انتقاد کارگردان AC III از توجه رسانه ها به بازی های ژاپنی

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,273
نام
Мojtaba
Hutchinson_78841_screen.jpg

آقای Alex Hutchinson کارگردان هنری بازی ASSASSSI'S CREED III در صحبت هایش از بازی های ژاپنی و کسانی که آنها را نقد می کنند، انتقاد کرده است. اظهارات وی در پاسخ به این سوال مطرح شده است که چطور Nintendo قادر است یک سری بازی را در طول چند سال بدون کمترین
میزان انتقاد عرضه کند. وی در پاسخ به این سوال گفته است: "فقط نگاه کنید که چند تا از بازی های ژاپنی عرضه شده اند در حالیکه داستان شان نامفهوم بوده است. به هیچ وجه نمی شود از پای این داستان بی تفاوت گذشت اما خبرنگاران و منتقدان همیشه آن را فوق العاده قلمداد می کنند و سپس Gears of War عرضه می شود و احتمالا به بدترین داستان نویسی ممکن تبدیل می شود. با این حال من Gears of War را همیشه بالاتر از عنوانی مثل Bayonetta می دانم." Alex Hutchinson در ادامه عنوان کرده است: "من تصور می کنم گونه ای از نژادپرستی در این صنعت در حال رواج است، و بخصوص این مساله در مورد خبرنگاران وجود دارد. جایی که اشتباهات سازندگان ژاپنی بازی ها نادیده انگاشته می شود. من فکر می کنم نسبت به عملکرد آنها مهربانانه رفتار می شود." وی معتقد است که بازی ها باید بر اساس یک مقیاس ساده و مشخص مورد داوری قرار بگیرند و آن هم در پاسخ به خوب یا بد بودن داستان بازی ها خلاصه می شود.
منبع
{صفحه اصلی}

آخرین ویرایش:

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
واقعا حرف درستی زده . بازیای ژاپنی نه از نظر گیم پلی تو این چند سال اخیر پیشرفت درستو حسابی کردن . نه داستان درستو حسابی دارن ( نمونش بایونتا ) . اونوقت منتقدا میان از داستان killzone3 ایراد میگیرن . ( یعنی واقعا داستان killzone3 از بایونتا بد تر بود؟ فکر نکنم . )
در کل هیچ بازی ژاپنی درستو حسابی تو این نسل ندیدم . ( به جز سری mgs و سری ff ) .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
واقعا حرف درستی زده . بازیای ژاپنی نه از نظر گیم پلی تو این چند سال اخیر پیشرفت درستو حسابی کردن . نه داستان درستو حسابی دارن ( نمونش بایونتا ) . اونوقت منتقدا میان از داستان killzone3 ایراد میگیرن . ( یعنی واقعا داستان killzone3 از بایونتا بد تر بود؟ فکر نکنم . )
در کل هیچ بازی ژاپنی درستو حسابی تو این نسل ندیدم . ( به جز سری mgs و سری ff ) .
مگه کیلزون 3 داستانم داشت ...

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
جنازه ی بازی سازهای ژاپنی بهتر از بازی سازان اروپایی و آمریکاییه. نسل قبل که تمام شاهکارها ژاپنی بود حالا این نسل یه کم فقط یه کم غیر فعال شدند و یا اینکه نینتندو خراب کاری میکنه دلیل نمیشه بیفته گردن ژاپنی ها.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
زمانی که اینا پسته و معجون دوبل {شانار} بودن ژاپنیا داشتن بازی درست می کردن ،الآن واسه ما زبون در آوردن ؛ فشار [2] .

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نه از خودش نه از بازيش نه از حرفش خوشم نمياد.

ايشون دقيقا داره برعکس ميگه.

همش دارن در حق ژاپنيا ظلم ميکنن.

مثلا castlevania LoS رو که واقعا بازى بى نظيرى بود به نظرم کمتر از 9 نبايد بهش نمره ميدادن بعد gamespot اومده داده 7.5 :|

يا به نظرم halo 3 خيلى overrated بود و نمره هايى که بهش ميدادن از سرشم فرسخ ها زيادتر بود.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ببینید کی حرف از نژادپرستی میزنه!!!! ایشون هر داستانی رو که خودش متوجه نمیشه، فک میکنه دیگران هم مثل خودش هستن و نمیفهمند! گرچه، بعد از ژاپنی ها، ایرانی ها باهوش ترین مردم دنیا شناخته شدند(Average). دوستان یه سر به ویکیپدیا بزنید تفاوت رو احساس میکنید! اسم یه بازی غربی رو که تایپ میکنید (به زبان انگلیش) 120 صفحه توضیحات میاد واسش، اونوقت اسم یه بازی ژاپنی رو که تایپ میکنید نصف یه بازی غربی هم توضیحات واسش نیست! حتی تاریخ ریلیز بازی های غربی، واسه ژاپن زده نشده!
دوستان به این صفحه یه سری بزنید خیلی جالبه! به قسمت Notable Games خوب توجه کنید و کشور مربوطه!
List of video game developers - Wikipedia, the free encyclopedia
فشار [4] :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظر من حرفش یه جورایی درسته!!
من خودم در اکثر مواقع بازیهای غربی و داستانهاشون رو ترجیح میدم به شرقیها!!
یه جورایی غربیها بیشتر کارشون رو جدی میگیرن!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
زمانی که اینا پسته و معجون دوبل {شانار} بودن ژاپنیا داشتن بازی درست می کردن ،الآن واسه ما زبون در آوردن ؛ فشار [2] .

فشار؟ خب معلومه که فشار داره ! اصلا اگه غیر این بود طرف آدم نرمالی نبود !
وقتی شعر های جاپونی که داستاناشون حتی ارزش تف انداختن هم ندارن نادیده گرفته میشن بعد از اون طرف وقتی نوبت به بازیایی غربی میرسه تا فی خالدونشون رو مورد موشکافی اتمی قرار میدن خب معلومه که فشار میاد.
حالا خوبه اوس ممد بقال دم خونمون هم این حرف رو نزده و داریم حرف رو از کراگردان AS میشنویم...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فشار؟ خب معلومه که فشار داره ! اصلا اگه غیر این بود طرف آدم نرمالی نبود !
وقتی شعر های جاپونی که داستاناشون حتی ارزش تف انداختن هم ندارن نادیده گرفته میشن بعد از اون طرف وقتی نوبت به بازیایی غربی میرسه تا فی خالدونشون رو مورد موشکافی اتمی قرار میدن خب معلومه که فشار میاد.
حالا خوبه اوس ممد بقال دم خونمون هم این حرف رو نزده و داریم حرف رو از کراگردان AS میشنویم...
مجبورت نکردن وقتی نمیتونی داستان ها ، افسانه ها و پلات ژاپنی رو درک کنی بازی کنی که اینجوری فتوا صادر کنی واسه ما !
خوشت نمیاد میتونی بگی خوشم نمیاد و از کنارش رد شی بری ...
ویرایش : منظور توی مازیار نیست ،توی نوعی .همه اوناییی که مث تو و
Hutchinson فکر می کنن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر