انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

emad7e

کاربر سایت
Sep 16, 2008
20
دوست عزیز اگه اول تاپیک رو خونده باشی میبینی که بعضی از 203 ولتها هم فالکونند . حالا من میخوام بدونم واسه من فالکونه یا نه ؟؟؟
شما هم اگه اول تاپیک رو بخونی میفهمی...... باید از بقل دستگات چراغ قوه بندازی و مادربورد رو ببینی و 1 جوری تشخیص بدی ببینی فالکونه یا نه........ اگه نه برو باز کن دستگات رو

godfather2142

کاربر سایت
Dec 12, 2007
51
نام
امیرحسین
شما هم اگه اول تاپیک رو بخونی میفهمی...... باید از بقل دستگات چراغ قوه بندازی و مادربورد رو ببینی و 1 جوری تشخیص بدی ببینی فالکونه یا نه........ اگه نه برو باز کن دستگات رو

سلام :
آقا من از شما عذر میخوام . حالا چرا میزنی ؟:biggrin1:
من نمیتونم تشخیص بدم . دیشب 2 ساعت با چراغ قوه زیر و روش کردم ولی نتونستم تشخیص بدم . :((

emad7e

کاربر سایت
Sep 16, 2008
20
مبارکت باشه...
آقا منم فالکون دارم میخام ببینم طبیعیه: دستگاه من بعد 20 دقیقه بازی بالاش داغ میکنه (دستگاه افقیه) و از بقل ها + پشت دستگاه باد خنک بیرون میزنه البته بادی که از بقل ها میزنه خیلی ضعیفه... میخام ببینم باسه شما هم همینطوره؟؟؟؟؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
طبق آمار ثبت شده در سایت زیر مادربورد Jasper وارد بازار شد.

Code:
http://www.360drives.com/list?v_perpage=50

مشخصات برای تشخیص مادربورد جسپر به صورت زیر می باشد :

تاریخ ساخت(تاریخ پشت کنسول یا MFR Date) :

06-08-2008 به بعد (ششم ماه آگوست سال 2008)

LOT 8031 به بالا

Team CSON

همون طور که قبلا هم گفتم این مادربورد قرار بود روی کنسول هایی که تاریخشون برای آگوست به بعد هست قرار بگیره... ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
Lotرو اشتباه نوشتیباید اینطور باشه:0831

اشتباه از من نیست.من خبری که توی XBox-Scene.Com گذاشته شده بود رو اینجا نوشتم :

Code:
[I]According to the [/I][URL="http://www.360drives.com/list?v_perpage=50"][I]Xbox 360 DVD Drive Database[/I][/URL][I], it appears Xbox 360s outfitted with the much-anticipated Jasper chipset have finally started showing up in stores and at online retailers.

The key things to look for when buying a new Xbox 360 with the Jasper chipset is a manufacturing date (MFR) as early as 2008-08-06, Lot 8031 and up, and Team CSON.[/I]

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
طبق آمار ثبت شده در سایت زیر مادربورد Jasper وارد بازار شد.

Code:
http://www.360drives.com/list?v_perpage=50

مشخصات برای تشخیص مادربورد جسپر به صورت زیر می باشد :

تاریخ ساخت(تاریخ پشت کنسول یا MFR Date) :

06-08-2008 به بعد (ششم ماه آگوست سال 2008)

LOT 8031 به بالا

Team CSON

همون طور که قبلا هم گفتم این مادربورد قرار بود روی کنسول هایی که تاریخشون برای آگوست به بعد هست قرار بگیره... ;)

خبرش متاسفانه فعلا در حد یک شایعه هست و هنوز هیچ عکسی و یا مدرکی از اونهایی که ادعا می کنن مادربوردشون Jasper هست ، موجود نیست.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عکسی چیزی از مادربرد جاسپر ندارید؟
سه چراغ حل شده یا خیر؟
دیگه مادربرد ها قبلی تولید ندارند؟

خیر هنوز هیچ خبری نشده...

خبرش متاسفانه فعلا در حد یک شایعه هست و هنوز هیچ عکسی و یا مدرکی از اونهایی که ادعا می کنن مادربوردشون Jasper هست ، موجود نیست.

آره درسته.ولی خوب قانونا از XBox 360 های تولید این ماه به بعد باید Jasper میومده... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر