انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
آقا من فردا ۳۵ سالم میشه
اصلنم احساسه پیری نمی کنم
اسم تاپیکو عوض کنید بزارید جوونایه با تجربه
حسمم به هیچ وجه به گیم عوض نشده هنوزم واسه بازیا شدیدا هایپ می شم
فقط یکم از لحاظ زمانی وقت کم میارم واسه بازی دیگه نمیشه مثله قبل بشینم تا صبح بازی کنم البته زیادی جو بگیرتم میشنم ولی فرداش دهنم سرویس میشه

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
456
من عکس رو پروفایلت یا به قول تم قدیم همین بازی سنتر آواتارت ، نگاه می‌کنم همیشه یه چیزی مرتبط با ماتریکس می‌ذاری
معلومه عشق ماتریکس داری

از همه اینا و ماتریکس بهتر فیلم طبقه سیزدهم بود
خیلی به زبان ساده تر و کاملتر همه چی گفت

View attachment 322801

یه قسمت خیلی خوب دیگشم این خطش بود که گفت: تو چطور میتونی منو دوست داشته باشی؟ من حتی واقعی نیستم…
◼️معنیش این نیست که همه چیز پوچه و یک توهم ابدی و بینهایته! خیلی چیزای مفهوم دار در زندگی وجود داره که از لحاظ ریاضی و فیزیک و مادی ممکنه "هیچ" فرضش کنیم اما میتونه خیلی حقیقی تر و ماندگارتر باشه. مثل انرژی محبت. ما معمولاً برعکس فکر میکنیم دنیای موقتی رو اصل قرار میدیم درصورتی که اجداد ما همیشه #مایا صداش کردن.
◼️ ممکنه هرگز حقیقت نهایی رو نشناسیم اما این فیلم بینش فلسفی بزرگی رو ارائه میده که چگونه این فضای سه بعدی به اصطلاح "واقعیت" ما ممکنه در واقع یه شبیه سازی باشه و فقط لایه ای از واقعیت اصلی باشه نه کلش، مثل لایه های پیاز!
◼️این فیلم "طبقه سیزدهم" شبیه ترکیبی بین "ماتریکس" ترون"، "مرد آزاد" و "اینسپشن" هست.
◼️حقیقت عجیب تر از داستانه، نه؟
این فیلم و فیلمهایی که گفتی رو دیدم. این فیلم و فیلم

شهر تاریک – Dark City – ۱۹۹۸​

در یک سطح قرار میگیرن و اگر این فیلم رو ندیدی پیشنهاد میشه ببینی و صحبت هایی که کردی در این فیلم هم نمایان شده.
این نوع فیلم ها که تک هستن کلا از نظر من نمیشه اسمشو فقط فیلم گذاشت چون ایده های خیلی بزرگی رو به تصویر کشیدن که اکثر فیلم ها فاقد اون هستن.
فیلم ماتریکس نسخه یک حرفای بزرگی میزنه که در یک پست اصلا نمیشه به اون پرداخت. در پس زمینه فیلم ماتریکس وقتی کاراکترها داخل ماتریکس هستن یک فیلتر کم رنگ سبز رنگ وجود داره که استعاره از همون لایه ای هست که میگی و میخوندم دلیل این که به کاراکترها عینک دودی زدن این بوده که نمادی باشه از این که بعد از فهمیدن واقعیت چشم هاشون زمانی که داخل ماتریکس بودن فیلتر رو متوجه میشدن و با زدن عینک چشم هاشون آسیب نبینه. جای جای فیلم دارای معنی هست و در یک پست نمیشه همشو بیان کرد.
یه کانال هست کاندلس که حرفهای جالبی میزنه یه کلیپ داده بود در مورد ماتریکس اگه تونستی دور تند ببینی اطلاعات جالبی میداد:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
این فیلم و فیلمهایی که گفتی رو دیدم. این فیلم و فیلم

شهر تاریک – Dark City – ۱۹۹۸​

در یک سطح قرار میگیرن و اگر این فیلم رو ندیدی پیشنهاد میشه ببینی و صحبت هایی که کردی در این فیلم هم نمایان شده.
این نوع فیلم ها که تک هستن کلا از نظر من نمیشه اسمشو فقط فیلم گذاشت چون ایده های خیلی بزرگی رو به تصویر کشیدن که اکثر فیلم ها فاقد اون هستن.
فیلم ماتریکس نسخه یک حرفای بزرگی میزنه که در یک پست اصلا نمیشه به اون پرداخت. در پس زمینه فیلم ماتریکس وقتی کاراکترها داخل ماتریکس هستن یک فیلتر کم رنگ سبز رنگ وجود داره که استعاره از همون لایه ای هست که میگی و میخوندم دلیل این که به کاراکترها عینک دودی زدن این بوده که نمادی باشه از این که بعد از فهمیدن واقعیت چشم هاشون زمانی که داخل ماتریکس بودن فیلتر رو متوجه میشدن و با زدن عینک چشم هاشون آسیب نبینه. جای جای فیلم دارای معنی هست و در یک پست نمیشه همشو بیان کرد.
یه کانال هست کاندلس که حرفهای جالبی میزنه یه کلیپ داده بود در مورد ماتریکس اگه تونستی دور تند ببینی اطلاعات جالبی میداد:

ندیدم این فیلمی که گفتی
فیلم sin city دیدم
فیلم عجیبی بود کلا
و‌ تاریک

ممنون از اطلاعاتی که از فیلم ماتریکس دادی

پدر همه این فیلم ها
که از همه این ها بهتره و راحتر همه چی نشون داده
They Live 1988 بود
جایی خوندم بازیگر نقش اصلی فیلم قبل از مرگش گفته بود این فیلم نبود مستند بود

Devon-Whitehead_TheyLive.jpg

11048672-1364277733824757.jpg

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,322
آقا من فردا ۳۵ سالم میشه
فقط یکم از لحاظ زمانی وقت کم میارم واسه بازی دیگه نمیشه مثله قبل بشینم تا صبح بازی کنم البته زیادی جو بگیرتم میشنم ولی فرداش دهنم سرویس میشه
اقا درست میگه 🙌
اسم تایپیک عوض کنید پیر به افراد 80 سال میگن
با تجربه های دنیای گیم قشنگتره 👍

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
پیر کجا بود؟! 🤣
البته به هر حال سالها سپری میشن و کاریش نمیشه کرد با این وجود این خود ما هستیم که تعیین میکنیم با چه کیفیتی این ایام سپری بشن. مسلما وقتی سن پایین تره با کمتر بودن بار مسوولیت و آزادتر بودن، سهم بیشتری برای بازی‌ها در دسترسه اما به هر طریق حتی بعد از ازدواج هم کم و بیش میشه دستی بر آتش داشت چه با بازی و چه مشارکت در بحثهای مرتبط با بازی ها.
من که هنوز هم گاها بازی می‌کنم. دوستان که ماشاالله جای خود دارند همه الحمدالله پرنشاط و جوان هستید. پس از زندگی تون در کنار بقیه فعالیت های روزمره لذت ببرید.
شاد و تندرست باشید در کنار عزیزانتان🌹💐
یلدای همتون هم پیشاپیش مبارک باشه💐💐💐

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
پیر کجا بود؟! 🤣
البته به هر حال سالها سپری میشن و کاریش نمیشه کرد با این وجود این خود ما هستیم که تعیین میکنیم با چه کیفیتی این ایام سپری بشن. مسلما وقتی سن پایین تره با کمتر بودن بار مسوولیت و آزادتر بودن، سهم بیشتری برای بازی‌ها در دسترسه اما به هر طریق حتی بعد از ازدواج هم کم و بیش میشه دستی بر آتش داشت چه با بازی و چه مشارکت در بحثهای مرتبط با بازی ها.
من که هنوز هم گاها بازی می‌کنم. دوستان که ماشاالله جای خود دارند همه الحمدالله پرنشاط و جوان هستید. پس از زندگی تون در کنار بقیه فعالیت های روزمره لذت ببرید.
شاد و تندرست باشید در کنار عزیزانتان🌹💐
یلدای همتون هم پیشاپیش مبارک باشه💐💐💐

View attachment Snapinsta.app_video_44827903_2790374661104691_860438249771131503_n.mp4

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
456
ندیدم این فیلمی که گفتی
فیلم sin city دیدم
فیلم عجیبی بود کلا
و‌ تاریک

ممنون از اطلاعاتی که از فیلم ماتریکس دادی

پدر همه این فیلم ها
که از همه این ها بهتره و راحتر همه چی نشون داده
They Live 1988 بود
جایی خوندم بازیگر نقش اصلی فیلم قبل از مرگش گفته بود این فیلم نبود مستند بود

Devon-Whitehead_TheyLive.jpg

11048672-1364277733824757.jpg
این فیلم رو هم دیده بودم.
انیمه انیماتریکس هم اگه ندیدی پارت رنسانس اول و پارت رنسانس دوم داره موضوع خیلی بزرگ و عجیبی رو به پیش میکشه که چجوری کار انسانها به یک جنگ آخر زمانی با هوش مصنوعی کشیده میشه. رباتی که توسط صاحبش میخواد خاموش بشه ولی به ناگاه به خودآگاهی میرسه که خاموش شدنش مساوی هست با مرگش و سر این قضیه با صاحبش مشاجره میکنه و در یک نزاع صاحبش رو به قتل میرسونه ولی در دادگاه ادعا میکنه که داشته در برابر صاحبش دفاع از خود میکرده ولی دادگاه ادعاهایش رو رد میکنه و دستور به نابودیش میده... ادامه رو اسپویل نمیکنم که اگه خواستی ببینی.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
این فیلم رو هم دیده بودم.
انیمه انیماتریکس هم اگه ندیدی پارت رنسانس اول و پارت رنسانس دوم داره موضوع خیلی بزرگ و عجیبی رو به پیش میکشه که چجوری کار انسانها به یک جنگ آخر زمانی با هوش مصنوعی کشیده میشه. رباتی که توسط صاحبش میخواد خاموش بشه ولی به ناگاه به خودآگاهی میرسه که خاموش شدنش مساوی هست با مرگش و سر این قضیه با صاحبش مشاجره میکنه و در یک نزاع صاحبش رو به قتل میرسونه ولی در دادگاه ادعا میکنه که داشته در برابر صاحبش دفاع از خود میکرده ولی دادگاه ادعاهایش رو رد میکنه و دستور به نابودیش میده... ادامه رو اسپویل نمیکنم که اگه خواستی ببینی.

از اون ترسناک‌تر آینده ما تو اینجاست

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
456
از اون ترسناک‌تر آینده ما تو اینجاست
این پست یکم ناله هست ولی به نظرم واقعیه
من سعی میکنم زیاد خودمو درگیر گذشته و آینده نکنم ولی به این معتقدم اگه زمان حال کسی خوب نباشه باید از هر راهی که هست عوضش کنه. مهاجرت 100 درصد روی من تاثیر میزاره ولی چون فعلا تحت موقعیتی هستم که امکانش رو ندارم سعی میکنم با گیم و سرگرمی و فیلم و سریال و یه سری چیزهای دیگه کارهایی که گذر وقت رو حس نکنم زمان حال رو یه ذره بهتر کنم. شاید اگه نتونم تا 5 سال آینده مهاجرت کنم به خاطر فرسودگی که برای بدن اتفاق میفته برای همیشه گزینه ش حذف بشه.
غربی ها یه چیزی رو به درستی فهمیدن اونم اینه که میگن روال عادی زندگی به خودی خود زجرآور هست یعنی مثلا اگه انسان رو در راحت ترین شرایط هم قرار بدیم باز چیزهایی هست که باعث خرد شدن و زجر کشیدن این انسان میشه مثلا فوت عزیزان. برای همین اونا تصمیم گرفتن به جای گذاشتن سنگ جلوی پای مردمشون با قوانین درست این زندگی رو واسه مردمشون راحت تر کنن تا بلکه این زندگی زجرآور اندکی راحت تر بگذره.
اصولا به نتیجه رسیدن که حتی "خود خدا هم نمیتونه تحمل زندگی سخت و زجر آور روی کره زمین رو بکنه" چه انتظار از انسانی که بود و نبودش به یه دم و بازدم بنده.

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
آقا من فردا ۳۵ سالم میشه
من سی و نه سالمه و همینطورم. سنت که میره بالا کلا یک جا درونی استپ میشه و حس نمیکنی سنت میره بالا فقط جسمی سنت میره بالا و فقط هم جوونا حس میکنند که تو پیری وگرنه هم سن های خودت و بزرگتر از خودت مثل خودتن!:D من هنوز هایپ میشم از بازی ها با اینکه وقت نمیکنم خیلی ولی بازهم آدم نمیشم و بازی میخرم! امروز واسه خودم سوپرماریو واندر و سوپرماریو آر پی جی رو خریدم بشینم بازی کنم:>:>

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
من سی و نه سالمه و همینطورم. سنت که میره بالا کلا یک جا درونی استپ میشه و حس نمیکنی سنت میره بالا فقط جسمی سنت میره بالا و فقط هم جوونا حس میکنند که تو پیری وگرنه هم سن های خودت و بزرگتر از خودت مثل خودتن!:D من هنوز هایپ میشم از بازی ها با اینکه وقت نمیکنم خیلی ولی بازهم آدم نمیشم و بازی میخرم! امروز واسه خودم سوپرماریو واندر و سوپرماریو آر پی جی رو خریدم بشینم بازی کنم:>:>

پس از قشر پولداری دیگه می‌دونی بازی سوئیچ چقدر گرونه 😌
باید حقوق یک ماهتو بدی تا دو تا بازی سوئیچ مثلاً به فرض محال بخری 🤭

آخرین ویرایش:

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
پس از قشر پولداری دیگه می‌دونی بازی سوئیچ چقدر گرونه 😌
باید حقوق یک ماهتو بدی تا دو تا بازی سوئیچ مثلاً به فرض محال بخری 🤭
نه بابا! اتفاقا جایی که زندگی میکنم من زیر متوسط محسوب میشم بس که همه پولدارند! اینم ولخرجی بود و قسمتیش از کیسه خلیفه بود هدیه کریسمس سرکار کارت هدیه دادند منم تبدیل به بازی کردمش بقیه اش هم خودم دادم.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
نه بابا! اتفاقا جایی که زندگی میکنم من زیر متوسط محسوب میشم بس که همه پولدارند! اینم ولخرجی بود و قسمتیش از کیسه خلیفه بود هدیه کریسمس سرکار کارت هدیه دادند منم تبدیل به بازی کردمش بقیه اش هم خودم دادم.

بازم حالا خوبه که داری از زندگی لذت می‌بری
خوشبختی همیناست دیگه
خوشبختی پکیج بزرگ که یهو سورپرایز کنم بهت بدن خوشبختی توش باشه نیست
خوشبختی یعنی لحظات کوچیک و شیرینی که می‌سازی خودت و اینا در کنار هم قرار می‌گیرن برای سال‌های متمادی ، مجموعش با هم میشه خوشبختی

ما که اینجا خیلی‌هامون هیچی نشدیم
تو فکر مهاجرتیم
اونجا هم خیلی هامون هیچی نمی‌شیم
دو سر باخت یا سوخت شاید بشیم 😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر