امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
9.2/10 :Deus Ex: Human Revolution

داستان و روایت داستانی: 10
گیم پلی: 9
گرافیک: 8
صدا: 9.5
ارزش تکرار: 9.5

-----
Rage: 7.9/10

داستان و روایت داستانی: 6
گیم پلی: 9
گرافیک: 8.5
صدا: 9
ارزش تکرار: 7

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
RAGE:7.8
خب بلاخره انتظارها به پایان رسید شاهکار!!!! استاد مکارمک رو هم دیدیم
گیم پلی: خب اگه از اون دوندگی های اداری اول بازی بگزریم!!! مبارزات نفس گیر و سریع بود و از اول شخص های عالی چیزی کم نداشت اما اصلا گیم پلی OPEN WORLD نبود کاملا خطی بود اما خب خوب بود زمان بازی هم از بقیه شوتر مثلا همین اسمش نبر خیلی بیشتر بود کاملا زمان بازی قابل قبول بود هرچند با توجه به گفتشون مبنی بر OPEN WORLD بودن توقع خیلی بیشتری داشتم اما از بقیه شوترها بهتر بوددر کل این قسمت خوب بود اما خب یکم توقعم بیشتر بود8.0
گرافیک: خب اولا 60 فریم بود دوما طراحی محیط OPEN WORLD بود هر چند گیم پلی خطی بود و اینکه مناظر از دور واقعا چشم نواز بود انیمشین ها عالی بود و طراحی چهره شخصیت ها هم همین طور اما در مقابل بافت ها از نزدیک فاجعه بودن (کاری به علتش ندارم حالا نیاید بگید چون حجیم هستن این طوری!!!!) و هر بار که سرت بر می گردوندی بافتها دوباره لود میشن در حدی که فکر می کنی بایه بازی نیمه کاره مواجهی ویه توهین تمام عیاربه گیمراس بعد ار این همه هایپ !!!طوری که به تجربه گیم پلی اسیب می زنه شدید در کل اگه با یه پلتفرم اشنایی ندارن ندن بهتر تا اینکه با این بازی نیمه کار ما رو به تمسخر بگیرن با همه یه این حرفها گرافیک خیلی خوب بود اما خب رو PS3 مشکل لود تکسچر بد اذیت می کرد 9.0(با ارفاق)البته من بعد از اینکه دیدم اینجوریه ردش کردم نسخه 360 گرفتم اون خیلی بهتر بود اما بازم بی مشکل نبود به هیچ عنوان ولی اگه بخوام نمره به اون بدم 9.5
داستان: چیز خاصی برا عرضه نداشت توقعی هم نمی رفت با توجه به سبکش فکر میکنم 7.0 خوب باشه
صدا و موزیک: افکت ها عالی بودن صدای اسلح و تیر اندازی هم خیلی خوب بود اما صدا گذاری شخصیت ها ایراداتی داشت9.0

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
Uncharted 3 : Drake's Deception :10/10
همه چی عالی بود یه چند جا دوربین اذیت میکرد . بقیه چیزها واقعا در بالاترین سطح ممکن بود مخصوصا معما های بازی
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fifa12 : 9/10
این 1 نمره به خاطر مشکلاتی که در مورد هوش مصنوعی گلر و دفاع تیم حریف بود یه جا هم که 2 تا بازیکن سوار هم دیگه شدن رفتن روی هم دیگه یعنی یکی روی شونه ی اون یکی بود.!!!
با یه چیزیش هم که خیلی حال کردم سرور های انلاینش بود من فیفا11 رو ریجن یک داشتم ولی توی انلاین از هر 5 تا بازی3 تاش لگ بسیار شدید داشتم ولی این یکی ریجن 3 هست ولی تا حالا توی هیچ بازی لگ نداشتم.

آخرین ویرایش:

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
Uncharted 3: Drake's Deception
Story : 10/10
Gameplay : 10/10
Sound : 10/10
Graphic : 10/10

Overall : 10/10

بازی فوق العاده بود ، یه تجربه شگفت انگیز دیگه با Nate در دنیای Uncharted !
از دیدگاه من بازی از همه نظر کامل بود و تموم اون چیزی رو که ازش میخواستم بهم داد ، البته محیط ها و مراحل Uncharted 2 رو خیلی بیشتر دوست داشتم و بهتر از 3 بود به اعتقاد من ، ولی بازم این بازی اونقد عالی بود که باعث نشد به خاطر این ضعفش امتیاز کامل رو بهش ندم .
واقعا ناراحت کنندس که این آخرین Uncharted در این نسل بود ...

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
B@ttleCh!z 3

Story : 8
Gameplay : 8.5
Sound: 10
Graphic : 9
Multiplayer : 9
Overall : 9
=--=-=-=-=-=--=-=-=-
Uncharted 3: Drake's Deception
Story : 10/10
Gameplay : 10/10
Sound : 10/10
Graphic : 10/10

واقعا ارزش این بازی بالاتر از 10 ـه
همه چیز عالی و بی نظیره , معلومه رو بازی خیلی خیلی کار شده
صداگذاری عالی هیجان خاصی به بازی داده و نورپردازی و بافت ها و گرافیک و همه چی فوق العاده هستن
فقط توی بخش مولتی بازی انتظار داشتم تنوع اسلحه ها یکم بیشتر باشه , بخش co-op هم مانند سایر بخش ها عالیه
خلاصه همه چی عالیه و میشه گفت یه بازی تقریبا بی نقص :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر