امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
FIFA 12

خب الان حدود 6 ساعتي هست كه دارم فيفا ميزنم و هنوزم ازش خسته نشدم !! لامصب قسمت انلاينش معتاد كننده و خانمان سوز هست :d و Career مود هم كه ديگه بدتر ! بر عكس خيلي ها من فكر ميكنم سيستم دفاعي بازي عالي هست و كاملا شبيه ساز شده از روي فوتبال واقعي هست !! در حالي كه جاي هيچ شكايتي هم جود نداره چون ميتونيد در بخش تك نفره همون سيستم دفاعي قبلي سري رو بازي كنيد و فقط قسمت انلاين رو بايد با سيستم جديد بازي كنيد ! گرافيك هم احساس ميكنم جز چهره بازيكن ها تغيير زيادي نسبت fifa 11 نكرده !! موسيقي ها و صدا گذاري بازي هم مثل هر سال نابود كننده هست و همين الان ميگم بريد كل ost هاي بازي رو دانلود كنيد وگرنه بد چيزي از دست ميديد !!!! در كل تجربه بسيار فوق العاده بود بعد از دو نسخه بسيار عالي از fifa

Graphic : 8.5
Sound: 10
Game play: 9.5
Multiplayer : 10
Overall : 9.5

God Of War III

تجديد خاطره بسيار عالي داشتم با اين مرد بي اعصاب و بدون شك ميگم هيچ بازي Hack & Slash اي حتي به گرد پاش هم نميرسه و خلاصه ميكنم حرف هام رو :

انيميشن كريتوس و موسيقي بازي تو حلقم تا روده و معده !!!

Gameplay : 10
Sound : 10
Story : 8.5
Graphic : 9.5
Overall : 9.75

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
فيفا استريت:9
نينجا گايدن:6
سايلنت هيل دان پور:7
بازي هايي که جديدا تجربه کردم سه بازي بالا بودن....
دلم لک زده واسه ي بازي خيلي خيلي خيلي خووووب!!!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
large.jpg
ICO --- 40/100
هیچ چیز بازی نتونست من رو جذب خودش کنه . اینکه یه پرنسس خوشکل رو دستش رو بگیریم و پازل حل کنیم واسه من کافی نیست . کانسپت بازی خیلی عالیه ولی من کلا طرفدار بازی های معمایی نیستم . کنترل خیلی بد . دشمن های تکراری . محیط های تکراری . نبود داستان و شخصیت پردازی باعث شد این نمره رو بدم . شاید بد ترین تجربه ایی که رو Ps3 داشتم همین بازی بوده . دیگه سراغ SOC نرفتم . از نظر خیلی ها شاید بازی عالی باشه و بگن بازی داستانش خیلی خوب بود و غیرو ولی من نتونستم با بازی ارتباط بر قرار کنم . مثل این فیلم های Oscar Bait ـه خسته کننده بود .
large.jpg

God Of War 3 --- 95/100
بازی احتیاجی به تعریف نداره . از نظر گرافیکی واقعا عالی بود . صحنه های عظیم و پر جزئیات با انیمیشن های فوقولعاده . فقط کاگردانیه کات سین ها بسیار ساده و مبتدیانه بود . داستان بازی خوب بود ولی به شخصه به نظرم بهترین Gow شماره 1 ـه . باس فایت ها و اون مینی گیم های آخرش برای کشتنشون فوقولعاده تاثیر گذار و عالی بودن . گیم پلی بازی هم خیلی خوب و نرم بود . موزیک هم مثل شماره های قبلی خیلی حماسی و زیبا کار شده بود .

large.jpg

Catherine --- 90/100
هر چی از این بازی بگم کم گفتم . یه بازیه دوست داشتنی با ارزش تکرار بالا . من به هیچ وجه از بازی های پازل و یا معمایی خوشم نمیاد . مثلا 10 دقیقه هم نمیتونم پورتال بازی کنم چون از نظرم خواب آوره ولی گیم پلی این بازی و مکانیزم اون فوقولعاده جذاب کار شده . اصلا از بالا رفتن تو مراحل خسته نشدم . جدای از اون داستان و شخصیت پردازیه بازی هم خیلی خوب بود . گرافیک هنریه خیلی زیبا و موزیک خیلی خوبی هم داشت .مراحل تو Bar و تاثیر کار هایی که اونجا انجام میدادیم هم خیلی جالب بود . تو خرید این بازی شک نکنید که واقعا Unique و فوقولعاده است .

large.jpg

Resident Evil : Operation Raccon City --- 65/100
میگن تعصب تو هر چیزی نابودی میاره . از روزی که بازی معرفی شد میدونستم بازی قراره چی بشه واسه همین هیچ تعصبی نداشتم روش که هی بگم کپکام فلان . کپکام Evil 3 فلان بود و هی از این حرفا . قرار بود یه چیزی مثل Left4 Dead بسازن و ساختن . البته یه کم ضعیف تر . بازی گرافیکش بد نیست ولی عالی هم نیست . مراحی که توی شهر هست اوج کاره و خیلی خوب از آب در اومده . بازی تو بخش سینگل داستانی نداره . فقط یک سری از اتفاقاتی که قبلا تو شماره های قدیمی افتاده از یه زاویه دیگه روایت میشه که خیلی خوب کار نشده . کنترل بازی خیلی خوبه ولی بخش تیراندازیه بازی میتونست یه کم بهتر کار بشه . موزیک و صداگذاری هم زیاد جالب نبود از نظر من . کلا بخش سینگل بازی ارزش یک بار تموم کردن رو داره چون اصلا خسته کننده نیست . بخش مالتی پلیر بازی با اینکه خیلی باگ داره ولی بازم بد نیست . هر چند اعصاب خورد کنه و بالانس نیست اصلا . ولی بازی کردن با شخصیت های محبوب سری میتونه تا یه چند روزی جذاب باشه .

آخرین ویرایش:

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
God Of War Collection V1: 90/100
God Of War Collection V2: 85/100
God Of War III: 95/100
UC 1: 75/100
UC 2: 98/100
UC 3: 95/100
KillZone 2: 80/100
KillZone 3: 85/100
به شدت منتظر نسخه جدید خدای جنگ هستم.
به نظرم بهترین سری انحصاری که برای PS3 ساخته شده سری Uncharted بوده که واقعا داستانش آدم مجبور میکنه تا ته بازی رو یک روزه در بیاره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
God of War I
9.5/10

این رو توی PS2 فکر کنم 2 بار تموم کردم ولی نیاز بود که بعد از مدت ها دوباره بازی کنم ! :D
بازی خیلی خوب HD شده بود و فریم ریت هم عالی بود.
گیم پلی بازی بعد از 8 سال هنوز فوق العادست !!! یه گیم پلی عالی و اعتیادآور که آدم نمیتونه ازش دل بکنه.
پازل های بازی خیلی جالب بود.
طراحی مراحل واقعآ عالی و زیبا بود. البته یه جاهایی خسته کننده میشد ولی در کل از این نظر محشر کار کرده بودن.
از نظر دشمن ها و باس ها نسبت به دو نسخه بعدی خیلی ضعیف تر بود. QTE ها هم مشکل داشتن و بعضی جاها که باید دایره رو پشت سر هم میزدیم ، بیشتر به درد داغون کردن دسته میخورد تا QTE ! :D
گرافیک هم که زمان خودش کن فیکون بوده و جالبه که هنوز هم خیلی دلنواز و زیبا هست و آدم موقع بازی کردن حس نمیکنه که داره بازی یه نسل پیش رو انجام میده.
در کل با اینکه قبلآ 2،3 باری رفته بودم ولی باز هم به شدت حال داد و باید برم سراغ II که البته اون رو فکر کنم فقط یه بار زمان خودش بازی کرده بودم و کمتر از I توی ذهنم مونده ! :D

راستی این اضافاتش هم خیلی عالی بود ! :D توی PS2 نمیدونم دیسکم مشکل داشت یا 9 نبود که این ویدئوهای بازی پخش نمیشد و الآن برای اولین بار دیدمشون. نیاز به اسپویلر نداره ولی به هر حال شاید یکی بخواد خودش اون قسمت رو ببینه :
یه قسمت داشت که توش طراحی دشمن هایی که از بازی نهایی حذف شدن رو نشون میداد و واقعآ خنده دار و باحال بود ! :D از سایکلوپس های شبه قورباغه و کارتونی تا اسکلت هایی که به خاطر کلیشه ای بودن حذف شدن و ...
یکی از جالب ترین چیزهای این بخش مدل اولیه Kratos بوده که فقط برای امتحان و تست بازی ساخته شده بود و قیافه خیلی مسخره و جالبی داشت ! =))
یه سری طراحی ها هم بود که میگفت به خاطر کیفیت بالا و بافت های حجیم ـشون نتونستن استفاده کنن و حتی یه جایی بدون رودربایستی گفت که ایشالله توی کنسول بعدی با سخت افزار بهتر بتونیم از اینا استفاده کنیم !! :D
ولی جالب ترین نکته این بود که اول قرار بوده سایکلوپس ها توی بازی اون قسمت ... (دیگه خودتون بفهمین ! :D چیزیه که نمیشه گفت) رو هم توی بدنشون داشته باشن !! :D دیوید میگه که میخواسته همه جونورها یه حالت وحشی و طبیعی داشته باشن ، مثل باغ وحش که همه حیوونا همه جاشون معلومه ! :D ولی خب در نهایت این کار رو نکردن ! :D

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
flower
یک بازی فوق العاده عجیب غریب و البته زیبا و آرامش بخش ساخته شرکت thatgamecompany
بازی در مورد گل ها هست:d چون نمیخوام اسپویل شه فقط همین رو میگم کنترل بازی خیلی و عجیب و در عین حال باحاله:x
گرافیکش واقعا خارق العاده هست یعنی فقط باید بازی کنید تا بفهمید چه گرافیک شاهکاری داره بازی>:d< موسیقیشم خیلی خوب و آرامش بخشه
البته بازی کوتاهی هست کلا 2-3 ساعت بیشتر طول نمیکشه تموم کردنش ولی به نظرم همین زمان برای بازی این سبک کافی هست.
تنها مشکل بازی داستانش هست که خیلی ساده هست و شلید بهتره بگیم بازی هیچ داستانی نداره!
توصیه میکنم حتما بازیش کنید دوباره دم سونی گرم با این انحصاری های خوبش:x
نمره من: 8.5/10

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
Dark Souls 10/10
یه بازی تمام عیار از هر لحاظ به جز مشکل فرم ریت بازی هیچ ایرادی نمیشه گرفت گیم پلی به شدت غنی و مجذوب کنندس بازی ای که شبیه زندگی میمونه از لحاظایی چون زندگیم وقتی اشتباه میکنی راحت نمیگذره و دخلت و میاره دقیقا مثل dark souls!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
trine2
8/10
هم خیلی سخته هم اینکه نیاز به آپدیت داره برای رفع باگ توی فیزیک بازی که متاسفانه سازنده ها آپدیتی ندادن8-|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
God of War II
10/10
فوق العاده ! جدآ فوق العاده !! با اینکه قبلآ توی PS2 بازی رو تموم کرده بودم ، ولی لذتی که از انجام دوباره ـش بردم از 99% بازی های این نسل بیشتر بود.
عجب شروعی ! نمیدونم چرا توی ذهنم بود که بخش های پگاسوس اواخر بازی هست ولی همون اول کاری با اون باس جالب و پگاسوس سواری و ... میخکوب شدم ! (بازم میگم با اینکه قبلآ بازی رو انجام داده بودم)
تک تک بخش های بازی به بهترین شکل ساخته شده بود. از گیم پلی فوق العاده و داستان جالب گرفته تا موسیقی های عالی و گرافیک مافوق تصور .
زمان بازی هم طولانی تر از خیلی بازی های دیگه بود ولی خسته کننده نمیشد و هر لحظه آدم رو درگیر خودش میکرد. از پازل های واقعآ عالی تا نبردهای محشر و محیط های عظیم و جالب ، همگی باعث میشدن آدم یه لحظه احساس خستگی نکنه.
گرافیک که توی همه نسخه های GoW فک برانداز هست ولی به نظرم اگه نسبت به زمان هر نسخه در نظر بگیریم ، نسخه دوم از بقیه بهتر عمل کرده. بازی بعضی جاها یه نورپردازی ای داشت که نزدیک بود چشمم از حدقه دربیاد ! :D بازی PS2 !!! یه سری افکت های واقعآ جالب (از Orb های رنگی تا افکت های محو و غیرشفاف توی بعضی جاها) که واقعآ نمیدونم چطوری با PS2 اجراش کردن. البته HD شدن بازی هم باعث زیباتر شدنش شده ولی خب افکت ها رو که دستکاری نکردن !
یه نکته دیگه در مورد بازی این بود که رسمآ از همه پتانسیل موجود استفاده کرده بودن. یعنی چیزی که خیلی به نفع بازی شده و یه جورایی به ضرر نسخه بعدی چون تقریبآ چیزی برای نسخه بعدی نذاشتن ! :D از پگاسوس و ققنوس گرفته تا خواهران سرنوشت و بال های ایکاروس و خیلی چیزهای دیگه که توی بخش های مختلف بازی بودن و خیلی بهش تنوع داده بودن.
در کل هر سه نسخه God of War جزو بهترین بازی های عمرم هستن و هرچقدر بازیشون کنم سیر نمیشم !
اگه بخوام بهترین ویژگی هر نسخه رو در مقایسه با نسخه های دیگه بگم ، شاید این طوری باشه :
God of War : داستان
God of War II : طراحی مراحل ، تنوع ، جذابیت در تمام بازی
God of War III : باس ها ، اسلحه ها
گرافیک که توی هر 3 نسخه در زمان خودشون فوق العاده بوده ، گیم پلی هم همین طور و البته هر نسخه بهتر از نسخه های قبلی شده ، موسیقی ها هم همچنین.
اینم ترتیب این بازی ها از نظر من :
God of War II > God of War III > God of War

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,335
نام
Rashed
Uncharted 1:9/10
Uncharted 2 :10/10
Uncharted 3 :9/10
GOW:C V1: 9.5/10
GOW:CO: 9.5/10
GOW3: 10/10
Killzone 2: 8.5/10
Killzone 3: 8.5/10
GT 5: 7/10
Heavy Raine : 9.5/10
MGS 4: 10/10
MGS:C 10/10
Resistance 2 :8/10
Resistance 3 :8.5/10
بهترین بازی های PS3:
GOW3-MGS4-UN2

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
Journey : 9.5
کلا برای من یک تجربه جدید و ناب بود... موسیقی بازی بسیار زیباست و در 2 چپتر پایانی به اوج خودش میرسه...تنها ضعف بازی کوتاه بودنش هست...

Mass Effect 3 : 9.5
هر چی از این بازی بگم کم گفتم ... همه چیز بازی به بهترین شکل ممکن هستش ... تنها ضعف بازی پایانش هست

fifa Street : 8.5
به عنوان تجدید خاطره با فوتبال خیابانی یک عنوان خوب هستش...ولی ضعف دروازبانها و باگهای زیاد و کم بودن مودهای آنلاین باعث میشه بازی کمی از یک عنوان عالی فاصله بگیره... هر چند نمیشه از مود جذاب فوتسال گذشت ...

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
journey :9/5
معتقدم اين بازي هنر رو (در تمامي زمينه ها اعم از موسيقي سينما نقاشي و....) يک قدم به جلو برده

flower :9
موسيقي زيبا در کنار گيم.پلي فوق العاده ساده و در عين حال زيبا ,تصوير سازي هنرمندانه ازين بازي يک اثر هنري ساخته که بشدت روح انسان رو جلا ميده!!
هر دو بازيو به شدت پيشنهاد ميکنم...

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Hustle Kings

47.gif

Hustle Kings

10 / 9.5

به شخصه بازی بهتر از این بازی ندیدم واقعا آدم رو معتاد خودش میکنه .. یک بازی آرکید با حجم کمتر از 400 مگابایت ....

بهترین بیلیارد ــی بود که تا حالا بازی کردم

بسیار اعتیاد آور ..

فیزیک خیلی عالی کار شده هر ضربه ایی رو نمی تونید حتی با نشونه یا خط بزنید

توی ویتا هم تاچش عالی کار شده

فقط موسیقی اذیت کننده است البته توی ویتا میشه درستش کرد

گرافیک فوق العاده هم در PS3 هم در PSV ...

عالی کار شده در یک کلمه

بازی نکنید از دستتون رفته کسی خواست بازی کنه من در خدمتم

hustle-kings-ps3-screens-1.jpg

( قیمت در استور ریجن 1 هم برای PS3 هم ویتا 2 تاش با هم 10 دلار )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر