امتیازهای بازی Rise of the Rōnin

پیش‌بینی امتیاز بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
عجیبه ولی من قشنگ یادمه سر دث استردینگ هم این داستان رو داشتیم :D
بعد مشخص شد ip سونیه .
الان به حساب حرفت سایت koei tecmo بالا پایین کردم در کمال تعجب چرا اصلا یک کلمه راجب Ronin نیست؟ چون وولانگ و دوتا Nioh هست :D
اگه شرایط این بازی مثل فایناله ولی چرا اسم همه فاینال ها تو لیست محصولات سایت اسکوئر هست؟
یه بررسی هم خودت بکن
DS رو دوستان BC اصرار داشتن برا سونی نیست:D
ولی همون 2016 سونی تریدمارک بازی رو ثبت کرده بود
DEATH STRANDING Trademark of SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT LLC - Registration Number 6002881 - Serial Number 87107685 :: Justia Trademarks
در مورد رونین هم
RISE OF THE RONIN Trademark Application of KOEI TECMO GAMES CO., LTD. - Serial Number 79358822 :: Justia Trademarks
به اسم تکمو ثبت شده
حتی ته تریلر های بازی به این موضوع اشاره شده که بازی برا تکمو هست و سونی صرفا ناشر بازی هست
IMG_20240321_233059.png

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
DS رو دوستان BC اصرار داشتن برا سونی نیست:D
ولی همون 2016 سونی تریدمارک بازی رو ثبت کرده بود
DEATH STRANDING Trademark of SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT LLC - Registration Number 6002881 - Serial Number 87107685 :: Justia Trademarks
در مورد رونین هم
RISE OF THE RONIN Trademark Application of KOEI TECMO GAMES CO., LTD. - Serial Number 79358822 :: Justia Trademarks
به اسم تکمو ثبت شده
حتی ته تریلر های بازی به این موضوع اشاره شده که بازی برا تکمو هست و سونی صرفا ناشر بازی هست
View attachment 332108
کاملا درسته.
فقط یک بررسی بکن استلاربلید من چک کردم انگار این دیگه مال سونیه درسته؟ چون این بازی زیر تریلراش این جمله تریدمارک رو ننوشته و اینکه موقع تریلرهاش اولش لوگوی PS Studio's میاد

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
کاملا درسته.
فقط یک بررسی بکن استلاربلید من چک کردم انگار این دیگه مال سونیه درسته؟ چون این بازی زیر تریلراش این جمله تریدمارک رو ننوشته و اینکه موقع تریلرهاش اولش لوگوی PS Studio's میاد
لوگوی ps در سه حالت میاد
1-ساخته استدیو های فرست پارتی خودش باشه
2-مالک ip اون عنوان باشه
3-ناشر اون عنوان باشه، اینکه برا ff این لوگو نمیاد برا اینه که اسکوئر به تنهایی قدرت نشر داره!

استلاربلید هم شامل گزینه سوم میشه
متاسفانه یا خوشبختانه این بازی هم برای سونی نیست!!!
STELLAR BLADE Trademark Application of SHIFT UP Corporation - Serial Number 79362013 :: Justia Trademarks
IMG_20240322_000642.png
پ ن:رونین و استلاربلید قرارداد های شوهی یوشیدایی هستن دیگه:D(شاید یک فرد دیگه دنبال این بازیا می رفت این مدل قرادادی اصلا بسته نمی شد)
.
.
.
پ ن:ولی خوب اینو چون خودشون تایید کردن سونی خیلی کمکشون کرده احتمالا مدت زمان بیشتری در انحصار بمونه(مثل شرایط ff viiR

که تو کردیت اسم سونی و جیمبو اومده:D
IMG_20240322_001138.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
والا منکه با دید Assassin's Creed ژاپن میرم سراغش و انتظار خاصی هم نداشتم از همون اول در واقع . فکر کنم خوشم بیاد از بازی :D
همینطوری که داری فکر میکنی ، بنویس بازی رو هم تموم کردم :))
هنوز بازی نکرده تمومش کردی رفت:D
دوستان این نکته منفی اولی که گیم اسپات گرفته رو یه توضیح میدین
میگه یادگیری سیستم مبارزات و کنترل بازی و قلقش کمی زمانبره و میتونه سخت باشه.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
متای بازی بهتر از چیزی شد که پیش بینی کرده بودم! ولی تو تاپیکشم گفتم که عناصر جهان بازش اصلا برام جالب به نظر نمیرسه و انگار 100 بار قبلا تجربه‌اش کردم.
Wo long رو شخصا خوب باهاش سرگرم شدم و در حد 7/10 بود واسم و مشکلات واضحی هم داشت.

امیدوارم این روند طولانی شدن بازیا هم متوقف بشه...گیم اسپات گفته بازی 50 ساعته! چه خبره آخه! :D هر بازی عرضه میشه پیر میشی تا تموم بشه! تو اکثرشون هم نصف بیشتر این زمان رو داری کارای تکراری انجام میدی و صرفا ترتیب کارا عوض میشه تا مثلا فلان آیتم مضخرف رو آنلاک کنی یا کل نقشه رو بتونی باز کنی! 20-10 سال پیش که اکثر بازیا زیر 20 ساعت بودن چه اشکالی داشت؟! کم شاهکار داشتیم؟ بازیای بیشتری هم میشد تجربه کرد! اگه خیلی یه بازی رو دوست داشتی، دوباره تجربه‌اش میکردی :D همین گیم اسپات گفته از 10 ساعت اول بازی حالش بهم خورده :D ولی بعدش خیلی بیشتر با بازی حال کرده! بعد دوباره اواخرش یه سری چیزا تکراری شدن! الان اگه یکمی از محتوای اضافه رو کات میکردن و روند یادگیری اوایل بازی رو بهبود میدادن و کلا بازی رو میاوردنش در حد 20 ساعت، با یه تجربه خیلی بهتر طرف بودیم.

کلا من تو این یکی دو سال خیلی خسته شدم از این بازیایی که الکی وقت رو تلف میکنن! به نظرم در آینده باید یه نسخه جمع و جور از بازیا هم عرضه بشه که مثلا همه قسمت های خفن رو بتونی تو 10 ساعت تجربه کنی و حالش رو ببری :D

به هر حال امیدوارم دوستانی که بازی رو تهیه کردن لذت کافی رو از تجربه‌شون ببرن :D

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
جدی اعضای تیم نینجا اینجا عضون؟ :blink: :-??
خب پس بی زحمت بیاین راجع به این ترمال توضیح بدین :D
نینجا با تیم زیاد میونه خوبی نداره،تنهایی اینجا عضو شده.

منظور دوستان اعضای استودیو فن افزار شریف بود.

• Smile
Reactions: king of north

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
بازی هنوز دست هیچکی نرسیده و اینطوری فاتحه ش رو خوندید ٬ نمره ۷ و ۸ هیچوقت بد نبوده ٬ در کل هایپ و مارکت قوی ای هم پشت این بازی نبوده

اینکه یه بازی ای قرار بوده متاش ۹۵ بشه ولی دور و بر ۸۰ شده نباید باعث بشه به این بازی تیکه بندازید چون هیچی قرار نیست اون و بشوره ببره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر