امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Uncharted 2: Among Thieves

9.5/10

بسیار عالی و یکی از بهترین های این نسل. خوبی های بازی که زیاد بود. ایراداتش رو فقط میگم.

من انتظار داشتم یه نمه پازل هاش سختر بود. کلا بازی از نظر ادونچر اصلا سخت نبود فقط سره یه سری مراحل اکشن سخت میشد.
یه خورده برای من قابل پیشبینی بودش. یعنی من توقع داشتم با توجه به تریلر ها و نظرات گیمر ها، یه جاهایی سورپرایزم کنه اما کلا اونقدری نبود که بخوام یهو بگرخم و اینا ولی کلا خوب بود :D!
درسته که بازی هست و اینا ولی یه چیزاییش بی منطق بود. تعداد سربازها، یا سلامتیشون و اینا...

ولی کلا یکی از کاملترین بازی های این نسل بوده.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اَ يادم رفته بود همچين تاپيكي هم هست :d .

MGS 2 HD

10/10

MGS3 HD
10/10

MGS Pw

9.5 /10

پيس واكر هم بخاطر اينكه يكم باسبك اين سري فرق ميكرد البته بيشتر زمان من پاي PW ـه چون از اون دوتا جذابيت دوباره بازي كردن بيشتري داره. خلاصه كوجيما مرسي بخاطر خلق همچين دنيايي

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
خب بالاخره تونستم این عنوان قدیمی و کمیاب رو مجددا بیابم و تمومش کنم :D
Heavenly Sword
Story : 9/10
Gameplay : 7/10
Sound : 10/10
Graphic : 9/10

Overall : 8.5/10

بازی زیبایی بود . موسیقی متن بازی و صداگذاری شخصیت ها (مخصوصا ناریکو :x) واقعا عالی بود و گرافیک و داستان هم به همین ترتیب . گیم پلی بازی و طراحی مراحل از بزرگ ترین اشکالات بازی بودن که خیلی هم به چشم میومد .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
infamous1
خیلی بازی جالبی هست به خصوص ماموریت های جانبی جالبی داره البته یه سری ایراد هم داره در کل: 9/1
socom4
گرافیک معمولی رو به خوب تنوع مراحل خوب داتان نسبتا معمولی مراحل مخفی کاری باحال چند نفره نسبتا قوی: 7/10

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
Final Fantasy 13
10/10
از این کمتر نمیشد به این بازی امتیاز داد . بازیساز های غربی بیان بازی ساختن رو یاد بگیرن از تیم سازنده بازی . با این عظمتش یک دونه باگ و مشکل نداشت . یه پچ هم نداره این بازی . واقعا مرسی از سازندگانش . گرافیک بازی Wow ! ... بهترین گرافیکی تو PS3 دیده بودم تا به امروز مال این بازیه . خیلی از جاها بازی رو ول میکردم و فقط به گرافیک و محیط و مخصوصا نور پردازی عالیه بازی خیره میشدم . صدا گذاری و مخصوصا موزیک شاهکار . موزیک بازی خیلی زیباست مخصوصا تم The Promise ... گیم پلی جذاب و داستان عالی و Presentation محشر . منوی در دسترس . Save Station های دوست داشتنی و نبود سیستم مزخرف Auto Save و کلی چیز های دیگه باعث شد این بازی در کنار Bioshock جزو بهترین بازی هایی باشن که من تو این نسل بازی کردم .

Dead Nation
9/10
بازی گرافیک عالی و صداگذاری خیلی خوب و گیم پلی خیلی جذابی داشت .

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Dirt 3
Graphic : 8.5
Gameplay : 9
Multiplayer : 8.5
Sound : 9.5
Overall : 9
طراحی های محیط بسیار زیبا با صداگذاری عالی و موسیقی ها شنیدنی , گیمپلی بی نقص , گرافیک میتونست بهتر باشه ! فعلا یه 2-3 ساعتی زدم انتظار نداشتم انقدر عالی باشه ! :d

Outland
Graphic : 9
Gameplay:9
Story : 8.5
Sound : 9
Overall : 9
بازی قشنگیه ! بعضی جاها باید لحظه ای عمل کنی ! :d غول هم داره که خیلی حال میده ! :d در کل عالی بود البته در سطح یک بازی آرکید

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
158
نام
مملی
No More Heroes: Heroes Paradaise

Story: 9/10
Gameplay: 7/10
Presentation: 8/10

Overal: 8.5/10

بازی بسیار جالب و سرگرم کننده. گیم پلی و کنترل بازی زیاد روون نیست ولی در کل بازی بسیار خاص و جالبی هستش.

این بازی در حقیقت همون بازی No More Heroes هستش که با یکسری Upgrade برای PS3 و 360 عرضه شده.
حواستون باشه که فقط اگر قصد خرید این بازی رو دارید Region 3 این بازی رو نگیرید که سانسور شده هستش.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
Uncharted 3: Drake’s Deception
به جز چند تا از مراحل اول که به نظرم جالب نبودن بقیه بازی واقعا عالی بود، گیم پلی که همون روند سابق رو داشت و خیلی جذاب بود، مبارزات تن به تن هم به شدت پیشرفت کرده و به یکی از بخش های اصلی بازی تبدیل شده. گرافیک بازی هم شدیدا زیبا و چشم نواز بود، موسیقی هم به نظرم از U2 بهتر بود :D در کل یکی از بهترین بازی های امسال بود واسم. راستی اول نظرم رو 9.5 بود ولی 0.5 نمره اضافی مخصوص Sully میدم، جز بهترین شخصیت هایی هست که تا حالا دیدم :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موسیقی هم به نظرم از U2 بهتر بود
مطمئنی؟:D
ترک های 2 اینقدر قشنگ هستن که آدم نمی تونه بهترینشون رو انتخاب کنه ولی شماره سوم ترک های عالیش 2-3 تا بیشتر نیست

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
مطمئنی؟:D
ترک های 2 اینقدر قشنگ هستن که آدم نمی تونه بهترینشون رو انتخاب کنه ولی شماره سوم ترک های عالیش 2-3 تا بیشتر نیست
من که از موسیقی های این قسمت بیشتر خوشم اومد، کلا تم های موسیقی این قسمت دقیقا همون چیزهایی بودن که من دوست داشتم :D البته بیشتر سلیقه ای هست این قضیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر