انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
نمایشگاه Capcom 1997 عنوان street fighter ..ps1.. sega saturn:x
<iframe src="" width="640" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" allowfullscreen></iframe>
<iframe src="" width="640" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" allowfullscreen></iframe>

Vault

کاربر سایت
Apr 12, 2023
39
درسته پیر شدیم اما هنوز کلی امید و آرزو داریم دلمون جونه گیمر جماعت اگه مشکلات نداشته باشه هیچ وقت روحش پیر نمیشه.

پتانسیل خیلی بالایی بین گیمرهای قدیمی هست انگار حس و حالی که بوده بین همه ما مشترک بوده و واقعا حیفه اگه این تجربیات کم رنگ بشه و از بین بره. به عنوان کسی که از قدیم تو زمینه بازی سازی هم فعالیت داشته میخوام مقالاتی تهیه کنم که تمام یا بخشی از اون حس هایی که داشتیم رو دوباره بررسی و زنده کنه و نتایج نهایی تو هر بخش رو به صورت سکانس هایی از بازیی نمایش بده. واقعا حس هارو میشه دوباره زنده کرد؟ میخوام جواب این سوال رو پیدا کنیم.

اگه تمایل دارید دوباره به ریشه ها برگردیم و اینبار عمیق تر همه تجربیات با ارزشمون رو بررسی کنیم و نتایجش رو هم با آزمایش بسنجیم یه جوری ابراز تمایل کنید حالا با لایک این پست یا ارسال پیغام و ... چون ممکنه مقالات و بررسی ها خصوصی بین پیرهای دنیای گیم باشه ممکن هم هست عمومی باشه.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
انحصاری پلی استیشن سال 2006 ساخته 505Games؛ اکشن/ادونچر جذابی بود، یادمه خیلی هم غمگین و از دو ساید و دو کاراکتر داستان روایت می شد که تو چند نقطه اتفاقات مشابه رو از زاویه هر کدوم می دیدیم:

ریلیز 1998 که مطمئنم همه میشناسیدش و خیلی خفن بود به نظر خودم یجورایی برای ساخت هیتمن که 2 سال بعدش اومد ازش الهاماتی گرفتن:

ریلیز 2003 یکسال بعد از اولین نسخه اسپلینتر سل......فکر می کنم تصاویر گویاست :D اولین بازی PS2 بود برام و خودم خیلی باهاش خاطره دارم که مخفی کاری خوبی داشت و سخت هم بود:

خیلی قدیمی نیست و ریلیز 2009 ـه اما یکی از سوپر هیرویی های قابل قبول و فان بود اون زمان که چند ماه بعدش Arkham Asylum اومد و با تریلی از رو همه رد شد :D:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
دوستان بعد از مدتی تونستم یه ps1 کلاسیک با قیمت مناسب گیر بیارم..:pepsi:
واقعآ عجب کنسولی واسه بازیهای خودش و غیره حتی شبیه ساز ..:x هک کردنشم آسون
نمیدونم اون زمان چرا با این کنسول میانه خوبی نداشتم نگرفتم:-<
الان جاتون خالی پای medal of honor underground هستم واقعآ حال میده روش بازی کنی..رنگ بوی قدیم میده:x

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
464
دوستان بعد از مدتی تونستم یه ps1 کلاسیک با قیمت مناسب گیر بیارم..:pepsi:
واقعآ عجب کنسولی واسه بازیهای خودش و غیره حتی شبیه ساز ..:x هک کردنشم آسون
نمیدونم اون زمان چرا با این کنسول میانه خوبی نداشتم نگرفتم:-<
الان جاتون خالی پای medal of honor underground هستم واقعآ حال میده روش بازی کنی..رنگ بوی قدیم میده:x
حس و حالی که با خوده کنسول اصلی بازی کنی متفاوت و قشنگه، ولی الان با شبیه ساز رو پی سی بازی های ps1 خیلی قشنگ تر از خوده کنسول اجرا میشن.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
درسته پیر شدیم اما هنوز کلی امید و آرزو داریم دلمون جونه گیمر جماعت اگه مشکلات نداشته باشه هیچ وقت روحش پیر نمیشه.

پتانسیل خیلی بالایی بین گیمرهای قدیمی هست انگار حس و حالی که بوده بین همه ما مشترک بوده و واقعا حیفه اگه این تجربیات کم رنگ بشه و از بین بره. به عنوان کسی که از قدیم تو زمینه بازی سازی هم فعالیت داشته میخوام مقالاتی تهیه کنم که تمام یا بخشی از اون حس هایی که داشتیم رو دوباره بررسی و زنده کنه و نتایج نهایی تو هر بخش رو به صورت سکانس هایی از بازیی نمایش بده. واقعا حس هارو میشه دوباره زنده کرد؟ میخوام جواب این سوال رو پیدا کنیم.

اگه تمایل دارید دوباره به ریشه ها برگردیم و اینبار عمیق تر همه تجربیات با ارزشمون رو بررسی کنیم و نتایجش رو هم با آزمایش بسنجیم یه جوری ابراز تمایل کنید حالا با لایک این پست یا ارسال پیغام و ... چون ممکنه مقالات و بررسی ها خصوصی بین پیرهای دنیای گیم باشه ممکن هم هست عمومی باشه.
داشتم فکر میکردم اگه بشه یجورایی یسری گردهم آییهای ویژه گیمرهای قدیمی ، یجورایی فستیوال مانند رو هر از گاهی برگزار کرد میتونست ایده جالب و قطعا در ایران نو باشه !

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
حس و حالی که با خوده کنسول اصلی بازی کنی متفاوت و قشنگه، ولی الان با شبیه ساز رو پی سی بازی های ps1 خیلی قشنگ تر از خوده کنسول اجرا میشن.
کاملا هم عقیده ام. واقعا به لطف شبیه سازها تجربه بازی‌های قدیمی شیرین تر میشه.
Screenshot_20230724-110759_Samsung Internet.jpg

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
زمان ps2 یه بازی بود والیبال ساحلی، نمیدونم چند نفر بازیش کردید ولی این بازی جای فوتبال رو واسه ما گرفت و بالای ۱۰۰۰ ساعت با رفقا از دو نفری تا چهار نفری بازیش میکردیم.
یکی از بهترین انیمیشن های ممکن رو داشت به زمان خودش.
هر غیر گیمری یادمه وقتی میدید محو بازی میشد.
خیلی خوب بود.

Screenshot_20230724-163845~2.png

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
زمان ps2 یه بازی بود والیبال ساحلی، نمیدونم چند نفر بازیش کردید ولی این بازی جای فوتبال رو واسه ما گرفت و بالای ۱۰۰۰ ساعت با رفقا از دو نفری تا چهار نفری بازیش میکردیم.
خیلی خوب بود.

View attachment 302310
آره این رو بازی کردم اما بهترین نسخه والیبال ساحلی به اتفاق نظر خیلی ها همون نسخه گیم کیوب هستش و فوق العاده عالی کار شده.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,570
خیلی خوب بود.

View attachment 302310
داغ دلمو تازه کردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر