اولین دوره مسابقات آنلاین The Last Of Us: Remastered

کدام یک از مود های زیر را برای انجام مسابقات بیشتر میپس

• مود سوروایور

رای‌ها: 40 71.4%
  • مود اینترگیشن

رای‌ها: 16 28.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    56
  • نظرسنجی بسته شده است .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان صفحه اول رو ببینید برنامه مسابقات مشخص شد :)
بازی ها هم از امشب شروع میشه ! سرگروه های هر دو تیم پیام بدن به من سریع .
مد برگزاری مسابقات اینترگیشن هست. اذیت نکنید انقد :| 3 دست مسابقه میدید و اعلام میکنید نتیجه رو به من . سرگروه هر دو تیم باید از نتیجه هر 3 دست شات تهیه کنن و به من داخل پ.خ بدنش .

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
خاک به سرم محمد سلاح چیه؟ مگه جنگه؟؟؟ :d صلاح!!!!
به نظر ما استانداردترین و عاقلانه ترین مد Supply Raid هست، مدای دیگه همه یه مشکلاتی دارن...
ساعت ٤ صبح بود:|
خوب supply نيستش ،منم نظرم رو اون هست
=====
الان ٣ تا تيم بين surviver و introgation ميگن surviver نميدونم استارتر چه علاقه اي به اين مود داره
الان اگه دو تا تيم ديگه هم نظر بدن و نظرشون surviver باشه، بايد اين مود رو بازي كنيم
لطفاً سر گروه ها بين اين دو مود يكي رو انتخاب كنند و اينجا يك پست بدند

- - -ویرایش - - -

ایشالا هرکه مسابقه میده لذتشو ببره.ولی من اینو بگم انتروگیشن و سوروایور کمپ بازی ه خالصه.ساپلای از همه بهتره
به به ببين كي اينجاست:d

همه يكصدا ميگن supply تو نظر سنجي هم surviver برتر هست
بعد چون اون دوستاني كه به mir@ اعتراض كردن خيلي خيلي خيلي زياد بود :D=)) بايد اينتروگيشن بازي كنيم:d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
ساعت ٤ صبح بود:|
خوب supply نيستش ،منم نظرم رو اون هست
=====
الان ٣ تا تيم بين surviver و introgation ميگن surviver نميدونم استارتر چه علاقه اي به اين مود داره
الان اگه دو تا تيم ديگه هم نظر بدن و نظرشون surviver باشه، بايد اين مود رو بازي كنيم
لطفاً سر گروه ها بين اين دو مود يكي رو انتخاب كنند و اينجا يك پست بدند

- - -ویرایش - - -

به به ببين كي اينجاست:d

همه يكصدا ميگن supply تو نظر سنجي هم surviver برتر هست
بعد چون اون دوستاني كه به mir@ اعتراض كردن خيلي خيلي خيلي زياد بود :D=)) بايد اينتروگيشن بازي كنيم:d
ببین محمد مود رو میزارم روی سوپلای . ولی خداکنه به تیم ما بخورید تو بازی . چنان بلایی میارم سرت دیگه طرف لست و سوپلای نری :d
ولی بیشوخی ! تیم ما با تیم شما یه دست اینترگیشن باید بزنه ;) میخوام ببینم مشکل شما نظرسنجی هست یا ضعف تیمتون داخل اون حالت !

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
ببین محمد مود رو میزارم روی سوپلای . ولی خداکنه به تیم ما بخورید تو بازی . چنان بلایی میارم سرت دیگه طرف لست و سوپلای نری :d
ولی بیشوخی ! تیم ما با تیم شما یه دست اینترگیشن باید بزنه ;) میخوام ببینم مشکل شما نظرسنجی هست یا ضعف تیمتون داخل اون حالت !
مود الان supply هست ذيگه؟ خدا رو شكر، ما هيچ ضعفي تو اين ٣ مود نداريم! و تو ليدر بورد اعضاي تيممون اون بالا رو گرفتن;) مشكل اصلي من نقص نظرسنجي هستش كه به هيچ وجه نظرنسنجي درستي نيست
مطمعن باش تو اين مود همه بيشتر لذت ميبرن
در خدمتتيم يك دست ميزنيم با تيم شما و خارج از اين تورنومنت

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
مود الان supply هست ذيگه؟ خدا رو شكر، ما هيچ ضعفي تو اين ٣ مود نداريم! و تو ليدر بورد اعضاي تيممون اون بالا رو گرفتن;) مشكل اصلي من نقص نظرسنجي هستش كه به هيچ وجه نظرنسنجي درستي نيست
مطمعن باش تو اين مود همه بيشتر لذت ميبرن
در خدمتتيم يك دست ميزنيم با تيم شما و خارج از اين تورنومنت
آره دیگه سوپلای هست ! میخوام ببینم حالا که به نام من شد به کام تو خوب هست دیگه ؟ :d همون سوپلای بازی میکنیم !!!

- - -ویرایش - - -

Survivors)x
اگه مارو آدم حساب می کنی!! ( امیر ))x
گذاشتیمش روی سوپلای :|

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
بهترین کار این بود که هر سه مد، یک بار بازی بشه و در نهایت تیمی که دو بار تیم حریف رو شکست بده به مرحله ی بعدی بره. بهتر بود بازی ها هم لیگ چیده می شد نه حذفی، این طوری یک تیم با سه بار برنده شدن قهرمان میشه و مسابقات خیلی زود تموم میشه.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
ایول ساپلای .ولی ساپلای ماله نوباست سروایو خوبه ولی به هر حال از اینتروگیشن بهتره;)
ببخش دیگه استاد ;) شما حرفه ای هستی ما نوبیم . منتها خیلی دوست دارم تو بازی بهم ثابت کنی سوپلای ماله نوباست . شما یا ترس دارید از اینترگشن بخاطر اینکه چیزی به اسم هماهنگی تیمی میخواد یا چیز دیگه ای هست . در هر صورت سوپلای میزاریم ببینیم کی نوب هست کی نیست

- - -ویرایش - - -

اینتر گیشن به معنا واقعی یک همکاری تیمی هستش
نه آقا اینترگیشن بد اخ تف :| باید یک مدی بزاریم که مدعیان بتونن راحت فینالیست و قهرمان شن !!!

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سر گروه ما با آیدی Im_ahN که کلا غیب شده.:|
درخواست دوستی اعضای گروهشو قبول نمیکنه.ولی به احتمال زیاد فعلا آنلاین نشده.
کاش به عنوان سرگروه یه هماهنگی میکرد تا امروز یکم تمرین کنیم.:d
ولی خدایش مود
اینترگیشن از همشون بهتره.
:bighug:

سلام علیکم خدمت شما دوستان

من برگشتم و خیلی خوشحالم دوباره در جمع شما هستم
بنده فردا یا پس فردا میرم خونه و آماده مسابقاتم
از تیمم که اصلا نمیشناسمشون هم عذر میخوام انشاالله جبران کنم .

بهترین مود هم سوپلای رید هست ( بر حسب تجربه برگزاری اینگونه مسابقات )

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بهترین کار این بود که هر سه مد، یک بار بازی بشه و در نهایت تیمی که دو بار تیم حریف رو شکست بده به مرحله ی بعدی بره. بهتر بود بازی ها هم لیگ چیده می شد نه حذفی، این طوری یک تیم با سه بار برنده شدن قهرمان میشه و مسابقات خیلی زود تموم میشه.
فکر خوبی هست ولی بازم همون سوپلای بهتره !

- - -ویرایش - - -

سلام علیکم خدمت شما دوستان

من برگشتم و خیلی خوشحالم دوباره در جمع شما هستم
بنده فردا یا پس فردا میرم خونه و آماده مسابقاتم
از تیمم که اصلا نمیشناسمشون هم عذر میخوام انشاالله جبران کنم .
بهترین مود هم سوپلای رید هست ( بر حسب تجربه برگزاری اینگونه مسابقات )
سلا م خوش برگشتی :d
خداییش سوپلای و اینترگیشن بهترین مود بازی هست :| باز اینترگیشن بهتره :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر