اولین جام FIFA 14

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
ما با هم بازی اولمون رو انجام دادیم من ۴-۰ بردم
ولی تو بازی دوم من ۱ هیچ خوردم اول توی حمله بعد هارد بازیام پرید الانم نمیدونم چی میشه کلا قاطی پاتی شد:|

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
خب اشکان که بن شده پس خودم اداره میکنم زودتر تموم شه ...
نیمه نهایی :
aryan02 - catalan
--------------------
alexfera - korp
------------------------------------------
لطفا زودتر بازیتون رو انجام بدید و گزارش بدید که چه کسی رفته مرحله بعد ...

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
آقا من شرمندم. خیلی سرم شلوغ بود. ایشالله فردا (سه شنبه) آن می شم بازی کنیم . امروز یه 3 دقیقه آن شدم ریکوئست ها رو اکسپت کردم .

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام ببخشید این بازی های جام روچطوری بایدانجام بدی؟ میشه توضیح بدید؟جام بعدی کی برگزارمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;);)

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
من انصراف میدم چون نتم زیاد خوب نیست و دوستمون که با من بازی کرد زیاد اذیت شد
-----------
پسaryan02
صعود کرد
ای بابا مگه کشکه:d
فردا هم امتحان میکنیم من گفتم فردا بازی کنیم شاید شرایط عوض شد اگه نشد باید بازی کنیم باید:d
بازی رفت 2-2 ، بازی برگشت هنوز انجام نشده

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
ما هم بازی رفت رو با امین انجام دادیم،اگه اشتباه نکنم من 3-0 بردم،امین باید میرفت جایی،نشد بازی برگشت رو انجام بدیم................
منم که همین امروز دارم میرم مسافرت،دیگه تصمیم با دوستان،اگه حال میکنید با ما صبر کنید که یکشنبه از مسافرت بیام ادامه بدیم،اگه هم نه که هیچی دیگه،من در عین شایستگی برای رسیدن به فینال و با سه بر هیچ در خانه ی حریف حذف میشم................
جالبیش اینجاست حتی اگه من بازی برگشت هم نباشم و سه - هیچ ببازم بازم مساوی میشیم با امین...............

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
ما هم بازی رفت رو با امین انجام دادیم،اگه اشتباه نکنم من 3-0 بردم،امین باید میرفت جایی،نشد بازی برگشت رو انجام بدیم................
منم که همین امروز دارم میرم مسافرت،دیگه تصمیم با دوستان،اگه حال میکنید با ما صبر کنید که یکشنبه از مسافرت بیام ادامه بدیم،اگه هم نه که هیچی دیگه،من در عین شایستگی برای رسیدن به فینال و با سه بر هیچ در خانه ی حریف حذف میشم................
جالبیش اینجاست حتی اگه من بازی برگشت هم نباشم و سه - هیچ ببازم بازم مساوی میشیم با امین...............

اگه نمیتونی من شب جات بازی کنم چون من شب بازیم میرسه

اگه اینطوری حساب کنیم که منم اگه ۳-۰ میشد بازم من میرفتم چون تو رفت ۴-۰ بردم ولی نشد متاستفانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر