انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
مگه گیمری سن و سال داره؟ :d
منم کمتر از 1 ماه دیگه 27 ساله میشم با اینکه دیگه کارو زندگی و دغدغه ها زیاده تو این سن، اما هنوزم گیم به عنوان یکی از اصلی ترین تفریح های زندگیم جای خودش رو داره و تا آخر عمرم خواهد داشت
اینکه از بازی های جدید زیاد لذت نمی بریم دلیل بالا رفتن سن نیست، بازی ها به شدت اشباع شدن، اکثرا شبیه به هم...
هنوزم بازی خوب اگه باشه منکه پایه ام
خلاصه اینکه من وصیت می کنم یه PC و کنسول خفن باهام خاک کنن اون دنیا حوصله ام سر نره:d

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
خوبه که هنوز سبک بازی های ما سن بالاها یکی هست؛ البته من رنج استراتژی رو هم خیلی دوست دارم
میدونی یه جورایی شرایط اجتماعی هم تاثیر میزاره تو ذهن ما که انتخاب بازی رو سخت میکنه

روزی نیست بازی های قدیمی و جدید رو هی نصب کنم یه دست بزنم بعد برم سراغ بعدی؛ ذهن و روان را گشاده رو میکنه :D

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
برو بچز قدیم و جدید تاپیک دلم بدجوری می خواد برگردم اول یه دست کشتی کج و مورتال سگا بزنم تو کلوب
بعد برم به اون دوران که رزیدنت ایول و کرش و تکن 3 میزدم هر روز و هرشب تو کلوب با دوستامون لحظه هایی که دنیا برامون هیچ ارزشی نداشتو فقط همون مکان و بازی که می کردیم همه چیز بود
به اون موقع که فیلم میکرو می گرفتیمو با عکس های روش هزار تا خیال می بافتیم تا برسیم خونه و بزاریمش تو دستگاه
به اون موقع که راه آبی آتاری روزامونو شب می کرد
اون موقع که انقد بازی می کردیم آداپتور میکرو آب میشد
هنوز بوی کنسول های نو اون موقع یادمه

من عاشق این کنسولم

02224115b47c30.jpg

• Like
Reactions: Sega_genesis

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
این تک تک جمله های شماهایی که اینجا پست میدید رو باید به رفیقم نشون بدم
یه رفیق دارم همش میگه از سنت خجالت بکش داری 20 ساله میشی پس فردا داری میری دانشگاه هنوز بازی رو ول نکردی
منم همش میگم گیم سن نمیشناسه و همیشه واسه آدم تازگی داره . خب هر کسی علاقه ای داره نمیشه که یه دفعه ای ولش کنی
یه دفعه گفتم بیا این حرفارو تو بازیسنتر بزن ببین چطور از اونجات دارت میزنن;)

• Like
Reactions: alisantori

PersiMunich

کاربر سایت
Jul 16, 2013
8
یادش بخیر تو کلوب داغ دلمو تازه کردی داداش!!!!!>>>>>>

من توی کلوب فقط فوتبال و کراش بازی می کردم ولی وقتی که این بازی های عجیبو غریب پا به بازار گذاشت کمتر می رفتم و به جایی رسید کلوب از ذهنم محو شد!:((

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
هلو خدمت همه پیرهای جدید و قدیم :d
======
هنوز دست از سر این تاپیک برنداشتین که :d
خب، خب، خب! اول از همه میخوام یه حالی به اون بالای تاپیک بدم، نظرسنجی رو عوض کنم! خودم 2تا تز تو ذهنمه، بگید با کدوم بیشتر موافقید یا خودتون اگه تزی دارید مطرح کنید!
1- حالتی که بیشترین لذت را از گیم بردید؟ 1- آنلاین 2- سینگل 3- مولتی پلیره حضوری (:-/:d) 4- کلوپ 5- گیم نت 6- فقط تماشا کردن (:d)
2- شما بعنوان والدین آینده، اجازه کشیده شدن فرزندتان را به گیم میدهید؟ 1- آری 2- خیر
======
چی شد که من 2باره به تاپیک برگشتم؟ :d یه چن روز پیش حوصله م سر رفته بود خفن، فقط منو خواهرم خونه بودیم، اکانتام هم بن شده بودن تو WoW ، دیگه هیچکاری واسه انجام دادن نداشتم، مکس پین 2 رو نصب کردم 2-3 ساعته تموم شد :d بهم خیلی حال داد ولی خب کم بود، گفتم دیگه چیکار کنم، رفتم تو انباری، همه چیرو ریختم بهم تا پیداش کردم! چیو؟ PS 1 ـه عزیزمو! از جعبش در آوردمش، وای، نمیدونید چه حس خوبی داشتم، انگار 2باره بچه شدم و بهتر از سگا ندیدم، با هزار شور و شوق وصل کردمش به تلویزیون، مونده بودم چی باهاش پلی بدم، که یه دفعه خواهرم از اتاقش اوومد بیرون، گفت: عه! اینو آوردی، آخ جون بیا یه کم با هم اون کراش رو بازی کنیم. منم از خدا خواسته، خلاصه یکی 2 ساعت کراش، یکی 2 ساعت تیکن، یکی 2 ساعت GT، خیلی حال داد بهمون! خواهرم تا حالا تو عمرش انقدر پای بازی نشسته بود که این سری نشست :d گفتم نگا کن، این لعنتی هنوز یه چی دیگست واسه ما
=======
برم چند تا از پستا هم ج بدم :d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
من وقتی این تاپیک زده شد 18 سالم بود الان 20 سالمه :D و ذره ای از علاقم به بازی کم نشده :D
:arrowd:
پس من 5 سال دیگه میام نظر بدم !!!!!!
:d
می دونم که تا آخره عمر گیمر می مونم !!!
هنوز 5 سال نشده! تازه میخوام تاپیک رو +25 کنم، پس مجبوری 5 سال دیگه باز صبر کنی >:)
خودت خواستیا! یادته که :d
به اون موقع که فیلم میکرو می گرفتیمو با عکس های روش هزار تا خیال می بافتیم تا برسیم خونه و بزاریمش تو دستگاه
یعنی آخرش بودا! یادمه من وقتی رفتم بازیه Dino Crisis 1 رو گرفتم، برگشتنی نشستم تو اتوبوس، فک کنم 2 یا 3 تا ایستگاه بعد خونمون پیاده شدم، بس که هی تو نخ کاور بازی رفته بودم :d
شاید خیلی کم کسی بتونه یه دختر گیمر درک کنه . تو ایران واسه بازی دخترها ارزشی نزاشتن . حتی اون کسایی هم که خیلی فکر میکنن درک دارن باز میگن دخترهارو چه به بازی بازی کردن یه عشقی میخواد یه روح خاصه و یه دنیای دیگست .وقتت تو بازیم فقط فقط به بازی فکر میکنم هیچی مهم نیست نه کار نه درس .تنها چیزی که باعث میشه خستگیم گرفته شه . هر موقع عصبی هستم بازی میکنم آروم میشم .وقتی میخوای بری یه بازی بخری اینقدر بد نگات میکنن که مجبوری بهونه بیاری که واسه داداش کوچیکم میخرم تا رسما آدمو مسخره نکنن. حالا جالب که من برادر کوچیک تر ندارم:))
درباره درک کردنه گیمر، که دختر پسر نداره، کلا گیمرا رو تو ایران درک نمیکنن! اما این قسمت که گفتید:
تو ایران واسه بازی دخترها ارزشی نزاشتن
1 نکته کلی اینجا هست و یک نکته جزیی :d نکته کلی اینه که تو ایران واسه بازی ارزشی قائل نیستن، که خب این درست! اما واسه بازیه دخترا؟ا... بزار اینطوری بهت بگم که اکثر دخترا (نه همشون!) واسه بازی ارزشی قائل نیستن! چراغ؟ چونکه من بر فرض مثال به دوستم میگم: "فلانی من الان نمیتونم بیام بیرون تو یه گیمی هستم، نمیتونم بیام فعلا!" طرف هم نهایتا میگه "بابا آرتاس دست بردار از این گیم، بیخیل، بیا بریم بیرون حال میده!" حالا وقتی عین همین حرفو به یه دختر میگم، (مثلا خواهرم!) جواب: "ایش! خجالت بکش از اون ریش صورتت (حالا همیشه 6 تیغما :d) چند سالته؟ راست میگن همه مردا هر چقدر هم که سن داشته باشن بازم بچه ن، اه، نیا! به جهنم!" =)) حتی ممکنه وقتی خوده شما به یکی از دوستات بگی گیمری، چندان باز خورده مثبتی ازشون نگیری... اون قسمت آخر صحبتتونم فک کنم بیشتر چون خوده شما حساس هستید رو این قضیه اینطوری فک میکنید و گرنه فک نمیکنم دیگه خریده گیم انقدر چیزه خاصی باشه! میتونی یه بار امتحان کنی، تو چشای فروشنده زل بزنی بگی واسه خودم میخوام :d بزار از حامد بپرسیم!
داش حامد، شما که الان تو قلب توپخونه هستید، اگه یه خانم بیاد تو مغازت ازت درخواست گیم کنه چیکار میکنی؟ :d
بجز اینکه شمارشو میگیری >:)
با اجازه 45 سالمه 32 ساله گیمرم
ینی هر وقت که میاین تو تاپیک، یه چیزی گـــــــــوم تو سرم صدا میده! :d

من تو طی خدمتم، با یکی از همکارا آشنا شدم، متولد 50 بود، همش فیلم میبردم واسش، یه روز بهش گفتم دیگه با چی حال میکنی آقای ایجی (فامیلیش بود) گفت با بازی. گفتم omfg چیا بازی کردی، گفت cod, nfs, bf تازه Re هم بازی کردم ولی خوشم نیومد! بعد که آمار گرفتم دیدم اووووه، این بنده خدا همش ورژن قدیمیه اینا رو بازی کرده، دیگه منم شماره جدیداشو دادم بهش دیگه کلی حال کرد، بهش چندتا بازیه دیگه هم معرفی کردم، که با کرایسیس بیشتر از همه حال کرده بود! آماره این سایت هم واسه اخبار بهش دادم که دیگه قشنگ آپدیت بشه.
در کل اگه از نگاه جامعه شناسی و تاریخ شناسی بخوایم نگاه کنیم، اصولا متولدین 45 به اینور، چون اصلا وقت نکردن که کودک درونشون رو بشناسن تو اون زمان، حالا که شرایط بهتره، بیشتر وقت دارن تا با کودک درونشون ارتباط برقرار کنن، واسه همین اکثرا بیشترین سرگرمیشون یا فیلمه یا تلویزیون و خب سینما و گیم هم که ارتباط نزدیکی با هم دارن و با کمی تحریک به سمت گیم هم کشیده میشن.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من هم سینگل دوست دارم هم مولتی
به فرزند آیندمم که ایشالا پسر باشه اجازه گیم زدن میدم . اتفاقا دوست دارم با هم بازی کنیم:d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
هنوز 5 سال نشده! تازه میخوام تاپیک رو +25 کنم، پس مجبوری 5 سال دیگه باز صبر کنی >:)
sorry من از الان تا 50 سال دیگه 20 ساله می مونم :D پس بیخودی سن تاپیک رو بالا و پایین نبر :)) >:)
خودت خواستیا! یادته که :d
I said bring it on didn't I ? :D

برای این قسمت بازی کردن دخترا می خواستم بگم راست میگن، الان اگر یه نفر از دوستام به من زنگ بزنه بگه بیا بریم بیرون بگم دارم بازی می کنم! چنان برمیگرده بهم که انگار دارم جنایت می کنم :| کلن وضعی داریم ما Female ها که از تصورات شما هم خارجه بین خودمون رو می گم :D

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
sorry من از الان تا 50 سال دیگه 20 ساله می مونم :D پس بیخودی سن تاپیک رو بالا و پایین نبر :)) >:)
I said bring it on didn't I ? :D

برای این قسمت بازی کردن دخترا می خواستم بگم راست میگن، الان اگر یه نفر از دوستام به من زنگ بزنه بگه بیا بریم بیرون بگم دارم بازی می کنم! چنان برمیگرده بهم که انگار دارم جنایت می کنم :| کلن وضعی داریم ما Female ها که از تصورات شما هم خارجه بین خودمون رو می گم :D

به خدا این وضعیت برا ما پسرا هم هست... کافیه همین حرفو به یکی از دوستام بگم، تو دلش صدتا فکر دربارمون میکنه....

هنوز که بابام حتی بعد از خرید اولین کنسولم میکرو ( حدود 15 سال پیش) باهام مشکل داره
پدر : این چیه بازی می کنی؟ هی بنگ بنگ بنگ ..... تق تق تق ..... به خدا این خشونت خوب نیست ..... منم فقط بازیمو می کنم و سعی می کنم وقتی نباشه این کارو بکنم....ولی مادرم از همون اول باهام بوده یادش به خیر حتی باهام اون موقع کع میکرو داشتم بازی هم می کرد

حالا این پدرم بود ببین دیگه دوستان چی میگن؟ البته خداروشکر دوستان اگرم بخوان چیزی بگن تو دلشون میگن ....

راستی به نظر من وقتی تو سرزمین رایانه میومدی که بازی بخری خیلی هم خوشحال می شدن همه .... می فهمیدیم که دختر هاردکور گیمر هم داریم

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
راستی برای دوستان دیگری هم که دنبال دختر گیمر هستند بزار این داستان رو بگم که من تنها کسی نباشم که دلم سوخته باشه :d :

رفته بودیم تولد یکی از دوستام که یه سال از من بزرگتره فک میکنیی خانمش براش چی گرفته بود : یک عدد xbox 360 slim 250 Gb :|

من که سر جام میخ شدم ....

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
گویا دخترهای گیمری دل پری از اطرافیانشون دارن که من نمیدونستم؛ کلا حس میکنم افراد کمی از دخترها هستن که پایه گیم باشن نمیدونم چرا؛ اما مایه خوشحالیه که هستند!:D

یادمه خیلی سالها پیش که یه کامپیوتر درپیتی داشتم اون موقع خیلی خفن بود مثلا کارت گرافیک 32 مگابایت و سی پی یو 1؛ یه بازی اومده بود سبک استراتژی با نام fate of dragon آقا اینا چینی حرف میزدن؛ شبا بابام که می اومد منو سر این بازی مسخره میکرد؛ میگفت تو باید ادا آدم چهل ساله رو دربیاری نه اینکه با اسب بری شمشیر بازی؛ بازی رو میگفت
حالا نزدیک 30 سالمه؛ اینقدری که بابام سرکوفتم شده احساس میکنم پنجاه سالمه!
ولی با جایگاه بازی که تو قلبم هست مغزم خوب کار میکنه

راستی آقا ما اگه بخواهیم این بازی استراتژی وارکرافت رو انجام بدیم باید چیکار کنیم؟
این چند وقته تو تاپیک ها خیلی اسم دوتا 2 رو میشنوم قدیما یه سر وارکرافت بازی کرده بودم
اما سالهاست بازی نکردم برا شروع چیکار کنم؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
داش حامد، شما که الان تو قلب توپخونه هستید، اگه یه خانم بیاد تو مغازت ازت درخواست گیم کنه چیکار میکنی؟ :d
خیلی راحت میگم نداریم چون اماکن بفهمه پوستم کندس:d
تا الان که کسی نیمده :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر