امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
فوق العاده Wow10/10Uncharted 3
خیلی عالی

داستان زیبا، خیلی بیشتر می تونستن کشش بدن ولی آرکید بود دیگه:d
9.5/10

9/10
inFAMOUS 2

inFAMOUS FOB
فوق العاده زیبا و دوست داشتنی

زیبا ...
10/10

9/10
Trine 2

Trine
خیلی خوب بود فقط AA بدی داشت.8.5Crysis

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
10/10J O U R N E Y

+ چیزی فراتر از یه بازی اگه من می تونستم GOTY رو تعیین کنم بدونه شک برا اولین بار این بازی آرکید رو GOTY می کردم ماورای تصور من بود با اینکه کوتاه بود اما خیلی بار فلسفی عمیقی داشت در عین سادگی .

- PS3©Exclusive همه باید این ابر شاهکار TGC رو تجربه کنن:d.

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
resistance fall of man
این بازی لانچ تایتل سونی3 بود یعنی همون بازی که ملت باید براش کف و خون قاطی میکردن که با کله برن سونی3 بگیرن.:d
بازی خیلی خوبی هست هرچند که شاهکار نیست(البته مال 6 سال پیشه ها!)
گرافیکش نسبت به زمان خودش و لانچ تایتل بودنش عالی هست هرچند خیلی از افکت ها رو نداره
داستانشم خیلی خوبه یه جور حالت اپیزودیک داره و خیلی آدم رو جذب میکنه
مولتی پلیر آنلاین 40 نفره هم داره(البته من امتحان نکردم!)
گیم پلیش خوبه ولی بعضی از چک پوینتاش خیلی دیر به دیر هست البته این restore نشدن سلامتی هم خیلی جالبهold school هست. ولی مشکلش اصلیش اینه که غول آخرش از بعضی غول های وسط بازی ساده تر هست و بازی یه جورایی یهویی تموم میشه به نظرم ولی کلیپ آخرش جالب هست.
خلاصه اینکه اگه برای mw3 حاضرید 100 هزار تومن بدید مطمعننا این بازی ارزش 15 هزار تومن رو داره:>
نمره من به این بازی: 8.5/10

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
Uncharted 1
گیم پلی و کارگردانی عالی ، هیجان و کشش بازی خیلی بالا هست و فقط از نظر گرافیکی از U3 کمتر هست به نظرم.
(همه عناوین PS3 یک طرف ، سری Uncharted یک طرف ، واقعا شاهکار هست این سه گانه)

نمره من :
9/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
metal gear solid 4: guns of the patriots
بازی رو چند دقیقه پیش تموم کردم.
فراتر از هرچی که فکرشو بکنید هست.خیلی خیلی زیباست این بازی طوری که دهن آدم از گفتنش عاجز میمونه.گرافیک فوق زیبا-موسیقی دلنشین-گیم پلی خیلی قوی و غول آخرهای خیلی جالب-درجات سختی متفاوت و مناسب-والبته داستان.....داستان بازی رو این طورباید گفت که به دلیل اصلی شما برای بازی کردن تبدیل میشه اینقدر که فوق العاده هست کات سینس های بعضا بیش تر از نیم ساعت تو بازی هست ولی به قدری خوب طراحی و پرداخته شدن که موقع تماشا کردنشون گذر زمان از یادتون میره .داستان بازی به قدری پیچیده هست و آدم رو درگیر میکنه که باور نکردنیه و مهم ترازاون نحوه جلو رفتن داستان هست به شخصه خودم حداقل 4 بار در طی بازی اشکم دراومد و گریه کردم اینقدر که بازی روم تاثیر گذاشت.خلاصه اینو بگم این بازی مثل الماس و یا یاقوت ویا طلای 24 عیار میمونه! اینقدر زیباست که نمیتونم چیزی بگم تنها بازی که از نظر من توی زیبایی با این بازی برابر هست خدای جنگ3 هست البته به نظرم اون هم کمی از این بازی پایینتره .در آخر به همه افرادی که بازی های اکشن و شوتر رو دوست دارن توصیه میکنم برن سراغ متال گیر4 این بازی رو همونقدر که میشه مخفی کاری بازی کرد همون اندازه هم میشه از اول تا آخرش رو اکشن رفت نوع بازی بستگی به خودتون داره.
نمره من: 10/10
I'M NO HERO, NEVER WAS, I'M JUST AN OLD KILLER HIRED TO DO A WET JOB

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Journey - 10/10
Journey تا اینجا یدک کش بهترین بازی Downloadable نسل هست .
Bravo ThatGameCopmany , Bravo
---

Shank 2 - 7/10
بخش داستانی نه چندان هیجان انگیز و کوتاه، نبود بخش Co-Op campaign !
---

آخرین ویرایش:

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
حرفی برای گفتن باقی نمی زاره !10/10Uncharted 2
یکی از بهترین بازی های انحصاری PS38.5/10
LBP II

پ.ن: کسی قیمت Journey رو میدونه ؟!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
Rango

بازی از روی انیمیشن Rango ساخته شده و به نظرم نسبت به دیگر بازیهای این سبک خیلی بازی خوبی بود.
حداقل مشکلات دوربین و گیم پلی شما رو اذیت نمیکرد.
بازی برای کودکان میتونه فوق العاده مفرح و جذاب باشه.

7 از 10

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Uncharted 3 : Drake's Deception

Uncharted_3_Boxart.jpg

اول اینکه بازی خیلی عالی بود ، هم کات سین هاش هم گان پلی ، هم ادونچر و معما ها ، داستان ، کرکترها و شخصیت پردازیشون همه در سطح عالی قرار داشتن ، اما نمیدونم چرا بازی اون جذابیت Uncharted 2 رو برام نداشت ، البته این مشکل خودمه و ربطی به بازی نداره ، از نظر تکنیکی هم بازی نسبت به نسخه قبل پیشرفت خوبی داشت و راضی کننده بود . این بار تو گیم پلی بیشتر تاکید رو نبردهای تن به تن بود و ادونچر بازی هم به نسبت بیشتر از شماره 2 بود در حالی که Uncharted 2 بیشتر از نسخه 3 روی گان پلی تاکید داشت . در کل بازی خیلی خوب و درگیرکننده و هیجان انگیز بود و اینکه در اخر امیدوارم TLOU هم مثل Uncharted به یک فرنچایز عالی تبدیل بشه .

9/10

ahmad_a

کاربر سایت
Jun 22, 2011
74
سلام به نظر من ps3و اين چندتا بازي:u1,2,3
god of war 3
heavy rain
متاسفانه heavenly storwdرو نشد بازي كنم ولي اينا رو تا اخر رفتم .بهترين بازي هاي عمرم بود .هركي اينا رو نره .نصف عمر بازيش در فا.جدي.
يه سوال دارم .اولين بازي انحصاري ps3كه قراره بياد چيه؟منظورم كدوم زودتر مياد؟lot of usهستش كه 1سال ديگه مياد؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
I Am Alive

i-am-alive-review.jpg

بازی برعکس شخصیت داستان کاملا جو مرده و خسته کننده ای داره .

+ گرافیک هنری جالب ، برخورد با مردم و هوش مصنوعی خوب بازی و صدا گذاری مناسب و نیمه open world بودن .

- کیفیت بد بعضی از تکسچرها در بعضی از مناطق . طراحی ضایع شخصیت بازی:d ، گرافیک فنی ضعیف ، انیمیشن های نچندان جالب ، تکسچر لودینگ ، پشتیبانی ضعیف شک دسته ، شارپ بودن بیش از حد ، کشش داستانی ضعیف .

امتیاز : DT بخوبی امتیاز بازی رو تعیین کرده عکس بالا گویای امتیاز :d.
6/10

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Syndicate
Story : 8
Graphic : 8.5
Sound:8.5
Gameplay:9
Multiplayer (Co-op ) : 9.5
Overall : 8.5
با وجود نمره های معمولی انتظار نداشتم انقدر ازش لذت ببرم ! Co-opـش واقعاً حرف نداره ! سراسر هیجان ! سروراش اصلاً در حد سرورای EA نیستن اما میشه راحت بازی کرد !
سیستم هک کردن مغز و Suicide و این حرفا جالب بود ! گیمپلی هم قابل قبوله ! افت فریم زیاد هست ( زیاد :d )
تنوع اسلحه ها هم خیلی خوبه ! صداگذاری اسلحه ها و شخصیت ها هم خیلی خیلی خوبه ! :d

Infamous: Festival of Blood
Gameplay : 9
Graphics : 8
Sound : 8
Story : 7.5
Overall : 8
در حد یه بازی ارکید خیلی خوب بود ! :d ارزش 10$ رو داشت

Batman: Arkham City
Gameplay : 9
Sound : 10
Story : 9.5
Graphic : 9
Overall : 9.5
در مورد این بازی چیزی نمیشه گفت :d تنها بازی متفاوتی بود که این مدت بازی کردم ! صداگذاری و موسیقیاشو تا الان توی هیچ بازی ندیدم ! مکالمه شخصیت ها عالیه !
گرافیک خوبه ! گیمپلی رو یکم روش کار میکردن بهتر میشد !
یه اَبَر بازی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر