انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,281

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
دوست عزیز پس یه مقدار طراوت به اون تجربت اضافه کن تا بتونی تو مسابقات کشوری اول بشی ;)( اگه شده بودی نیای ضایمون کنی ها؟؟!! :d)
کشوری نداره:Dبا پیشنهاد شما زدیم تو کار طراوت:Dابوذر جان شما چند سالتونه؟؟؟؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
من 23 سالمه و میتونم به جرات بگم عمرم و وقت هزینمو تا الان گذاشتم واسه گیم
گیم یه خاصیت جالبی که داره ادمو میبره تو یه جای دیگه
اینکه فارغ از زندگی کسل کننده روز بتونی توسط یه شخصیت مجازی هر جا که دوس داری بری خیلی جالبهo:-)
من همیشه وقتی به این فکر میکنم که اگه زن بگیرم باید بازی کردن رو کم کنم کلا بیخیال زن گرفتن میشم:))

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
من 23 سالمه و میتونم به جرات بگم عمرم و وقت هزینمو تا الان گذاشتم واسه گیم
گیم یه خاصیت جالبی که داره ادمو میبره تو یه جای دیگه
اینکه فارغ از زندگی کسل کننده روز بتونی توسط یه شخصیت مجازی هر جا که دوس داری بری خیلی جالبه
بابا شما که تو بهترین دوره های گیمر بودن به سر میبری ;)
منم با نظرتون تا حدودی موافقم.... ولی همیشگی نیست! :)
من همیشه وقتی به این فکر میکنم که اگه زن بگیرم باید بازی کردن رو کم کنم کلا بیخیال زن گرفتن میشم
خوب با نظری که شما دارین باید دنبال کسی باشین که بتونه با گیمر بودن شما کنار بیاد! :d
ما تو خانوادمون یکیشون رو داریم.... 2 نفری با هم بازی میکنن ;)

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
خوب با نظری که شما دارین باید دنبال کسی باشین که بتونه با گیمر بودن شما کنار بیاد! :d
ما تو خانوادمون یکیشون رو داریم.... 2 نفری با هم بازی میکنن ;)

والا من با هر کسی آشنا شدم گیمر نبود دختر گیمر خیلی سخت گیر میاد گیرم بیاد یه سری بازیهای خاص رو بازی میکنن
دختر از یه سنی که بالاتر میرن دیگه تو فکر این چیزا نیستن
نمونش همین دوست خودم گیمر حرفه ای بود هنوزم خیلی دوس داره بازی کنه اما زنش نمیذاره:))

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
اولین بازی که تو عمرم بازی کردم سال 1367 یا 1368 بود تو شهر بازی قم ...
هواپیمای پمپ رو دستگاه آتاری که پشتش می نشستی و فرمونش رو می تابوندی
فکر کنم 4 سالم بود ...
سال بعدش بابام آتاری 2600 خرید و از اون به بعد معتاد بازی شدم
آتاری
میکرو
کمودور
سگا
پلی
و ...
الان 29 سالمه ...

درضمن لازم نیست وقتی زن بگیری بازی رو بزاری کنار چون من الان با زنم با هم بازی می کنیم مخصوصا CTR Racing و Tekken رو !!!!
چه شود !!!

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
اگه خدا قبول کنه تو اوایل دهه چهارم زندگی! ;)
یا ابرفرز:Dفسیلی هستی برا خودت:Dخدا حفظت کنه
من احساس خوف بهم دست داده اینجا همه زن و بچه دارن:-s فقط من موندم، کسی رو برام سراغ ندارید که گیمر هم باشه؟؟؟ =))

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
من کلا از 3سالگی میکرو بازی میکردم ماریو بهترین لحظاتم تو اون موقع بود .بعد 6سالم بود واقعا re2به من چسبید کم کم ps1دار شدم فقط crashبعد ps2گرفتم دیوانه sly cooperشده بودم واقعا عنوان عالی بود خیلی خلاقیت داشت .بعد 15سالم شد 360گرفتم ac1گرفتم 1بار تموم کردم دیدم واقعا داستان خوبی داره نشستم دوباره تمام کردم دیگه رسید به 7بیخیال شدم ولی بازم روزی یک memoryمیرفتم بهتر لحظه های زندگیم فقط acبود عاشق story lineبازی بودم وقتی که free runnigمیکردم به هیچی فکر نمیکردم .عاشق hiden _bladeبودم .البته reکلا حالمو گرفت .ولی leap of faithبازی جزو لذت بخش ترین لحظات زندگیم بود acبه خاطر این بازی میکنم من هنوز الطیر را فراموش نمیکنم الان 18سالمه فقط منتظر کانرم که لذت الطیر را بهم میدهد .

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام به دوستان
44 سالمه وهنوزم بازی میکنم!کارم و شغلم فقط با کامپیوتره بیشتر تری دی مکس...و واسه استراحت گیم میزنم و برام فوق العاده لذت بخشه(بیشتر انلاین)...سال 78 اولین کامپیوترم رو گرفتم روش بازیه قدیمیه ولفشتاین نصب بود..یه کلت میگرفتم المانیا از درب میامدن تو شلیک میکردم و کلی کیف میکردم...چند هفته اینجوری تو همون مکا ن اول بازی بودم دیگه نمیدونستم باید چیکار کنم فک میکردم همین جاس فقط بازی...! یه روز پسر خالم اومد بازیو نشونش دادم..نشست بازی کرد ...واومد جلوی اولین "در" زد رو اسپیس در باز شد ....!!!تازه فهمیدم بازی چیه و مرحله داره و...تا تهش هم رفتم..اصلا هم شرمنده نشدم!!!
اینم بگم که متاسفم از اینکه میانگین سن بازی تو کشورمون اینقدر پایینه بچه های 8 یا 9 ساله "جی تی ای" یا "کال او" بازی میکنن..اصلا درک نمیکنم پدر مادراشون چطور اجازه میدن.....
امیدوارم همیشه و تا جاییکه میتونیین از بازی لذت ببرین

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
سلام به دوستان
44 سالمه وهنوزم بازی میکنم!کارم و شغلم فقط با کامپیوتره بیشتر تری دی مکس...و واسه استراحت گیم میزنم و برام فوق العاده لذت بخشه(بیشتر انلاین)...سال 78 اولین کامپیوترم رو گرفتم روش بازیه قدیمیه ولفشتاین نصب بود..یه کلت میگرفتم المانیا از درب میامدن تو شلیک میکردم و کلی کیف میکردم...چند هفته اینجوری تو همون مکا ن اول بازی بودم دیگه نمیدونستم باید چیکار کنم فک میکردم همین جاس فقط بازی...! یه روز پسر خالم اومد بازیو نشونش دادم..نشست بازی کرد ...واومد جلوی اولین "در" زد رو اسپیس در باز شد ....!!!تازه فهمیدم بازی چیه و مرحله داره و...تا تهش هم رفتم..اصلا هم شرمنده نشدم!!!
اینم بگم که متاسفم از اینکه میانگین سن بازی تو کشورمون اینقدر پایینه بچه های 8 یا 9 ساله "جی تی ای" یا "کال او" بازی میکنن..اصلا درک نمیکنم پدر مادراشون چطور اجازه میدن.....
امیدوارم همیشه و تا جاییکه میتونیین از بازی لذت ببرین
من یک سوم شما سن دارم اما مثه شما از سال 78 پی سی خریدم(قبلش با کنسول بازی میکردم)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,883
نام
مهراد
به به به به

ماشا ا... به این همه بابابزرگ دنیای گیم

عزیزان شما دیگه رکورد شکستید

(لئون فاکس و آرتاس کجایین که ببینید تاپیک همچنان آپ هست) :x

دوستان عزیز همچنان ادامه بدید

مرسی

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
یه مطلبی رو باید بگم در مورد اسم تاپیک:
اصلا درک نمیکنم اینو....پیرهای گیم....23 سال....یعنی چی؟؟بفرمایید 23 سال به بالا پیر گیم میشن یعنی؟بعد من الان با 44 سال سن چی میشم؟احتمالا روح!
تو امریکا میانگین سن گیمرا 25 ساله..دقت کنین..میانگین...
متاسفانه تو کشورمون بچه های 8 یا 9 ساله همراه پفک و چیپس..گیم هم میخرن بخاطر ارزونیه ناجوانمردانه یک بازی کرک شده..ارز ش بالای یک بازی کامپیوتری بهمین خاطربسیار پایین اومده ودقیقا اینجا شده بچه بازی و بالطبع اون 23 ساله ها میشن پیر گیم!!!!..وچقد زحمت کشیدم تا به اطرافیانم که با تعجب میدیدن بازی میکنم بفهمونم گیم ارزشش از یک فیلم سینمایی فرا تره و الان صنعت بازیها از صنعت سینما بلحاظ اقتصادی بالاتره و دارن شونه به شونه هم پیش میرن و وامدار یکدیگه هستن(تکنیکال -هنری و...)
در حقیقت "گیم" یک فیلم سینمایی هستش که نقش اول اون رو شما بازی میکنی(کاملا تعاملی)مخصوصا بازیهایی با داستان جذاب و درگیر کننده.
باور بفرمایید وقتی کریسیس رو میخواستم بخرم 6000 تومن بقدری افسوس میخوردم که چرا این بازی نباید در حد ارزش خودش باشه؟من که 3D کار میکنم میفهمم ( تاحدودی! )چه زحمتی و چه هنری پایه این گیم ریختن و البته شاهکارای دیگه...وقتی بالای صد هزار یه گیم میخرین مطمئنا نوع بازیتون تغییر میکنه...نوع نگرشتون به گیم عوض میشه...و اسم این تاپیک هم دیگه این نمیشد!
ممنون به حرفام گوش کردین!
شاد باشین

• Like
Reactions: alisantori

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه مطلبی رو باید بگم در مورد اسم تاپیک:
اصلا درک نمیکنم اینو....پیرهای گیم....23 سال....یعنی چی؟؟بفرمایید 23 سال به بالا پیر گیم میشن یعنی؟بعد من الان با 44 سال سن چی میشم؟احتمالا روح!
تو امریکا میانگین سن گیمرا 25 ساله..دقت کنین..میانگین...
متاسفانه تو کشورمون بچه های 8 یا 9 ساله همراه پفک و چیپس..گیم هم میخرن بخاطر ارزونیه ناجوانمردانه یک بازی کرک شده..ارز ش بالای یک بازی کامپیوتری بهمین خاطربسیار پایین اومده ودقیقا اینجا شده بچه بازی و بالطبع اون 23 ساله ها میشن پیر گیم!!!!..وچقد زحمت کشیدم تا به اطرافیانم که با تعجب میدیدن بازی میکنم بفهمونم گیم ارزشش از یک فیلم سینمایی فرا تره و الان صنعت بازیها از صنعت سینما بلحاظ اقتصادی بالاتره و دارن شونه به شونه هم پیش میرن و وامدار یکدیگه هستن(تکنیکال -هنری و...)
در حقیقت "گیم" یک فیلم سینمایی هستش که نقش اول اون رو شما بازی میکنی(کاملا تعاملی)مخصوصا بازیهایی با داستان جذاب و درگیر کننده.
باور بفرمایید وقتی کریسیس رو میخواستم بخرم 6000 تومن بقدری افسوس میخوردم که چرا این بازی نباید در حد ارزش خودش باشه؟من که 3D کار میکنم میفهمم ( تاحدودی! )چه زحمتی و چه هنری پایه این گیم ریختن و البته شاهکارای دیگه...وقتی بالای صد هزار یه گیم میخرین مطمئنا نوع بازیتون تغییر میکنه...نوع نگرشتون به گیم عوض میشه...و اسم این تاپیک هم دیگه این نمیشد!
ممنون به حرفام گوش کردین!
شاد باشین
من فکر میکنم واژه پیر که در عنوان این تاپیک گذاشته شده با چیزی که شما فکر میکنی متفاوت باشه
این پیر به معنی فرسودگی و آخر راه بودن نیست
از اونجا که یک آدم 23/4 ساله چندین ساله با دنیای بازی در ارتباط هست ، از این پیر معنی تجربه و کارکشته بودن رو برداریم فکر میکنم صحیح تر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر