فیبر نوری دارم، تست سرعت میگیرم حدود ۱۴۰ تا سرعت دانلودشه، ولی موقع دانلود بازیای پلی استیشن شاید نهایتا ۱۶ تا باشه، DNS رو هم عوض کردم فرقی نمیکنه☹️
من هم دقیقا این مشکلو تو ایکس باکس داشتم
پورتای ایکس باکسو که شامل چندتا عدد tcp و udp رو داخل مودم به اصطلاح port forwarding کردم درست شد
تو گوگل یه سرچ بزنی راهنماییت میکنه
در ضمن مودم من هوااوی بود

• Like
Reactions: Te Quiero 021

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
رفقا
چند سال میگن محله شما فیبر نوری هست و فقط مخابرات جواب میده و‌مخابرات میکه به محل شما تانوما نمیدیم‌ فقط مرکژ شهر فعاله

الان پس میکن خط های محله فیبر نوری هست تفاوتش با اونا چی هست ؟

erfan98

عضو جدید
Jun 27, 2023
2
View attachment 292453
واقعا یکی از بهترین کانکشناس
تو فیفا خیلی جوابه
تقریبا میشه گفت اصلا دیلی یا تاخیر نداره
اینو با وای فای تست گرفتم، رو ایکس باکس تو بدترین حالت یعنی ساعات اوج مصرف بین ۹۰ تا ۱۵۰ مگ سرعت دانلود میده
میشه بپرسم مودم فیبر نوری شما چه برندی هستش؟ من با فایبرهوم بزور به دانلود ۹۰ میرسم رو سرور داخلی

erfan98

عضو جدید
Jun 27, 2023
2
رفقا
چند سال میگن محله شما فیبر نوری هست و فقط مخابرات جواب میده و‌مخابرات میکه به محل شما تانوما نمیدیم‌ فقط مرکژ شهر فعاله

الان پس میکن خط های محله فیبر نوری هست تفاوتش با اونا چی هست ؟
منظور از تانوما FTTH هستش که فیبر تا خونه کشیده میشه اما احتمالا وقتی میگن خط های محل شما فیبر هست منظورشون به اصلاح خود مخابراتیا کافو نوری هستش که معمولا نویز کمتری داری رو سرویس ADSL و اگه وضعیت خوب باشه VDSL هم قابل ارائه میشه

• Like
Reactions: Roozbeh7

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
میشه بپرسم مودم فیبر نوری شما چه برندی هستش؟ من با فایبرهوم بزور به دانلود ۹۰ میرسم رو سرور داخلی
ببین به مودم ربطی نداره
تا جایی که اطلاع دارم کالا یه ماه میشه پهنای باند رو ماکزیموم نهایت حداکثر رو ۱۰۰ ۱۲۰ مگ گذاشتن
تهران که اینطوریه، شهرای دیگه رو خبر ندارم

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
ببین به مودم ربطی نداره
تا جایی که اطلاع دارم کالا یه ماه میشه پهنای باند رو ماکزیموم نهایت حداکثر رو ۱۰۰ ۱۲۰ مگ گذاشتن
تهران که اینطوریه، شهرای دیگه رو خبر ندارم

شهرستان ما هم رو 300 محدود کردن
از 300 به هیچ وجه بالاتر نمیره .
خودا نبخشدشون .

تست با لندن

دوستان مرجع دولتی یا نیمه دولتی نیس که آدم شکایت کنه بگه اگه چیز پی ان غیر قانونی ه چرا فقط رومخابرات وصل نمیشه رو فیبر نوری شاتل و های وب و آسیا تک وصل میشه ؟؟ ؟ ؟؟ !!!

• Like
Reactions: _Amir_

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر