انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,281

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
ساعت 05:28
اردیبهشت میشم 28 ساله
نشستم وارتندر میزنم
گیم سن و سال نمیشناسه عشق و دل میخواد فقط
البته دیگه سینگل بازی نمیکنم.کلا سن میره بالا مولتی یه چیزه دیگست..مخصوصا با بتل3 و4

• Like
Reactions: Sega_genesis

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام بر همگی...
بعد از مدتها اومدم سر به تاپیک بزنم... دیدم همچنان زندگی ادامه دارد و گیم قربانی میگیرد... :d
واقعا جالب بود واسم، چندتا پست رو دیدم که میگفتن وقتی سن بره بالا میری تو کار آنلاین و مولتی... آخه فکر میکردم این اتفاق فقط واسه من افتاده :d
در نتیجه سالی پر از گیم همراه با نتی سالم و تنی سالمتر رو براتون آرزو میکنم
موفق باشید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
چند روز دیگه میشم 27 ساله خیلی هم خوشحالم هم گیمر هستم هم گیمر میمونم هم به گیمر ها تو ایران کمک میکنم به کنسول ها و بازی هایی که میخوان برسن
فقط یه چیز میمونه اونم زن گیمره اگه اونم پیدا بشه که دیگه زندگیم تکمیله :d:p

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
چند روز دیگه میشم 27 ساله خیلی هم خوشحالم هم گیمر هستم هم گیمر میمونم هم به گیمر ها تو ایران کمک میکنم به کنسول ها و بازی هایی که میخوان برسن
فقط یه چیز میمونه اونم زن گیمره اگه اونم پیدا بشه که دیگه زندگیم تکمیله :d:p
فکر کنم تمام گیمرهای سن بالای اینجا همچین آرزویی دارن :d
خداییش امکانش هم هست. این داداش ما همسرش با گیم هیچ مشکلی که نداره هیچ! تشویقش هم میکنه! :|:d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام
آهـــــاي پيرپاتالا!!! كجاييد؟ خوابيدين؟ آنلاين بازا؟!
اي بابا داريم بد بخت ميشيم... به يه نت و بازي آنلاين دلمون خوش بود واسه زندگي تو اين مملكت كه اونم دارن ميگيرن...
اين لينكي كه گذاشتمو بچه هاي همين سايت درست كردن شما هم بريد امضا كنيد... شايد راه به جايي نبريم ولي بهتر از دست رو دست گذاشتنه!!
ليـــــنك نامـــــه
پ.ن: البته... نتشونم اصلا چيزه مالي نبود ولي از هيچي بهتر بود

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
منم سال 76 با سگا شروع کردم دو سال بعدش دوران اصلی گیمری ما شروع شد از سال 78 تا اواسط 82 من با پلی وان کل دنیارو نوازش کردم بعد از اون هم یک گیمر واقعی هستم اما به شدت اون موقع نه شایدبه خاطر این باشه که پلی وان خیلی خوب بوده

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,883
نام
مهراد
سلام به همگی

یادش بخیر زمانی که این تاپیک رو با آرتاس و لئون اویل گیرل شروع کردیم ... چه خاطراتی تعریف میکردیم ... واقعا یادش بخیر

الان که سرباز هستم میفهمم زمان بچگی چه کیفی میداد بازی کردن و از این کلوپ به اون کلوپ از این بازی به اون بازی کوچ کردن ...

الان دیگه وقتی میام مرخصی به جز فیلم و سریال نگاه کردن کار دیگه ای نمیکنم ... کلا از گیم دست کشیدم ... مگر اینکه یه بازی بزرگ مثل GTA V منو به سمت خودش ببره وگرنه ...

برای همه گیمرهای عزیز که پیر شدن اما دل جوونی دارن آرزو میکنم همیشه به گیمر بودن پایبند باشن و مثل من Hall Of Famer دنیای گیم نشن.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
گفتن این حرفا برای من یعنی بازکردن صندوقچه خاطرات که خیلی هاش تلخ بوده تا شیرین . ورق زدن دفتر قطوریه که به یاد اوردن هر صفحه و هر خطش هنوز بعد از این همه سال مثل اب خوردنه با همه جزییات انگار همین الان داره اتفاق می افته ولی هضم کردن قسمتیش هنوز کار سختیه . دهه شصت با تمام بدبختیاش تموم شده بود و دهه ۷۰ رسیده بود . تازه اسم کامپیوتر افتاده بود سر زبونا . اما گرون بود . ی پنتیوم ۱۳۳ با ۶۴ مگ رم و ی هارد ۲۰ و سی دی رام تیک ۲ ایکس و ی مانیتور اطلس ۱۴ اینچ چیزی نزدیک به ۴۰۰ هزارتومن اون موقع درمیومد که پول کمی نبود . گیم برای من با مغازه مهران پنج تومنی شروع شد . ۵ تا تک تومنی میدادیم ۱ ساعت بازی میکردیم یادش بخیر . کومبات ۱ فوتبال ۹۴ شینوبی کامیکس .چه روزایی بود . بعدش میکرو گرفتم و بعد نینتندو . اونایی که اعیون بودن کومودور داشتن ی دستگاه گنده شبیه پرینتر های احد بوقی . راستی آمیگا یادتونه؟ بعد سگا اومد و پشت سرش سوپر نینتندو و نینتندو ۶۴ و بعد پلی وان . امبوما رو یادتونه ؟ :) اواخر دبیرستان بودیم که پلی ۲ اومد همزمان دریم کست هم بود . رفت و رفت و رفت تا رسید به سال ۷۹ اولین پی سی من . پنتیوم دو ۸۰۰ بعد پنتیوم ۳ و بعد ۴ و الی اخر تا به امروز که دیگه حس قدیم دیگه نیست .البته وقتی اولین کامپیوترم رو گرفتم صفر نبودم چون با کامپیوتر رفیقم پیام خیلی چیزا یاد گرفتم . ان سی . داس . ویندوز سه و یک ۹۸ میلنیوم . خدا رحمتش کنه . :( . خلاصه زمون ما یعنی بچه گیا خبری از پی اس پی و گیم بوی و پلی ۳ نبود . بچه های ۷ساله امروزی رو نگاه میکنی با پلی ۳ به دنیا اومدن ما که پیر شدیم رفت . خوش به حال اینا .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر