اولین تیرز تریلر از عنوان PES 2014 با موتور جدید Fox Engine

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اولین تیزر از عنوان Pes 2014 با موتور جدید گرافیکی جدید شرکت کونامی به نام Fox Engine به نمایش در آمد . موضوعی که خیلی جلب توجه میکند رندر شدن این موتور بر روی کنسول های نسل فعلی میباشد. تماشاگران کاملا سه بعدی ،جزئیات فوق العاده چهره ها ،انیمیش های دگرگون شده و با کیفیت ،درگیری فیزیکی عالی بازیکنان،اتمسفر بالای ورزشگاه و احساسات بی نظیر بازیکنان در این تیزر خود نمایی میکرد . در این تیرز کوتاه تصاویر به صورت سیاه و سفید نمایش داده شده تا بیننده به تماشای جزئیات بازی بیش از پیش توجه کند . در 6 june کنفرانس کونامی آماده نمایش میباشد و در این کنفرانس اطلاعات بیشتری از بازی pes 2014 به بیرون درز پیدا خواهد کرد ...................آیا ما شاهد بازگشت پادشاه خواهیم بود؟ . زمان همه چیز را نشان خواهد داد ،داوری با شما .

دانلود تیزر
Vídeo PES 2014, Teaser Trailer - 3DJuegos

منبع
PES 2014 Teaser Trailer Released - Winning Eleven Next-Gen Blog

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
از نظر انیمیشن بعد گل و خوشحالیا و ابراز احساسات و چهره بازیکنا و ... PES رو همیشه بیشتر از فیفا قبول داشتم ولی از نظر کیف کردن و طبیعی بودن گیم پلی FIFA یک چیز دیگس!!! اصلا قابل قیاس نیست!:D

توی این تریلره چرا اینقدر تکسچرای صورت بازیکنا اینقدر بیکیفت بود؟! انیمیشن صورت خیلی خوب بود ولی تکسچرا خیلی بیکیفیت بنظر میرسید!
ولی تماشاگراشو خیلی خوب درست کردن!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
Trailer های جدید (پست اول خوانده شود)

برای تریلر تایپیک نمیزنن . :)
خوب باید یه موضوعی برای بحث باشه دیگه!

من به این موتور کاملا امیدوارم ولی به PES؟!؟!
فقط صبر می کنم!
از pes2010 هر سال که pes نصب می کنم فقط در حد یه بازی نیمه تمام برام قابل تحمله و حذف میشه!
واقعا دوست دارم با یه فوتبال عالی طرف باشم ...

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
از رو این تیزر چیز زیادی قابل برداشت کردن نبود نه فیزیک توپ و بازیکنا و نه گرافیک نه گیمپلی نه انیمیشنهاشون .. خیلی گنگ بود ..

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
ما فقط منتظریم یه گیم پلی از نسل بعدی فیفا و pes ببینیم بلکه مشخص شه واقعا رفتیم نسل بعد یا همه حرفا تبلیغه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
خیلی زوده که بخوایم قضاوت کنیم.با پیشینه بدی که پرو داره باید صبر کرد یه نمایش از گیم پلی دید تا عیار دستمون بیاد

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
در یک کلام افتضاح!!!
اون قسمتیم که تماشاگرا میپرن بالا پایین قشنگ آدمو یاد زامبیای اویل میندازه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر