ایا GTA V برای PS4 میخرید؟

ایا GTA V برای PS4 میخرید؟

• بله

رای‌ها: 309 79.6%
  • خیر

رای‌ها: 79 20.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    388

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فقط تو ایران اتفاق میوفته کسی بگه با gta حال نمیکنم:D شاهکارین بخدا!
gta online خودش به عنوان 4-5 بازیه جدا هست از بس مد هاش زیادن

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
رو x360 انقدر بازیش کردم که حالت تهوع میگیرم دیگه از دیدنش و آنلاینش هم با این وضع نت ایران فقط عذابه + مولتی Tlou رو بیشتر میپسندم و با توجه به زمان عرضه LBP از نظر من واجب تره :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اگه ps4 بخرم (لامذهب بگو ایشالله :D ) قطعا در کنار بازی هایی که برای تبادل می خرم و بازی می کنم،
1 بازی ریسنگ هست
1 gta هست که از بازی کردن نا امیدت نکنه
1 uncharted trilogy هم هست (که با اومدن 4، جایگزین میشه)
------------------------
بقیه رو احتمالا می خرم. میفروشم! دی:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
والا من کنسول نسل جدید ندارم، روی 360 بازی رو تموم کردم اما این رو باید بگم gta online اگه بهترین مولتی کنسولی نباشه، جزوه top 5 هست. یقینا ارزش داره بازی رو برای نسل جدید بخرید بخصوص اگه نسل قبل بازی رو کرک شده بازی کردید.کلا با این وضع قیمت های بازی، آدم باید 3 تا بازی رو دست کم داشته باشه:

1. یه بازی فوتبالی ، مثل فیفا( خود فیفا!)
2. یه بازی شوتر ( مثل cod یا battle)
3. gta!

خارج از شوخی مولتی پلیری که gta ارائه میده، خودش یه دنیاست. انگار 5 6 نوع بازی مولتی پلیر مختلف رو یه جا داشته باشی.( این هم باید در نظر داشته باشیم مولتیش هی آپدیت میشه و چیزهای جدیدی اضافه میشه و کلا از نظر ساپورت و محتوای جدید، حالا حالا ها تموم نمیشه!)

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
من 100% میخرم . special bonus pack انحصاری هم داره محشر شده . تهو توی بازی رو تا فی خالدونش که هر کسی حوصله نمیکنه دنبال کنه من شیره شو کشیدم ولی سیر نمیشم از بازیش . اثا حسو حال بازی کردن با PS4 یه چیز دیگست . امسال TLOU و GTA V توی اولویتامه .

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
کلا عادت ندارم بازی که تموم کردمو دوباره بازی کنم /چه بخواد فول اچ دی 1080 با فریم 60 باشه چه بخواد معمولی باشه/ چه انلاین باشه چه افلاین کلا واسم تکراری میشه(نظر شخصی لطفا اصرار نکنین که بخرم:wallbash:)

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
حتما میگیرم اونم فقط واسه این شخصیت...Trevor Phillips :x:d;)
Trevor-with-van-17_RGB.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر