انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,281

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
514
ساند ترکهای عنوان Super Volleyball سگا :x :x :x مخصوصآ ترک 1 و 3 خیلی بیاد موندنی
<iframe src="" width="500" height="60" frameborder="0" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" allowfullscreen></iframe>
یاد اون ضربات قدرتی‌ش به‌خیر. عقل‌مون قد نمی‌داد، همۀ دکمه‌ها رو با هم فشار می‌دادیم تا شاید قدرت‌ش منتقل بشه و ضربۀ قدرتی بزنه :D چقدر دسته به فنا می‌رفت.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
یاد اون ضربات قدرتی‌ش به‌خیر. عقل‌مون قد نمی‌داد، همۀ دکمه‌ها رو با هم فشار می‌دادیم تا شاید قدرت‌ش منتقل بشه و ضربۀ قدرتی بزنه :D چقدر دسته به فنا می‌رفت.
اون زمان کلی باداداشم دو نفره بازیش انجام میدادیم ولی همه ضرباتش شانسی میزدیم کی فکر حملات ترکیبی بود:D

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
467
اون دسته ار دوستانی که موضع مشخصی در قبال EA گرفتن بیشتر مراقب کارای کارکنان نا محسوس کمپانی باشن.
ماشینم پارک بود جایی، برگشتم دیدم سپر عقب از یه طرف از جا در اومده. معلوم بود زدن از عقب...

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
دوباره صدایه بارون تو رو یاده من میاره

آسمون ابریه امشب دلمو یادم میاره

تو که خوبی بهترینی کاشکی چشمامو ببینی

با نگاهت تویه چشمام همه غمهامو بگیری

بویه دریا لبه ساحل منه دلتنگ خیاله باطل

بادو بارون تویه ایوون منه بی تو منه حیرون

شبی آروم ولی گریون منه تنها دلی پر خون

آخ چقدر فاصله سخته بینه دستایه منو اون

دریا چرا پریشونی تو که همیشه آرومی

چرا دلت پر از غمه چرا شدی بیابونی

موجه نگاهت داره غم رو تویه دلم جا میکنه

عکسه ماه تویه دلت منو پریشون میکنه

بویه دریا لبه ساحل منه دلتنگ خیاله باطل

آخ چقدر فاصله سخته بینه دستایه منو اون

بویه دریا لبه ساحل

منه دلتنگ خیاله باطل

آخ چقدر فاصله سخته

بینه دستایه منو اون

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
تعریف از خود نباشه خودم رکورد دار این 007 بودم زمانهای دور:Cheesygrin: بازیش تو یک ساعت تکمیل میکردم هنوزم سیو مموری کارتش دارم واسم مونده:x
با این اوصافی که گفتی معلومه vip باز قهاری هم بودی!؟ :D :D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
به پایان رساندن تمام مراحل Contra - Shattered Soldier ps2:x.واقعآ عذاب کامل
.البته خودمم اون زمان رکورد به پایان رساند ن بازی با 9 تا جون داشتم ..یادش بخیر ..حیف الان دیگه مثل قدیم نیستم:-< ولی بازیش یه قلق خاصتی داره به دستد بیاد تمومه..

<iframe src="" width="640" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" allowfullscreen></iframe>

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
ویدیو های تفاوت شاهکار ninja strider ورژن آرکید .و سگا..:x:x

آرکید
<iframe src="" width="640" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" allowfullscreen></iframe>
سگا

saeid nooran

کاربر سایت
May 12, 2023
3
یه یادیم بکنیم از بازی ترسناک ومعمایی زیبا و دوست داشتنی warlock sega ...پای این بازی موی سرم سفید شد که تا آخرش بردم اون زمان ..قسمت قصر دراکولا ش بیاد موندنی بود.. اون زمان حدود 15 سال پیش کارتریج sega شو با یه دردسری گیر آوردم..یادش بخیر..

View attachment 81110

View attachment 81111

View attachment 81112

View attachment 81113
سلام داداش خوبی؟در مورد بازی warlock سگا چند تا سوال دارم ازت.ممنون میشم اگه کمکم کنی .از خیلی وقت پیش این مشکلات در مورد این بازی برام پیش اومده .شماره من هم 09148903978

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
عنوان Power Rangers sega mega cd ..
واقعآ زمان خودش sega cd بهترین بوده .به نظر خودم حتی از sega saturn بهتر بوده چه هزینه ای هم واسه بازیهاش کرده:x:x

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
به پایان رساندن تمام مراحل Dick Tracy sega همون کمیسر معروف :x:x:x
به همراه تریلر Dick Tracy (1990)
تریلر فیلم

بازی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر