امتیاز شما به عناوین کلاسیک

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بازی Rad Racer

یک عنوان با دو شماره عالی و پر از خاطره از کنسول خوب NES

مراحل متنوع با فضایی خوب و داستانی زیبا باعث شد تبدیل به یکی از بهترین بازیهای من بشه :

Rad Racer 1.jpg > بازی Rad Racer 1 محصول 1987 ، 10 از 10 ( در زمان خودش بهترین و در این زمان هم یکی از بهترینها )

Rad Racer 2.jpg > بازی Rad Racer 1

Rad Racer 3.jpg > بازی Rad Racer 1

Rad Racer 4.jpg > بازی Rad Racer 2 محصول 1990 ، 9 از 10 ( ادامه ای عالی از شماره اول ، خاطره انگیز و بسیار سرگرم کننده )

Rad Racer 5.jpg > بازی Rad Racer 1

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بازی Top Gear 2 از کنسول جادویی SGEA Genesis ، دوران خودش نتونستم تا آخرش برم ولی همین چند وقت پیش تمومش کردم ، البته تموم کردنش فقط برای بالا رفتن مهارتم نسبت به قبل نبود چون قابلیت ذخیره کردن بازی در شبیه سازها خیلی کمکم کرد ! خلاصه اگه دنبال یک بازی به شدت لذت بخش و خاطره انگیز هستید این بازی و امتحان کنید و یادتون باشه این بازی برای چیزی حدود بیست و هفت سال پیشه نه همین چند سال اخیر پس جز کلمات تحسین کننده چیزی بهش نسبت ندید :

Top Gear 2 A.jpg > 10 از 10 / قابلیت شخصی سازی و بالا بردن قدرت ماشین ، مراحل متنوع و زیبا

Top Gear 2 B.jpg

Top Gear 2 C.jpg

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بازی Top Gun

یک عنوان دیگه با دو شماره عالی از کنسول و رفیق قدیمی Nintendo NES

کارتی که این بازیا روش بود اکثرا تک بازی و سنگین بودن

داستان ، صداگذاری و تنوع در مراحل

[ 10 از 10 ]

191646

1987 / KONAMI

191647

لحظات فرود در قسمت اول

191648

1989 / KONAMI

191649

لحظات فرود در قسمت دوم

Android_game

کاربر سایت
Nov 22, 2020
44
بازی

Chase H.Q. II

از کنسول

SEGA GENESIS

View attachment 193119

[ 10 از 10 / محصول 1992 ]

یکی از بهترین بازیها در سبک تعقیب و گریز / تنوع مراحل خوب / موسیقی عالی

نسخه میکرو و مستر سیستم بازی کرده بودم

نسخه سگا جنسیس ، سوپر نیننتندو ، کمودور و آمیگاشو بازی نکرده بودم

• Like
Reactions: residen

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بازی

Mickey Mousecapade

از کنسول

Nintendo NES

195930

میکی موس در اون دوران توی دنیای بازیها هم حضور داشت

یکی از اون بازیـهای خاطره انگیزش هم برای کنسول نس بود

بازی خیلی عالی نیست ولی خیلی خاطره انگیزه

[ 8 از 10 ]

sina-ranger

کاربر سایت
Mar 2, 2021
68
نام
sina-ranger
هک اند اسلش باز نداریم یعنی ...
خب بریم سراغ 2 تا از بازیها که واقعا زیبا و از لحاظ گرافیک و .... کلا بهترینن

1-سری gow(ps2)

واقعا شاهکار از لحاظ داستانی بسیار غنی و گیم پلی فوق العاده زیبا بهترین بازی حماسی عمرم معماهای سخت اما لذت بخش باس فایت های بینظیر سلاح های حماسی یونانی و... دست در دست هم داده تا شاهد یکی از بهترین بازی های ps2 والبته دنیا باشیم این بازی از نظر منتقدان نظر بسیار خوبی گرفت البته اگه نظر من رو بخواهید نسخه فارسی از دانلود 98 بخرین:Thumbsup:
اسکرین شات از نسخه زیرنویس بازی 0003.jpg 0002.jpg 0001.jpg

2-(prince of persia)

بکی از بهترین مجموعه های تاریخ بازی های هک اند اسلش واقعا در مورد این نسخه بازی بازی باید گفت یک شاهکار واقعی که برای همه پلتفرم ها منتشر شد یک 3 گانه بسیار جذاب در مورد یک شاهزاده ایرانی که در بین ما ایرانی ها بسیار محبوبه این بازی شامل یکی از انقلابی ترین گیم پلی های بازی های هک اند اسلش بود به طوری که میشد زمان را به عقب برگردانید با یک دقیقه بازی کردن عاشقش میشوید البته نسخه دوم به مراتب از نسخه اول سخت تر و اندکی ترسناک تر بود البته کمتر کسی هست که مانند من رترو گیمر باشد واین عناوین محبوب را بازی نکرده باشد . البته افرادی هم هستند که از این بازی ها خوششان نمی اید و نظرشان کاملا محترم است اگر میخواهید این عناوین را بازی کنید حتما قبل آن گیم پلی های مربوط به آن را تماشا کنید

در آخر چند اسکرین شات از سری prince of persia:

دانلود بازی prince of persia trilogy (123) برای PS2

197482
ps2-prince-of-persia-trilogy-3-em-1-dvd-patch-D_NQ_NP_921700-MLB26361644608_112017-F  | گیم نکست
197483

دانلود بازی Prince of Persia 3
Prince of Persia: The Two Thrones Available Today, ONLY on PSN! –  PlayStation.Blog
Pictures of Prince of Persia: Warrior Within 56/67
دانلود بازی Prince Of Persia HD Trilogy برای PS3 – دانلود بازی | تاپ  2دانلود,Xbox360,Psp,Ps3,Pc
Hit Games: Prince of Persia-The Two Thrones :PC Game

ممنون بابت اینکه تا اینجا همراه ما بودید

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
بازی Top Gear 2 از کنسول جادویی SGEA Genesis ، دوران خودش نتونستم تا آخرش برم ولی همین چند وقت پیش تمومش کردم ، البته تموم کردنش فقط برای بالا رفتن مهارتم نسبت به قبل نبود چون قابلیت ذخیره کردن بازی در شبیه سازها خیلی کمکم کرد ! خلاصه اگه دنبال یک بازی به شدت لذت بخش و خاطره انگیز هستید این بازی و امتحان کنید و یادتون باشه این بازی برای چیزی حدود بیست و هفت سال پیشه نه همین چند سال اخیر پس جز کلمات تحسین کننده چیزی بهش نسبت ندید :

View attachment 189797 > 10 از 10 / قابلیت شخصی سازی و بالا بردن قدرت ماشین ، مراحل متنوع و زیبا

View attachment 189798

View attachment 189799
این بازی هنوز کارتریج ش رو دارم، گریه م گرفت دوست عزیز ^:)^

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
خفن تر از خفن نگین عامو دارم بلک پلی می دم یعنی بازی هنوز بازم خفنه قابل توجه همه کاکو ها برین بیخیال نسل ۹ بشید جاش black ps2 یا رو اکس باکس اورجینال بزنید صفا کنید هنوز گرافیکش قابل قبوله نور پردازی خفن همرا با افکت های زیبا انفجاری صدای بی نطیز رو بهش اضافه کنید کمی بعد اون ور تر می رسیم به اعتیاد اور ترین قسمتش یعنی گیم پلی بی نظیرش انواع سلاح ها از اسنایپر کلت تا اتوماتیک و ...... خلاصه این بازی هنوزم ارز پلی داره اگهxbox one x هم دارین با کیفت شارپ تر و 4kبزنید حال کنید افکت انفجار رو نگاه کنید فقط این بازی نسل ششمه واقعا ادم تعجب می کنه چه طور با این حجم از جزئیات و گرافیک این قدر عالی خوب بهینه شده برا کنسول افسانهps2!!!!!!View attachment 178989View attachment 178989تنوع اسلحه ها عالیه تو نوع خودش View attachment 178990View attachment 178989View attachment 178990بازی پر هسته از زد خورد پایه اساس گیم پلی بازی شوتره از این صحنه ها زیادنView attachment 178993View attachment 178992کاور بازی نمایان یک شوتر به تمام معنا تک وخاص
واااااااااااااای. معروف ترین شوتر کنسولی ایران با اختلاف! مخصوصا رو og xbox خدا بود رفیق! به نسبت از ps2 لذت بخش تر بود (چون شوتر با og xbox حال دیگه ای داره :))

• Like
Reactions: deadkin

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
حیف که og xbox دست دوستمه، وگرنه یه بار دیگه دوست داشتم lunar دستم بگیرم همه رو جر بدم تو ninja gaiden black
197491
(البته این مال نسخه 2004 هست که با پک hurricane بهش اضافه شد، تو بلک این پیش فرض هست تو بازی)
برای من با اختلاف از blades of chaos کریتوس جذاب تره! با احترام به کریتوس! ولی نینجا گیدن هیولاست

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
واااااااااااااای. معروف ترین شوتر کنسولی ایران با اختلاف! مخصوصا رو og xbox خدا بود رفیق! به نسبت از ps2 لذت بخش تر بود (چون شوتر با og xbox حال دیگه ای داره :))
این بازی روی اکس باکس وان ایکس با رزولیشن 4kاین قدر عالی شده که گاهی وقتا باور نمی کنی که چه طور برای نسل ۶ بود ولی انصافا روی دسته اکس باکس اورجینال یه چیز دیگه بود ولی چیزی از خوبیای ps2 کم نمی کنه

• Love
Reactions: EVIL4baz

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
حیف که og xbox دست دوستمه، وگرنه یه بار دیگه دوست داشتم lunar دستم بگیرم همه رو جر بدم تو ninja gaiden black
View attachment 197491
(البته این مال نسخه 2004 هست که با پک hurricane بهش اضافه شد، تو بلک این پیش فرض هست تو بازی)
برای من با اختلاف از blades of chaos کریتوس جذاب تره! با احترام به کریتوس! ولی نینجا گیدن هیولاست
این بازی عالی بود ولی من تمامش نکردم

• Love
Reactions: EVIL4baz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر