انتخاب بهترین بازی های PC درسال 2011 از نظر اعضای بازی سنتر

این سومین سالی میشه که این نظر سنجی راه میندازیم البته این دفعه با سه روز تاخیر به هر حال بهترین بازی های که تو این یه سال گذشته میلادی رو PC تجربه کردید رو مشخص کنید لطفا اسپم نزنید و فقط اسم بازی ها رو بگید مهلت شرکت هم تا Dac 31

Best Action Adventure
Best Adventure
Best First-Person Shooter
Best Racing
Best Role-Playing
Best Sporting
Best
Strategy
Best Story
Best Competitive Multiplayer
Best Co-Op Game
Best Atmosphere
Most Addictive Game
Most Innovative Gameplay
Best Character
Best Graphic
Best Soundtrack
Best Platformer
Best Sports Game
Best MMO
Worst Game
Best Expansion Pack
Best Sequel
Best Original IP
The Most Disappointed Game
Best Puzzle Game
Best Shooter

Best PC Game of 2011

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
من هنوز نتونستم بتمنو بازی کنم ولی با بازی کردن اسکایریم تا الان حس خاصی بهم دست نداده
مگه اینکه در مراحل بعدی بازی خیلی قشنگ بشه!
من نمیتونم انتخاب دقیق کنم ولی Deus Ex و REVELATION واقعا بازی های فوق العاده ای بودن مخصوصا Deus Ex
البته من به رتبه های بازی کاری ندارم چون اساسین رتبه ی پایین گرفته میگم
ولی از نظر من همینطور مثل نسخه های قبلی تنوعشو از دست نداده و عالی هست

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
skyrim و bf3 بهترین بودن.بهترین puzzle هم limbo و portal 2
متاسفانه save skyrim من پاک شد و بیش از 100 شاعت gameplay به فنا رفت.فک نکنم ار اول برم.
کلا bf3 چون multi هم داره.بهترین گیم bf3.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
از نظر من
Skyrim و witcher خیلی شبیه هم بودن فقط یک سری امکانات اسکایریم داشت که ویچر نداشت
ولی از نظر من Skyrim همچین بازی فوق العاده ای نبود
یک بازی عادی
من هنوز نمیتونم به جرئت بگم چه بازی رو بهترین بازی سال میدونم
چون یک بازی که جز بهترین های جهان هست رو بازی نکردم!!!!!(بتمن)

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
hard reset رو گذاشتین ولی Saint row3 چی؟
Hard Reset یه بازی انحصاری و بسیار خوب هست Saint Row 3 یه بازی پر باگ و با مشکلات زیاد هست که اصلا در حد این لیست نیست!
در ضمن دلیل نمیشه که هر بازی که شما دوست داشتید تو این نظر سنجی باشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
Hard Reset یه بازی انحصاری و بسیار خوب هست Saint Row 3 یه بازی پر باگ و با مشکلات زیاد هست که اصلا در حد این لیست نیست!
چی؟؟؟!!!
Saints Row یکی از بهترینای سال بوده چی میگین اونقدر نمره گرفته
اگه بخواین به باگ بسنجید که همین Skyrim پر باگ هست چرا اونو از لیست بر نداشتید؟؟؟؟!!!

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
من که گفتم به اسکایریم رای دادم ولی تو بیشتر نظرسنجی ها شرکت داشته. حتی به عنوان بهترین بازی pc هم کاندید شده،
خداییش بازی بدی نبود,
با یه چیزش کخ خیلی حال کردم تو کمتر بازی ای میبینین موقع انجام ماموریت آهنگ های مناسب با اون مرحله رو میزارن؛اونم آهنگ های لایسنس دار.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
چی؟؟؟!!!
Saints Row یکی از بهترینای سال بوده چی میگین اونقدر نمره گرفته
اگه بخواین به باگ بسنجید که همین Skyrim پر باگ هست چرا اونو از لیست بر نداشتید؟؟؟؟!!!
من باگ خالی رو نگفتم جمله رو درست بخون یه بار دیگه بازی پر باگ و با مشکلات زیاد هست اما الان برات توضیح میدم
SR3 یه بازی کاملا معمولی و تقلید شده هست پر ار باگ ها رنگارنگ مخصوصا باگ های فیزیکی هست داستان اصلا نداره بعد از مدتی خسته کننده میشه افت فریم گرافیک خیلی سطحی...
در مورد Skyrim هم این بازی باگ داره درسته اما نه به اندازه SR3 همیشه نکات مثبت یه سری بازی میتونه انقدر زیاد باشه که چشم پوشی بشه از یه سری مشکلاتش Skyrim هم جزء این بازی ها هست این بازی انقدر بزرگ و کامل هست که کوچکترین توجهی به باگ هاش نمیشه و به عبارتی به چشم نمیاد البته از کسی که Skyrim یه بازی عادی خطاب میکنه انتظار هم میره SR3 یکی از بهترین های سال بدونه البته نظر شما هست و قابل احترام ولی من نظر سنجی راه انداخنم و این بازی به نظر من با این مشکلات در حد این نیست که تو این لیست باشه.

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
اکثر عناوینی که تو لیست قرار گرفتن جزو بهترینهای امسال هستن.از هیچ عنوانی به اندازه ی dirt 3 امسال لذت نبردم. فوق العاده بود که متاسفانه هیچکسی با من هم عقیده نیست.

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
اکثر عناوینی که تو لیست قرار گرفتن جزو بهترینهای امسال هستن.از هیچ عنوانی به اندازه ی dirt 3 امسال لذت نبردم. فوق العاده بود که متاسفانه هیچکسی با من هم عقیده نیست.

من هم عقیده ام تو سبک ریسینگ بی رقیبه به نظر من

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
من باگ خالی رو نگفتم جمله رو درست بخون یه بار دیگه بازی پر باگ و با مشکلات زیاد هست اما الان برات توضیح میدم
SR3 یه بازی کاملا معمولی و تقلید شده هست پر ار باگ ها رنگارنگ مخصوصا باگ های فیزیکی هست داستان اصلا نداره بعد از مدتی خسته کننده میشه افت فریم گرافیک خیلی سطحی...
در مورد Skyrim هم این بازی باگ داره درسته اما نه به اندازه SR3 همیشه نکات مثبت یه سری بازی میتونه انقدر زیاد باشه که چشم پوشی بشه از یه سری مشکلاتش Skyrim هم جزء این بازی ها هست این بازی انقدر بزرگ و کامل هست که کوچکترین توجهی به باگ هاش نمیشه و به عبارتی به چشم نمیاد البته از کسی که Skyrim یه بازی عادی خطاب میکنه انتظار هم میره SR3 یکی از بهترین های سال بدونه البته نظر شما هست و قابل احترام ولی من نظر سنجی راه انداخنم و این بازی به نظر من با این مشکلات در حد این نیست که تو این لیست باشه.
میدونم ولی هرچی باشه اونت بازی هم طرفدارای خودشو داره
مطمئن باش اگه تو لیست میبود دیگه کمه کمش 10 نفر رای میدادن بهش
اگه یک سری به اون تاپیک هایی که دوستان زدن بزنی(بهترین بازی ها از نظر سایت IGN و GAMESPOT و ...) میبینی توی بعضی چیز ها Saints row هست
ولی مثلا اساسین نیست(البته من که اساسین خیلی راضی بودم از نظر سایتا بازی خیلی تکراری بوده)
یعنی قبول نداری باید توی لیست میبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر