امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
MGS 4 : 10 , Uncharted Drake's Fortune : 10 , Uncharted Among Thieves : 9.5 , Killzone 2 : 9
به نظر من Uncharted نسخه اولش در زمان انتشار به مراتب ویژگی های برتری داشت نسبت به بازی های اون دوره و یک تحول بود به نوعی.ولی نسخه بعدی انتظارات رو تا حدی برآورده کرد نه کامل.MGS هم که دیگه نیازی به تعریف نداره یک شاهکاره.Killzone2 هم در تنوع بازی آنلاین نسبت به MW چند قدم عقب ایستاده ولی در کل جلوه های بصری بازی هنوزم چشمگیره از جمله فیزیک.

آخرین ویرایش:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
MGS 4 : 10/10

واقعا این بازی شاهکاره ! کوجیما رو باید تحسین کرد با این اثر به یاد ماندنیش .

Uncharted 2 : 9.5/10

این بازی هم جزو معدود بازی هایی بود که وقتی بازی میکردم گذر زمان رو اصلا احساس نمیکردم !

همین 2 بازی کافیه که هر کسی رو به خرید PS3 تشویق کنه .

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
:biggrin1:منم دموی HR رو بازی کردم.خیلی خیلی توپه.:biggrin1:
:biggrin1:به نظر من از تمام بازی هایی که تا حالا اومده طبیعی تره.از همه لحاظ.:biggrin1:

? How Far Will You Go To Save Someone You Love
:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
Uncharted 2 : Among Thieves ====> 9.75

بازی شگفت انگیز بود . به جرات میتونم بگم 100% از شماره 1 سر تر هست .

گرافیک ===> 10

معنای واقعی کلمه ی گرافیک رو تو این بازی میشه دید . نمیدونم از کجاش بگم .

گیم پلی ====> 9.5

قسمتهای اکشنش 100 برابر شماره 1 جذابتر بود و هیچ کم و کسری ای نداشت . اما معماهای کمتر و آسونتری داشت .

داستان ====> 9.5

بدنه اصلی داستان خوب بود . اما من یکم آخراش گیج شدم . بنظرم خوب پرداخت نشده بود و تو بعضی جاها اشکالاتی داشت .

آهنگ ====> 10

محشر .

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خوب مام هوی رين رو خريديم و امتيازمم 10/10 بسيات عالی داستانی داره که بعد از 3 ساعت هنوز مرموزه!!!!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
خوب مام هوی رين رو خريديم و امتيازمم 10/10 بسيات عالی داستانی داره که بعد از 3 ساعت هنوز مرموزه!!!!!

ببخشید که دخالت میکنم ولی میخوام بدونم چه جوری بعد از فقط 3ساعت بازی کردن میتونی نمره بدی؟:confused:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ببخشید که دخالت میکنم ولی میخوام بدونم چه جوری بعد از فقط 3ساعت بازی کردن میتونی نمره بدی؟:confused:
برای اینکه ببینم فضول سنجم کار میکنه یا نه؟! :D
اين امتياز موقتيه بازيرو تموم کردم امتياز نهايی ميدم!!!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
MAG : 8.5

Massive Massive Massive ! به هیچ وجه بازی بی ایرادی نیست ، تنها جایی که نمیشه از بازی ایراد گرفت سرورهای بسیار قوی و کیفیت بالا تو بازیه ، Voice Chat خیلی خیلی با کیفیت که واقعا لذت همکاری رو دو چندان میکنه .
با اینکه بازی یک شاهکار نیست اما حرکت خیلی بزرگی در جهت پیاده کردن بازی های MMO Shooter روی کنسول هاست و قطعا عاشقان FPS و Multiplayer رو حتی تا سال ها میتونه راضی نگه داره .

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
MW2 8.5/10
داستان بسیار آبکی!
قسمت MP عالی بود. اگه Cheater اش رو کم کنند، سرورش رو زیاد کنند، بهتر میشه!:d
Special Ops هم جالب ولی سخت بود.
MAG 9/10
گرافیکش خیلی خوب بود.
طراحی مپ هاش عالی بود.
فیزیک ...؟!
تنوع اسلحه هاش بنظر من یکم کمه.
در بعضی موارد بزرگی مپ ها یکم اذیت می کنه.
در کل تا مدت ها میتونه سرگرمتون کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر