ایستگاه شاهکارسازی : 10 استودیو برتر سونی

بهترین استودیو سونی از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    218

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
چون همتون به nd رای می دید من به سانتا رای دادم :D سانتا رو هم‌تنها نذارید دوستان:D
لطفا از روی دلسوزی رای ندید :D یا اگه می دید لطفا نگید به این دلیل! چون بیش از اینکه تعریف استودیو بشه، رای هاش تحقیرآمیز می شه:D مثل کاری که برلوگ توی توییت نیل انجام داد :))

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
لطفا از روی دلسوزی رای ندید :D یا اگه می دید لطفا نگید به این دلیل! چون بیش از اینکه تعریف استودیو بشه، رای هاش تحقیرآمیز می شه:D مثل کاری که برلوگ توی توییت نیل انجام داد :))

اتفاقا امیر من به این دلیل که به سانتا رای دادم این بود که ND خیلی معروفتر از سانتامونیکاست:D؛ اصلا ربطی به دلسوزی نداره!:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
اگه مقاله رو شما نمی زدی علی، شک نکن میکامی رو به یه بهانه ای میاورد توی لیست! ترکیب لیست جز اونی که بهزاد انتخاب کرده :D تمیزه ترتیبش.
خسته نباشید میگم بهت علی جان و همچنین بهزاد میکامی، استودیوی سن دیگو رو برای تاپیک استودیوهای فرست پارتی برش می دارم.
ترتیب لیست رو کامل خودم انجام دادم با بهزاد کاری نداشته باش :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اصلا موافق نیستم... استودیو ژاپن و مدیا مولکول باید 3 و 4 لیست باشن [-(
گریلا گیمز و اینسومنیاک از نظر رزومه که خیلی عقبن، از نظر توانایی و پتانسیل و خلاقیت هم، حالا حالا ها کار دارن تا به این دو تا برسن...

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
اصلا موافق نیستم... استودیو ژاپن و مدیا مولکول باید 3 و 4 لیست باشن [-(
گریلا گیمز و اینسومنیاک از نظر رزومه که خیلی عقبن، از نظر توانایی و پتانسیل و خلاقیت هم، حالا حالا ها کار دارن تا به این دو تا برسن...
لااقل تو رای بده به استدیو ژاپن 0 نباشه جلو اسمش :D البته دو تا استدیو ژاپن تو نظرسنجی بود گفتم پاکش کنن که متاسفانه اونی که 3 تا رای داشت پرید :(

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
نه اقا دلسوزی چیه :D من دارم می گم زحمات این عزیزان هم دیده بشه خستگی در کنن :D

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
هعی یه زمانی میگفتیم داوود قفسم میاد جز این لیست
حضور Rad و روشن شدن چشممون به جمال سیبیل سر گالاهاد هم که بعیده دیگه اتفاق بیفته
دلمون به JRPG های انحصاری نسل هفتی هم که نمیتونه خوش باشه
فعلا ببینیم سیکوئل هورایزن و GoW و اسپایدی و به امید خدا بلادبورن میتونن این داغ ها رو اروم کنن یا نه

قرار بود لحن پستم شاد داشته باشه نمیدونم چرا اینجوری شد :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
لااقل تو رای بده به استدیو ژاپن 0 نباشه جلو اسمش :D البته دو تا استدیو ژاپن تو نظرسنجی بود گفتم پاکش کنن که متاسفانه اونی که 3 تا رای داشت پرید :(
نمیشه، اصلا راه نداشت.. ناتی داگ بهترین استودیو دنیاست، یه مشت نخبه شرور دوست داشتنی مثل akatsuki دور هم جمع شدن... کارشون اعجازه... این تاخیر های کذایی تموم شه، یه بار دیگه تفاوتشون با بقیه ثابت میشه...

ژوبین هم سلام رسوند گفت مقالتون خوب بود

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
بهترین بازی نسل قبل برام The Last of Us بود
بهترین بازی این نسل برام God of War بود
در نهایت به ناتی داگ رای دادم و شرمنده کریتوس شدم
BOY:(:D

تشکر از دو دوست عزیز بابت مقاله، خسته نباشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر