امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
Batman Arkham Asylum

اصلا فک نمی کردم بتمن اینقدر خوب بوده باشه آخرین بتمنی که کامل بازی کرده بودم ما ps2 قسمت batman begins بود و این قسمت فوق العاده بود داستان بازی عالی بود اما این یکی ترکونده بود.
طراحی مراحل بی نظیر و منحصر بفرد و صدا گذاری واقعا حرف نداشت و تنها مشکلش بنظر من لود تکسچر بود و مقداری هم دوربین اذیت می کرد ولی گرافیک چشم نواز بازی تمام اینها پوشش می داد واقعا حقش بود که GOTY شده بود .

9/10
------------------------
The Walking Dead Ep 4

این قسمت عملا ترکوند هم هیجانی هم ترسناک .
محیط ها واقعا جالب بودن و تصمیمات حیاتی برای ادامه بازی .

9/10

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
Uncharted: Drake`s Fortune
نوکرتم ناتی داگ ... من بیشتر تو خط سینما و فیلم هستم تا گیم و محبوب ترین شخصیت سینماییم هم ایندیانا جونزه که اصلا در وصف عشق من به این شخصیت کلمات عاجزن ...
خوب شکی نیست که از سری ایندیانا جونز و مخصوصا شخصیت خود ایندیانا برای بازی و کاراکتر نیتان دریک خیلی سود جسته بودن ...
و چقدر هم این کار رو حرفه ای انجام دادن .. کلا تمش ایندیانا جونزیه در قالب گیم ...
شخصیت نیتان دریک محشره .. بعضی جاها واقعا خندیدم با کاراش و حرفاش .. بی تردید جزو 3 کاراکتر برتر این نسله و رفت جزو محبوبترین شخصیت های گیمی من ...
آدمیم که دنبال لذت بردن از بازیم و دنبال اشکال و بهانه های بنی اسرائیلی نیستم و اگه اشکالی هم ببینم زیرسبیلی برا خودم ردش می کنم تا مزه بازی از بین نره .. :D
گرافیک : 9 از 10 : کلا سال 2007 سالی انقلابی از نظر گرافیک بود .. آنچارتد هم بی تردید یکی از بهترین و دلنواز ترین گرافیک های اون موقع رو داشت. حالا درسته جنگلش به کرایسیس نمیرسه (کدوم بازی میرسه؟! :D) ولی طراحی هنریش محشر بود و خیلی زنده و لذت بخش بود .. کلا گرافیکش برا اون زمان عالی بود.
گیمپلی : 8 از 10 : گیمپلی هم خیلی عالی بود و امکانات خوبی هم داشتی فقط بخش پلتفرمینگ بازی یکم آسون و بی چالش بود!
موسیقی : 8 از 10
داستان : 8 از 10 : داستان بازی هم خوب بود و طراحی و تنوع مراحلش هم عالی بودن و نمیگذاشت بازی برای گیمر یکنواخت بشه ... کلا بازی بیشتر روی گیمپلی و طراحی لوکینشها و مراحل استواره و داستان بهانه ای هستش برای اینا ... :D
در کل 8 از 10.

اینکه نمره یکم پایین دادم چون تحت تاثیر قسمت دومشم که دارم بازی می کنم و تقریبا آخراشم .. اون که دیگه روانیه بازیش ...

the darkness 2

کاربر سایت
Jul 21, 2012
39
20ازUncharted:Drakes Diseption :20 عالی
40ازRed Dead: Redemption :20 فراتر از عالی
30از20: L.A.NOIRE توپ
18از20: GTA:IV خوب
25از20: Max Payne 3 فوق العاده
17از20: Yakuza 4 معمولی
19از20: just cause 2 خیلی خوب
19از20: Dante's Inferno خیلی خوب
20از20: Mortal Kombat عالی
19از20: Infamous 2 خیلی خوب
20از20: Uncharted 2 خیلی خوب

اگه ps3 دارید پیشنهاد می کنم بازی Red Dead Redemption رو اگر ندارید حتما بگیرید بازی منید فوق العاده است.L.A.NOIRE هم خوبه.Just Cause 2 هم خیلی باحال .

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Sleeping dogs
بازيه خوبيه در كل سرگرم كننده هست ..
ولي گيم پليش بعد از ١٠-١٥ ساعت بازي ي مقدار خسته كننده و تكراري ميشه
داستان بازي هم جز نقات قوتش به شمار مياد...
اتمسفر محيط بازي (فضاسازي شهر-رفتار مردم-بارون!نور پردازي عالي) بسيار زيبا كار شده...
داستان:9
گرافيك:8
گيم پلي:8
صداگذاري و موسيقي :9
در كل من نمره هي 8/5 به اين بازي ميدم و پينهاد ميكنم حتما امتحانش كنيد....

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
دوستان عزیز بازی بتمن آرکام سیتی یک شاهکار به تمام معنا
مخصوصا نسخه گوتی با انهمه دی ال سی
بازی معما داره گرافیک داره داستان روانی داره چالش های تمام نشدنی داره و...و...
امتیز من به تمامی بخشهای این شاهکار 10/10
اگه تونستبن حتما نسخه بازی سال رو تهیه کنید
4تا دی ال سی توش دارهb-)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
كاستلواينا 7/10 همش از گاد اف وار تقليد كرده است طوري كه حتي به اهنگهاي اين سري هم رحم نكرده البته شاهد نو آوريهاي جزئي هم هستيم مانند معماها ولي تقليدها خيلي توي ذوق ميزد
بتمن اركام سيتي 8/10 بنظرمن نسخه قبلي اين بازي يك سر و گردن از اين عنوان بالاتر است

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
Assassins Creed III
بازی غیر از یک سری ایراد جزئی مثل چند تا باگ گرافیکی هیچ ایراد خاصی نداره و حتی پیشرفت های خوبی هم داشته. داستان عالی بود اما از پایانش انتظار بیشتری داشتم. اما به هر حال خوب بود. گرافیک بازی خصوصا از دید هنری عالی و بی نقص هست. کاراکتر بازی هم خیلی از اتزیو بهتره اما همچنان به الطیر نمی رسه :D
9/10
===
Call of Duty: Black Ops II
همون گیم پلی لذت بخش و سرگرم کننده ی همیشگی با یه سری نوآوری ها و تنوع عالی. داستان بازی هم بسیار خوب بود. گرافیک هم پیشرفت داشته ولی انتظار نداشته باشید Crysis 3 رو ببینید :D
تجربه کردن سالانه یک COD بر هر گیمری واجب هست (بهنام_یاکوزا :D)
10/10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر