انتخاب برترین بازی کنسولی در نسل جدید

کدامیک برترین عنوان نسل جدید برای کنسول ها میباشد

• Assassin's Creed

رای‌ها: 9 4.7%
  • Bioshock

رای‌ها: 7 3.6%
  • Call of Duty 4

رای‌ها: 13 6.7%
  • Gears of War

رای‌ها: 37 19.2%
  • Grand Theft Auto IV

رای‌ها: 21 10.9%
  • Halo 3

• Metal Gear Solid 4

رای‌ها: 87 45.1%
  • Ninja Gaiden

• Super Mario Galaxy

رای‌ها: 2 1.0%
  • Uncharted: Drake's Fortune

رای‌ها: 3 1.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    193
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حتما بايد سه تا بهش؟ بيشتر نميشه؟
خب من به MGS4 توي نظر سنجي راي دادم و نظر اول مطمئنا همون است.
دليل هم دارم. خوشبختانه يا متاسفانه من شديدا علاقمند بازي هايي هستم كه بتونم با شخصيت يك اون ارتباط بر قرار كنم و بتونم قبول كنم كه طرف چرا داره اين كار ها رو ميكنه و... شديدا با سري بازي هاي MGS مرتبطم :biggrin1: و از كنترل و داستان بازي هم شديدا لذت ميبرم. عاشق بازي هايي هم هستم كه توش سراسر سورپرايز باشه برام كه بازم MGS4 هست! ديگه هرچي بگيم توي MGS4 برام هست.

1 : Gears of War
ميخواستم تو نظر سنجي به G.O.W راي بدم. چون اين بازي واقعا از همه نظر معكرست ولي نام MGS4 نميزاره.

2 : Devil May Cry 4
صحنه هاي سينماتيك ، كنترل محشر ، اكشن بالا ، داستان جذاب ، گرافيك مطلوب

3 : GTA IV / COD4 / Assassin's Creed
من GTA IV رو چيزي نميدونم كه سازندگان قولش رو داده بودند و به نظرم تو كل سري بازي هاي GTA سطح متوسط رو به پايين داشت و فقط سعي كرده بود با نمايش صحنه هاي سينمايي و پر هيجان بازي رو نگه داره به همين دليل با اين كه الان باز دارم بازيش ميكنم ولي سطح توقع من يكي رو به عنوان يك عنوان نسل امروزي براورده نكرد.

COD4 رو هم خيلي ازش بدم مياد :-" همه هم ديگه فكر كنم اين ماجرا رو بدونند چون اصلا گرافيك بازي در سطح بين المللي نيست ارزو به دل ما موند تو اين بازي يك تير بزنيم به يك درخت يك سانتي متر تكون بخوره! ولي عنوان از لحاظ اكشن بودن و گيم پلي سريع نابود كننده بود هنوز كه هنوز ميشينم پاش جو خاصي بهم ميده :biggrin1:

Assassin's Creed
هركي من بشناسه ميدونه ديوانه اين بازيم. روز اول كه اين بازي اعلام شد تا به امروز نشده يك تيز ، تريلر ، مصاحبه و... از اين بازي بيرون نياد كه من نخونده باشم يا دانلود نكرده باشم ، شديدا طالبشم.

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
Metal Gear Solid 4:

Gears of War: گرافیک عالی، حس در جنگ بودن واقعی، اولین بازی X360 که بازی کردم:D

quote]
دقیقا مثل من اولین بازی من گرز بود.:)من وقتی داشتم اینو بازی میکردم فکر میکردم همه بازی های360 همینقدر باحالا به خاطر همین میخواستم زود تمومش کنم برم یه بازیه دیگه بگیرم:biggrin1:ولی حالا پشیمونم:(
اما بازیهای:
1.GEARS OF WAR
2.GEARS OF WAR:biggrin1:
3.CONDMENT2

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,325
نام
ماکان
عجب لیست خفنی بود!! کاشکی میشد بیشتر انتخاب کرد!

ولی اینا لیست منن:

Metal Gear Solid 4 Guns Of The Paitroits

Super Mario Galaxy

Ninja Gaiden

البته رتبه های بعدی من اینا هستند:

Bioshock

Uncharted

Assassin's Creed

Gears Of War

آخرین ویرایش:

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
metal gear solid 3 & 4
gears of war 2
assassin`s creed
haze

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,054
نام
نیما
یه بار دیگه راجع به لیست میگم که هر کی بازی مورد نظرش توی این لیست نیست میتونه بیاد بنویسه و دقیقا مثل لیست بالا شمارش میشه ...
بیشتر از 10 تا گزینه نمیشد داشت وگرنه من تا 20 پر میکردم .

پس لطفا نیاین بگین چرا فلان بازی نیست ...

ضمنا بازیهایی که میگین باید برای کنسولهای نسل جدید مثل Wii ، PS3 و X360 باشه و تا حالا عرضه شده باشه . مثلا God of War برای PS2 بوده و قسمت سومش هم که هنوز عرضه نشده !

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
1.Metal Gear Solid 4
an awe-inspiring synthesis of dramatic storytelling and entertaining gameplay
2.Gears of War
3.GTAIV

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد

Gears of War

واقعا این بازی Rox!! ، گیم پلی گوگولی :biggrin1: به قول یکی از بچه ها بازی تپلی بود! خیلی حال داد ، مخصوصا برای من که 2 نفره رفتم تا آخرش ، چه کتک کاری هایی که سر اشتباهات من نشد:biggrin1: گیم پلی خداااااااااا ، بازی یک ثانیه هم افت نداره ، گرافیک به شدت دلچسب! صدای فوق العاده ی مارکوس ، بازی حرفه ای دو نفره (البته من که اصولا اشتباه می کردم:biggrin1:) ، لوکاست های اعصاب خورد کن و دوست داشتنی! Chainsaw! ، مراحل اعصاب خودر کن خفاشی!

Need for Speed : Most Wanted

گرافیک خوشگل ، BMW خوشگل ، Blacklist خوشگل ، و Josie Maran خوشگل! :biggrin1: ، آفتاب تــــــــوپ ، گیم پلی محشر ،پلیس بازی خیلی باحال ، لذت ترکوندن SUV و Bounty های قلمبه!، اچیومنت های قلمبه! و در نهایت آهنگهای واقعا خدا ، این بازی Bullet for My Valentine رو با آهنگ تووووووووپس Hand of Blood ـش به من معرفی کرد ، چقدر این بازی لذت بخش بود...

BulletWitch !!!

نقش اول باحال! ، دشمن های باحال ، به شدت تکراری و لذتبخش! ، خیلی حال داد این بازی واقعا لذت بردم ، گرافیکش هم بعضی جاهاش خیلی زیبا بعضی جاها نسل قبل من این بازی رو مثلا هزاران بار بیشتر از bourne قبولش دارم!

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
شاهکار بازی های نسل جدید MGS4 رو انتخواب کردم
1- MGS4 : گرافیک فوق العاده و داستان همیشه مهیج و گیم پلی عالی و بازی که همیشه خوبه و بخش چند نفره عالی چون در سری قبل این بازی بخش چند نفره به این خوبی نداشت و ...

2- COD4 : گرافیک خوب و داستان خوب و گیم پلی عالی و بازی مهیج و بخش چند نفره عالی و ...

3- Greas of war :گرافیک خوب و گیم پلی مناسب داستان و داستان ضعیف و بخش چند نفره عالی ... به دلیل این که از بقیه بازی ها بهتر بود و ....

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots
Gears of War رو حتی روی pc حوصله نکردم تمومش کنم

آخرین ویرایش:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
1.Metal Gear Solid 4:love::در تمام زمینه ها مرزهای جدیدی واسه video games:cheesygri تعریف کرد.
2.GTA IV:من یکی از فن های سری GTA هستم:biggrin1:.
3.Assassin's creed:خیلی با حال بود:biggrin1:.

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
1)شاهکار کوجیما که اصلا درش شکی نیست:love:
2)uncharted که من واقعا دیوونشم:((
3)gears of war که خوراک دونفرست;)تا 10 بار تمومش نکنی بیخیال نمیشی:cheesygri
از acحالم بهم خورد:sick:
از gta که فقط رنگ و لعاب داده بود خسته شدم:(
بیوشاکم که اصلا حالمو از هرچی بازی بود بهم زد:sick:
halo , cod هم جزو بزرگان این نسل هستن:love:

ali_j98

کاربر سایت
Aug 25, 2008
0
سلام 1-mgs4 2-uncharted 3-cod4 خوب توضیح نمیخواد همشون از 100 تا توضیح بهترن البته هر کی بازی کنه میفهمه.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
1-Gears of War: از همه لحاظ خیلی خوب (مخصوصا گیم پلی و گرافیک)
2- GTA IV: یک دنیایی جدید و واقعی با گرافیکی خوب
3- Assassins Creed: گرافیک فوق العاده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر