امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
Heavy Rain :
10/10
اصلی ترین دلیلم برا خرید پی اس 3 بود ...
بار اول که تمومش کردم واقعا بدترین پایانش بهم خورد ... الان دارم دور دوم هم میرم و خیلی خیلی بیشتر کیف میده و الان به عمق داستان پردازی این شاهکار دارم پی می برم.
نیازی به تعریف نیست ... یه بازی کامل نیست ولی به نظر من مثل پلیه که دنیای گیم و سینما رو به هم وصل می کنه و چون همیشه سینما رو به گیم ترجیح دادم این بازی رو همه جوره یه فوق شاهکار میدونم ... مثل فیلمیه که خودت داری بازی می کنی ...
شروع این سبک از فارنهایت بود و ادامش شاهکاری مثل هیوی رین و در آینده بیاند که هر سه بازی دارای فضایی سورئال هستن که به شخصه شدیدا چه با فیلم های اینطوری و چه با گیم که شاید نمونش در این حد به زور پیدا شه حال می کنم ...
فضاسازی و طراحی بازی بی نظیره ...
شخصیت پردازی کاراکترها خدان ... کاراکتر مورد علاقم نورمن جیدن هست ...
و به نظر من بی تردید یکی از بازی های انقلابی بود که کاملا به حقش نرسیده هنوز ...

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
Splinter Cell Trilogy HD
یعنی افتضاح ترین پورتی که دیدم تا حالا . افت فریم شدید مخصوصا تو نسخه اول بازی . باگ های افتضاح حتی طوری که مجبور میشن دوباره بازی رو لود کنین . فقط نسخه سوم خوب پورت شده بود ولی رو 720p اجرا میشد .
5/10

Ghost Recon Futur Soldier
campaign بازی خیلی زیبا بود . واقعا لذت بردم . ولی مولتی بازی فاجعه هست . گرافیک هم قابل قبول بود ولی یه جورایی انگار نسل قبل رو پولیش کشیدن
Story :6
Graphic : 5
Gameplay : 8.5
Sound : 9
Ovverall : 7

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
خوب ما هم نمره ای به این COD BLACK OPS2 می خواهیم بدهیم :d
بخش کمپین بازی بسیار خوب بود ....داستان و روایتش نسبتا به نظرم خوب بودن ...
ولی بهتر از اون بخش زامبی مود بازی هست که به تنهایی ارزش خرید بازی رو زیاد میکنه ...مخصوصا مود ترانزیت خیلی سرگرم کننده و سخت هست ...جو خیلی خوبی هم داره ...(تو این مورد از RE6 بهتره:d)
متاسفانه بخش مولتی بازی رو زیاد نتونستم باهش ارتباط برقرار کنم ...اون حالت سنگینی گیم پلی که تو مولتی بلک اپس 1 بود تو این نیست...حالا بازم میگم نظر من اینه ...
کیفیت مپهای مولتی هم زیاد خوب نیست تو بعضی هاشون حتی منی که اصلا کمپ نمیکنم مجبور به کمپ کردن میشم ....البته همشون هم اینجوری نیست...
راسی پورت بازی میتونست بهتر از اینا باشه ....:d
نمره کلی بازی 80/100

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
Metal Gear Solid 3: Snake Eater

خب بالاخره فرصت شد نسخه ی HD این بازی رو تموم کنم. اصلا انگار یه بار سنگینی از رو دوشم برداشته شد :D.
با اینکه قبلا دو بار روی PS2 تمومش کرده بودم ولی این دور خیلی بهم حال داد :D اصلی ترین دلیلش اینه که من هیچوقت نسخه ی Subsistance رو پیدا نکردم و از دوربین 3rd Pirson بی بهره مونده بودم تا همین الان :D واقعا موهبتی بود :D و گرافیک HD هم دلیل دیگه ـش.

خود بازی هم که نیاز به هیچ توضیحی نداره، همه میدونن تا چه حد خارق العاده بوده و چقدر از زمان خودش جلوتر بوده. آدم هرچی بیشتر بازی میکنه بیشتر به عظمت این بازی پی میبره.

10/10

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,004
نام
sami
یکم دیره ولی خب تازه بازی کردم
uncharted 3...................9.5\10
heavy rain........................9\10
GT 5 ................................LOL
KILL ZONE 2...................10\10

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,635
نام
محمد
Uncharted 2: Among Thieves
داستان: 9.0
گیم پلی: 10
صدا و موسیقی: 10
گرافیک: 10
نمره کل: 10
خب بازی رو برای بار دوم رفتم و حتی از دفعه اول هم بیشتر خوشم اومد :D همه چیز بازی عالیه، از گیم پلی و مبارزات بگیر تا گرافیک و موسیقی و طراحی مراحل. روایت داستانی هم خیلی خوبه و کلویی ـش هم بهتر از U3 هست :| :D این بازی در کنار U3 بهترین بازی های PS3 بودن واسه من.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
Hitman Absolution

خب بعد دوبار تمام کردن بازی رو normal و hard گفتم بیام امتیاز خودم رو بدم
بهترین بازی تو سری هیتمن هست . اولین چیزی که تو بازی چشم نوازی میکنه طراحی عالی مراحل هست . تنوع بسیار بالا هست . گرافیک بازی هم بسیار زیباس . کیفیت تسکچر ها در سطح خیلی خوبی قرار داره . اصلا افت فریم تو بازی نداریم.
بازی فریم ثابت داره تو محیط های شلوغ هم هیچ گونه افت نداره . صدا گذاری بازی هم خیلی خوبه . با یه هدست حرفه ای بازی کردم واقعا لذت بخش بود .
بخش online یا همون contract mode بازی هم جالبه. میتونید با contarct kill های که ملت ساختن بازی کنین و پوینت بگیرین . در کل جالبه این بخش .
Gameplay : 9.5
Story : 8
Graphic : 9
Sound :9
Overall :9.5

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
فيفا استريت 3/10
اسپيك اپس دلاين 7/10

Hitman : Absolution 9/8

بچه ها بهتر نيست ي دو خط هم راجب نظر شخصيتون راجب بازي بنويسيد!؟
كه به مني كه فلان بازيو بازي نكردم ي اطلاعاتي بده!!!
يكم حوصله به خرج بده تو فروم مصطفي!انقد دنبال تروفي نباش!:d

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
Hitman Absoloution 9.5/10
little big planet karting 9/10
fifa 13 9.6/10
pes2013 7.5/10 نسخه 2012 خیلی بهتر بود:dسرعتشم نسبت به 2012 بدتر شده کلا از سری pes این انتظارو نداشتم.
most wanted 6.5/10
AC III 9.5/10
fifa street 3.5/10
Angry birds Trilogy 8/10
من اینهایی که جدید بازی کردم امتیاز دادم.و Hitman که من سری قبلی هاشو رو PCرفته بودم میتونم بگم از همه سری هاش بهتر بود حتیBlood money
و واقعا تموم سبک بازی اکشن مخفی کاری توش بود مثل سری Metal Gear نامبر وانه.:x

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يكم حوصله به خرج بده تو فروم مصطفي!انقد دنبال تروفي نباش!:d
اسپيك اپس يه شوتر سوم شخص مثه سوكوم 4 هست
بازيش بشدت متوسطه و گرافيكشم خوب نيست اصلا
چك پوينت هاي بازي هم خوب تعبيه نشدن
كلا سازنده كه 2kهست سعي كرده يه ذره به گيمرها حق انتخاب بده ولي روند بازي جوري هست كه نميتونه اين عنوان رو به عنوان ناب منجر كنه
فيفا استريت هم براي كسي كه فوتبال سيموليشن ميزنه شيتي بيش نيست من برادرمم زياد سيموليشن باز نيست ولي فيفا استريت رو ديد بالا اورد:d
ضمنا بازي پدر خانده 2 هم شيتي بيش نيست ازش دوري كنيد امتياز من 2/10:d

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
اسپيك اپس يه شوتر سوم شخص مثه سوكوم 4 هست
بازيش بشدت متوسطه و گرافيكشم خوب نيست اصلا
چك پوينت هاي بازي هم خوب تعبيه نشدن
كلا سازنده كه 2kهست سعي كرده يه ذره به گيمرها حق انتخاب بده ولي روند بازي جوري هست كه نميتونه اين عنوان رو به عنوان ناب منجر كنه
فيفا استريت هم براي كسي كه فوتبال سيموليشن ميزنه شيتي بيش نيست من برادرمم زياد سيموليشن باز نيست ولي فيفا استريت رو ديد بالا اورد:d
ضمنا بازي پدر خانده 2 هم شيتي بيش نيست ازش دوري كنيد امتياز من 2/10:d

وای شدیدا باهات موافقم داداش پدرخانده 2 واقعا حال به هم زنه:-& اصلا هیچی تو بازی نیست نه داستان/نه گرافیک/نه گیم پلی حیف EAکه انتشارشو به عهده گرفت.)x

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,004
نام
sami
hitman absolution.............................9.5\10
تنها بازی بود که بعد از سالی منو واسه تموم کردنش تا ساعت 6 صبح پای تلوزیون نشوند.مراحل فوق العاده طراحی شدن.آدم کشی واقعا تو این بازی لذت بخشه:dشده یه چیزایی تو مایه های max payne.داستان بازی فوق العادست جوری داستانو تو بازی پیاده کردن که شما تا یه جورایی احساس پدر کشتگی با boss بازی پیدا میکنید.بهترین قسمت بازیم کشتن boss از میون جمعیت و شلوغی بدون این که کسی حتی متوجه حضور شما بشه هستش اگه کسی متوجه بشه که دیگه گوره خودشو کنده:d
شخصیت بازی فوق العاده خونسرد و آرومه خیلی کم صحبت میکنه و صدای دلنشینی داره.بعضی وقتا حتی خود شما هم از آرامش کاراکتر تعجب میکنید که چطوری میون اون همه خطر این قدر ریلکسه.البته صدا گذاری و موزیکای بازیم خیلی تو هیجان بازی موثره
گرافیکه بازیم فقط میتونم بگم فوق العادست.به نظر من که یه خورده فانتزیه و بعضی جاها تم بازی سیاهه مثل max payne و یا فیلم sin city گاهی اوقاتم مخصوصا مراحل توی صحراش دارای تم مایل به زرد مثل kill zone 2 هستش.در کل گرافیک با تمام بازیایی که قبلا کرده بودم فرق داره.البته مشکلاتی هم داره که بعضی چیزا رو بد طراحی کردن ولی در کل گرافیکش عالیه و همینطور انیمیشن بازی واقعا حرفه ای کارگردانی شدن
در کل این بازیرو به همه پیشنهاد میکنم
call of duty black ops 2.....................6.5\10
یه زمانی هر نسخه جدید از این بازی میومد تعریف جدیدی از گرافیک و هیجان واسه گیمرا به ارمغان میاورد ولی این نسخه بدون هیچ مقدمه چینی به نظر من آشغاله.گرافیک از بازیای روز واقعا عقبه
most wanted 2..................6\10
فقط یه نصیحت بهتون میکنم اگه ایکس باکس دارید برید horizon بازی کنید و لذت ببرید و اصلا به این نگاه نکنید.اگه ندارید برید همینو بازی کنیدو لذتشو ببرید:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر