امتیازهای بازی Create

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
604142_176554_front.jpg

سلام.
این بازی پازل که تقلیدی از شاهکار Little Big Planet هست امتیازهای زیر رو دریافت کرده:

IGN (PS3/Wii Version) : 6.0 / 10 - Review
GamePro : 3.5 / 5.0 - Review

فعلا به نسخه PC امتیازی تعلق نگرفته.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یکی بیاد توضیح بده در مورد این بازی :d

توش میتونی به طرز عجیب و در عین حال جالبی تقلید بکنی ! :D

یه چیزی هست تو مایه های LBP منتهی انگار داغون هست ! میگفتن پازل معمایی هم هست ! دقیقتر نمیدونم ! :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امتیازاتش متوسط رو به بالا هستش:D نوید این عنوان یک از بازی هایی هست که سازگاری نسبی با کنترل Move داره و من هم اطلاعات زیادی ازش ندارم. البته معلومه که به درد نمی خوره. باید تا اومدن LBP2 صبر کرد:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
توش میتونی به طرز عجیب و در عین حال جالبی تقلید بکنی ! :D

یه چیزی هست تو مایه های LBP منتهی انگار داغون هست ! میگفتن پازل معمایی هم هست ! دقیقتر نمیدونم ! :D

واقعا مُنَوَر کردی ذهن این بنده ی گمراه رو محسن جون :d
اسپویلرتو نگاه کن واست قرمز کردم :d

امتیازاتش متوسط رو به بالا هستش:D نوید این عنوان یک از بازی هایی هست که سازگاری نسبی با کنترل Move داره و من هم اطلاعات زیادی ازش ندارم. البته معلومه که به درد نمی خوره. باید تا اومدن LBP2 صبر کرد:D

اصلا درست نیست وقتی اطلاعی نداری پست بدی تا پستات زیاد بشه . راه اشتباهی رو انتخاب کردی :d
به جون بچم شوخی کردم برهان :d
:-*

در کل یکی گفت شباهت (زین پس به جان واژه ی بیگانه ی تقلید میگوئیم شباهت) داره به LBP خوشحال شدم خواستم اطلاعات کسب کنم اما ازونجایی که هیچ جایی از بازی خبری نشده بوده است تا به امروز پس حتما چیز جالبی نمیباشد :d تا انتشار اون بازی کی مرده کی زنده برادر من :d

پ.ن : من از همین تریبون استفاده میکنم و میگم اگه نسخه ی 1 رو داری من خریدارم :d

آخی آخی:biggrin1: یعنی امیدوار باشم تا یک ماه دیگه میمیری؟:biggrin1:
/:)

شرمنده به صورت بلو-ری ندارمش:biggrin1:
شما بحمدالله پلی 3 رو از پایه زدی هک کردی بازی رو , روی دی وی دی معمولی اجرا میکنی که بلو ری نداری ؟ :d کنسول حمال ( همون قابل حمل) منظورته ؟ :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اصلا درست نیست وقتی اطلاعی نداری پست بدی تا پستات زیاد بشه . راه اشتباهی رو انتخاب کردی :d
به جون بچم شوخی کردم برهان :d
نه بابا تعداد پست هام بره بالا که چی بشه؟:D بشم یکی مثل امین؟:D

تا انتشار اون بازی کی مرده کی زنده برادر من :d
آخی آخی:D یعنی امیدوار باشم تا یک ماه دیگه میمیری؟:D

پ.ن : من از همین تریبون استفاده میکنم و میگم اگه نسخه ی 1 رو داری من خریدارم :d
شرمنده به صورت بلو-ری ندارمش:D

شما بحمدالله پلی 3 رو از پایه زدی هک کردی بازی رو , روی دی وی دی معمولی اجرا میکنی که بلو ری نداری ؟ :d کنسول حمال ( همون قابل حمل) منظورته ؟ :biggrin1:
الان فحش دادی نه؟:D هک مک کجا بود:D نه اون موقع که پلاس خریدم به هرکی که عضو میشد یک بازی LBP رو مجانی میداد که دانلود کنی:D بسی فاز بردیم. حجمش هم یادم نیست ولی زیر 3 گیگ بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: capitanrayan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر